Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....29.......01.11....56+10 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......29.......02.11 ...64+10.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....28.......02.11....57+ 12..... .Maciuś mother........Warszawa.....29.......04.11....62+6...... zmiana ? agniesza26.....Lublin.........28.....04.11....53 +15. ....Olafek ewelka1234....Poznań........29.......05.11...+9 ..........Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......29.......06.11....54+7,5.. .. ..Amelka happymama....Irlandia.......29.......06.11.....65+10.... . .Zuzia Green_Gable...Szczecin......29.......06.11....65+dużo... Milenka MałaMi 80.....Warszawa.....28.......06.11..................Chłopiec Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........24.......09.11....57+11,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......28.......09.11....53+12.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........ Gdynia........27......11.11....58+8........Jeremi? C.internautka..Poznań......27........11.11.....56-2+ 7. .Jagienka Marta1983.....Warszawa...27........13.11.....65+7....... Robert ? **Vanilka**......Szczecin.....26.......13.11........51+1 2...Hubert fajnaaj..........Białogard....27.......14.11.....+9... .....Natalka? MarzenaMol....Wisła.........27.......14 .11....+7..........Arturek mysza1980.....Warszawa...27.......15.11.....59+9........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....27.......15.11.....50+5.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......27.......16.11......62+11 ..Zuzia? bonizz........... Opatów.....24.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...27.......17.11......69+4.......Kubuś lorinka..........Anglia........27........19.11......55+9.. ..Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......26.......20.11......66.... .....chłopiec bajag_a........Białystok.....24.......20.11.......65.... ....Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27......20.11......53+10..... dziewczynka Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? misheeela110...Lublin........18.......24.11....49+7----- ----????? mała_agatka...Łódź.........25........25.11.... 65-5+6........Synek eluś...........Międzyrzecz..25........25.11.....55+6.... ...Pawełek maminka.1......łódź.........25........27.11.....53+6.... ...dziewczynka Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........24.......29.11.....64-2+4 ..Wiktorek? Uaktualniam tabelkę bo jestem coś po tyle i przyznam się wam do czegoś!!W szpitalu podczas robienia usg lekarz wygadał się, że będzie chłopak zanim zdążyłam mu powiedzieć że nie chcę wiedzieć to było za późno!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi coś net wysiada, tyl sięnapisałam i mi wszystko zniknęło. Marzena -cieszę się, że wszystko dobrze i jesteś już z nami. starałam się być z Wami na bieżąco, ale tyle pisałyście, że zanim skończyłam czytać, oczy mi się zamykały i już nie miałam siły odpisywać. Ja też będę kupować drewinaie łóżeczko. Dostałam od siostry karton ubranek, ale wile z nich jest zniszczona, plamy po jedzeniu, od oliwki, kocyk zmechacony. Po domu takie mogą być, ale i tak muszę coś kupić do szpitala, na spacerki, do lekarza, itd. Laktator też dostałam, ale wolę mieć własny. Kupiłam proszek Jelpa do kolorów i białego oraz Silan Sensitive. Prać na razie nie będę, ale po mału kupuję już jakieś drobiazgi. Jesteśmy nadal pochłonięci remontem, którego już troszkę mamy dosyć. Jesteśmy już zmęczeni, a tu jeszcze tyle rzeczy trzeba zrobić. Stąd brak mojej obecności na forum. W pracy nie bardzo mogę pisać. Placuszki miałam dzisiaj, zjadłam je ze śmietaną i cukrem ;-) W tym tyg. idę do lekarki a na pocz. września na usg. Już nie mogę się doczekać. Martwią mnie czasami słabe albo brak ruchów dziecka. Później zaczyna brykać, ale najgorsze są te momenty, kiey on śpi, albo mu się nie chce pokopać nóżkami. Zmykam , muszę poszukać mebli do łazienki, bo te które są w sklepach są za duże do naszej małej łazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam drewniany innego nie chciałam. Mother ale fajny brzuszek :) Zmykam bo jakoś nie mam dzisiaj ochoty na pisanie bo jestem zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam po Olafku drewniane VOX wieksze od standardowego, mogl spac nawet w poprzek jak byl maly,..musze tylko przewijak na lozeczko dokupic. Turystyczne tez mam ale takie proste-bez zadncyh bajerow, uzywalismy tylko na wyjazdy...jesli kupujecie lozeczko turystyczne(wg mnie tez sie sprawdza, kwestia gustu i oczekiwan) to zwroccie uwage zeby mialo regulowana wysokosc (zeby bylo latwiej siegac po malca), na poczatku lepiej jak maluch jest wysoko:) ale to chyba wiekszosc tych lozeczek tak ma (moje turystyczne nie ma ale specjalnie bralam taki model bo to juz dla starszego dziecka kupowalam) co do ubranek to powiem Wam ze ja wszystkie zmechacone/poplamione po synku od razu wywalam...nie lubie jak maluch takie nosi chocby po domu....zreszta ma tyle ciuchow ze niektorych nie mam kiedy mu ubrac, wiec specjalnie nie oszczedzam na tym. siostra w Irlandii ma mi pokupowac rozne fajne rzeczy, tam ciuszki kosztują grosze i są bardzo fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) green gable wybrałaś może szpital? ;) albo szkołę rodzenia... tak sobie rozmyślam nad szkoła rodzenia ale u nas w szczecinie baaardzo drogo bo 50zl za 1 zajecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co gdzies ktos mi mowil ostatnio ze ktos tam wywrozyl ze w 2008 roku w pierwszej polowie w przewadze urodza sie dziewczynki a w drugiej chlopcy... dziwne co nie... ale chyba tak jakos podobnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....29.......01.11....56+10 ......Inga Waleria Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ..dziewczynka Kasika1........Rzeszów......29.......02.11 ...64+10.... ...Karolinka Milla77.........Warszawa....28.......02.11....57+ 12..... .Maciuś mother........Warszawa.....29.......04.11....62+6...... zmiana ? agniesza26.....Lublin.........28.....04.11....53 +15. ....Olafek ewelka1234....Poznań........29.......05.11...+9 ..........Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......29.......06.11....54+7,5.. .. ..Amelka happymama....Irlandia.......29.......06.11.....65+10.... . .Zuzia Green_Gable...Szczecin......29.......06.11....65+dużo... Milenka MałaMi 80.....Warszawa.....28.......06.11..................Chłopiec Ania_1980......Szczecin......22.......07.11...66+4+3,5.. .?? agnesa1983....Poznań........24.......09.11....57+11,5... . .Kubuś Aneta30.........Kraków.......28.......09.11....53+12.... ..Chłopiec 18-nastk.......Warszawa....18.......10.11....55+2,5..... .?? Jokasta........Gdynia........28.....11.11....58+9..... syn ... C.internautka..Poznań......27........11.11.....56-2+ 7. .Jagienka Marta1983.....Warszawa...27........13.11.....65+7....... Robert ? **Vanilka**......Szczecin.....26.......13.11........51+1 2...Hubert fajnaaj..........Białogard....27.......14.11.....+9... .....Natalka? MarzenaMol....Wisła.........27.......14 .11....+7..........Arturek mysza1980.....Warszawa...27.......15.11.....59+9........ Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....27.......15.11.....50+5.....Chłopiec Beata1987.......Śląskie......27.......16.11......62+11 ..Zuzia? bonizz........... Opatów.....24.......17.11 ..... 66+9......Chłopiec Balbin ...........Warszawa...27.......17.11......69+4.......Kubuś lorinka..........Anglia........27........19.11......55+9.. ..Zuzia kaaczuuchaa...Lublin.......26.......20.11......66.... .....chłopiec bajag_a........Białystok.....24.......20.11.......65.... ....Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27......20.11......53+10..... dziewczynka Kasiulka28......Szczecin....18........24.11.....67+1,5.. ...?? misheeela110...Lublin........18.......24.11....49+7----- ----????? mała_agatka...Łódź.........25........25.11.... 65-5+6........Synek eluś...........Międzyrzecz..25........25.11.....55+6.... ...Pawełek maminka.1......łódź.........25........27.11.....53+6.... ...dziewczynka Myszkaa25..Irlandia/Slask..10.......28 .11....53...........?? Maja_21.........Kielce........24.......29.11.....64-2+4 ..Wiktorek? Witajcie, Byłam wczoraj na wizycie. Dziecko rośnie zdrowo. Cukrzycy ciążowej nie mam, mam za to dużo wód płodowych, ale to chyba dobrze? Żelazo się podniosło i anemia minęła. Pytałam też o te moje 9 kg na plusie, podobno idealny przyrost wagi a ja się martwiłam, że za dużo. Dziś jadę załatwić ważną sprawę w pracy, więc trzymajcie kciuki. Dziewczyny powiedzcie mi jaki materac i kołdrę kupuje się do łóżeczka bo ja się nie znam. A wyślijcie mi na maila stronę i hasło bo gdzieś zgubiłam. Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Jokasto nic nie mówił lekarz na temat tych wód?? Ja też mam ich dużo i z tego powodu byłam w szpitalu przez 9 dni, ale naszczęście wszystko jest ok i nie ma wielowodzia uff. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko Mol, Nie nie mówił, wprost był zadowolony, że jest więcej niż mniej. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie z tymi wodami jest tak ze lepiej nie miec ani za duzo ani za malo , ale skoro lekarz nic nie mowil to pewnie jest w normie.Ja z Olafkiem mialam malutko wód ale to nie bylo malowodzie-miescilam sie w granicy. Jak mi wody odeszly podczas porodu to prawie niezauwazalnie, i mialam tez maly brzuszek. Vanilka, są pokrowce na przewijaki, na pewno cos znajdziesz:) ja mialam kupic przewijak VOX pasujący do naszego lozeczka, ale teraz widze ze moge spokojnie kupic tanszy..i to o polowe tanszy, tylko nie wiem,moze drewniany bedzie lepszy ? hmmm w kazdym badź razie z tego typu zakupami poczekam az pojade do hurtowni (w tym lub przyszlym tyg jak bede jechac na usg) do Sosnowca. Od razu wezme posciel, rozek itd...wszystko to mam po synku ale chce corci jakies nowe kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) vanillka- co do szpitala to nie wiem czy u siebie czy w szczecinie, ponoc dobry jest w zdrojach albo wlasnie na pomorzanach, u mnie,jesli dziecko bedzie tak roslo to bedzie wazyc (wczoraj wazyla 1.650 :) ) ponad 4 kg i wtedy jest prawdopodobienstwo,ze zrobia mi cesarke, a nie wiem czy chce by robili ja w moim rodzinnym miescie... na razie jestem na etapie wyjazdu do szczecina na dni otwarte do szpitala:) tzn tam chyba jest (na pomorzanach) albo i wszedzie, jeden dzien w tygodniu gdzie niby mozna przyjsc i poogladac sobie oddzial, i tak zamierzam zrobic. co do szkoly rodzenia to zajecia zaczne we wrzesniu, teraz zbiera sie grupa, a szkole tez mam u siebie w miescie, myslalam o szczecinie ale dojazdy po pracy by mnie wykonczyly:) aha-gdzoe robisz zakupy w szczecinie?ja jestem na etapie bobolandu i bebe klubu na slonecznym:) co do grzybobrania to ja juz w maju marzylam o tym,ze wybiore sie na grzyby we wrzesniu hehhe ale z tym brzuchem to nie wiem, u mnie tez robi sie twardy i zaczyna mnie bolec macica od wysilku. lozeczko-wybralam drewniane z polka, chyba kupimy na poczatku wrzesnia. czy ktoras z was przestrzega zasad zdrowego jedzenia?tzn zero slodyczt, tylko ciemne pieczywo, owoce,warzywa itd? albo przestrzegacie nie jedzenia po 18 albo 19? musze radykalnie zmienic nawyki zywieniowe, wg tego co widze nie powinnam juz do konca ciazy ani kilograma przytyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też jestem ciekwa ile mój szkrabek waży. W poniedziałek mam wizytę to muszę koniecznie zapytać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :)) Jak tam mija dzionek... Marzena wysłałam Tobie wiadomość z moim telefonem i gg jak możesz podaj i swoje żebyśmy miały kontakt w razie czego :) Dla reszty dziewczyn też mam taki pomysł właśnie żeby wymienić się w mailu swoimi telefonami i gg żebyśmy mogły się porozumieć w razie takiej potrzeby jak ostatnio (tfu tfu oby nie było potrzeby) Mój misiek kopie mnie nieźle szaleje kopie babcie i tatusia jak tylko się dotknął :)) Dzisiaj jadę do rodziców pomagać im w remoncie a później przed porodem będziemy malować nasz pokoik żeby go troszeczkę odświeżyć i wtedy tatuś nam pomoże :) Ale się dzisiaj wyspałam pomimo 3 pobudek na siusiu :) Pogoda zapowiada się na upalną. Na termometrze w słońcu mam już 35 stopni a przecież jeszcze wcześnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie sie rozpisałyście od samego ranka;) a ja dopiero mowie Wam dzień dobry, bo niedawno wstałam, szok;) ale za to jaki sen miałam!!! urodziłam synka i byłam w domu i nie mogłam sobie z niczym poradzic....nie mogłam nadążyc ze zmianą pieluszek, smarowaniem pupy, i innymi rzeczami. Dopiero wieczorem, przyszły do mnie Lorinka i Daff (nieźle, co??) i mi zapytały, kiedy mały ostatnio jadł? no i wtedy ja sobie uswiadomiłam, ze przez cały dzień nie miałam czasu go nakarmić. Dopiero wtedy dziewczyny położyły mnie na łóżku i pokazały, jak sie karmi... pamietam, ze we snie bolały mnie sutki;) aaaa, no i przede wszystkim, miałam taaaki bałagan w domu, że szok. Do tego wszystkiego pokłóciłam sie z moim bratem i mężem, którzy chcieli obejrzeć jakiś film i jak włączyli tv, to na cały głos! cholera..... ale miałam cudowne dziecko, które nie płakało.. Jezu, nie mogłam z niczym zdążyć. Nawet nie nadążałąm go ubierać... ależ się umęczyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta hihi ale sen:P ja nie jem zdrowo tak do konca,zdarza mi sie wciagnac cos slodkiego i zjesc cos po 19.00. Ale generalnie nie jem duzo bo zoladek scisniety, glownie nabial i owoce mi pdochodza.Piesa prawie nie jem, kanapek praktycznie wcale....A i tak tyję.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green gable, masz wskazania do CC czy ze wzgledu na wage dziecka myslisz ze Ci zrobia? bo z tego co wiem to dziweczyny spokojnie rodza nawet 4,5 kg dzieci. Wszystko zalezy od budowy miednicy, obwodu glowki itd-przed porodem mierza miednice takim cyrklem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Ehhhhhhh... Byłam właśnie na badaniach. Jak zawsze krew, mocz no i tym razem również obciążenie glukozą.... i tu mnie to trochę zdziwiło, bo nie pobrali mi krwi przed wypiciem tego "smacznego napoju", a tylko po wypiciu :o ...a ja głupia ci.pa wypiłam zamiast zapytać czemu najpierw nie pobierają krwi? ... Po prostu non stop zastanawiałam się - CZY DAM RADĘ TO WYPIĆ? - JAK TO BĘDZIE SMAKOWAŁO? - CZY NIE ZWYMIOTUJE TEGO NA PODŁOGĘ i tylko takie myśli w głowie, bo naczytałam się, ze to podobno smakuje KATASTROFA, a wcale nie było źle :) No, ale dopiero jak wypiłam trafiło do mnie, że chyba najpierw powinnam oddać krew :D No i zapytałam, a ta babka, że NIE, nie trzeba, bo po co dwa razy, a lekarz napisał tylko obciążenie glukozą, a nie napisał, że krew na czczo :o Tylko, ze to co ten lekarz napisał to nie było skierowanie tylko raczej taka dla mnie informacja na zwykłej kartce napisane KREW, MOCZ, OBCIĄŻENIE GLUKOZĄ 50g ... Teraz nie wiem czy tak będzie dobrze :( i czy to wystarczy? Dodatkowo wszędzie czytałam, że najpierw krew, potem wypić i znów krew... ehhh Teraz się martwię, o 15:00 odbiorę wyniki, oby było Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daff jak bys znala moja wage( ktorej nikomu nie ujawnie, powiem tylko,ze to rekord:) to by sie nazywalo tycie.te twoje 10 kg tylko na plusie to marzenie dla mnie:) ponoc jak sie je nabialu duzo to potem jest duze ciecko ale nie wiem czy to prawda:)ja chyba nie bede jadla po 17:) no potem tylko warzywa i owoce:) ciagle mam w glowie opis jednej babki tu na forum,ze zachodzac w ciaze duzo wazyla poszla do dietetyka i pod koniec ciazy wazyla -10 kg:) wiec mozna jesc zdrowo chudnac i jeszcze urodzic zdrowe dziecko:) mi wystarczylo by juz- poprostu nie tyc:)nie moge na siebie w lustrze patrzec, nie poznaje siebie... ale to przeciez moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green- jakos nie mogę sobie wyobrazić ile przytyłaś, bo przecież na zdjęciu wyglądasz ślicznie;) ja staram sie niby nie obżerać, ale czasmi mi to nie wychodzi... tzn. nie jem dużo, bo boje sie zgagi, i tez mam ściśnięty żołądek- tylko jem często jakieś dobre rzeczy...zresztą ja po prostu lubię dobrze zjeść :P pieczywo jem normalnie, bo uwielbiam- nie tylko ciemne- bo nie mogę sie oprzeć swieżym bułeczkom;) słodycze też jem, chociaż je ograniczyłam ostatnio....chociaż nie wiem, czy monte to tez słodycze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i najważniejsze- Moja Droga Green- ciąża to nie czas na odchudzanie;) na to jeszcze przyjdzie pora;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza-wiem wiem:) ale ciaza nie jest tez powodem do objadania sie, to chyba grzech ciezki:P ktory ja popelniam juz 7 miesiac, ale mowie sobie stop:) po raz kolejny hhah a potem mnie wtocza na porodowke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i myszo dziekuje ci za komplement:) monte to chyba nie slodycze, ale jak dopadne sie do tego dziadostwa to zjadam conajmniej 3 na raz:)juz teraz wyciagam wnioski zywieniowe na kolejne ciaze ahhaahha:) ale tak powaznie to moze warto zmienic nawyki juz teraz to potem latwiej bedzie mi nie spozywac niekotrych produktow jak bede karmic, zatem od dzis zaczynam:) dobrze,ze na nic slodkiego mnie nie nosi (ochota przyjdzie wieczorem) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×