Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

nie wiem jak w polsce ale u mnie w irlandii jest taki baton MORO mój mąż mówi że kurewsko słodki a ja go wcinam codziennie prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesza ale menu masz boskie ja na takim jedzeniu to bym ze 30 byla na plusie :D zazdroszcze ci ze tak możesz jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna jestes tak bardzo podobna do mojej kolezanki ze sie az nie moge napatrzec!!!!!:)sobowturka normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorinka dzięki za linka, ja słyszałam właśnie o różnych naparach..i masażach z olejków i słyszałam ze bardzo pomagaja...ale nie wiedziałam co to..a teraz już wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mialam pojecia co jak dziala nawet fajna jest ta stronka a mnie wlasnie wzielo na gofry ....i nie bede czekac dlugo tylko biore sie do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki masz przepis na ciasto do gofrów..bo ja wiele wypróbowałam i mi nie wychodziły fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula niestety nie mam wciaz szukam tego najlepszego moze tym razem sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy któraś z Was może mi przesłać takiego maila z danymi w którym będą wszystkie adresy do Was to roześle swoje namiary :) ps robiłam dziś szczegółowe badania na toxo w szpitalu zakaźnym i okazało się że w przychodni w której robiłam to badanie dali mi zafałszowany wynik bo dwa te wyszły mi dobre, mam tylko nadzieje że nie pomylili wynków jakoś i ktoś kto ma toxo nie dostał mojego dobrego wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki Ja mam dobry przepis na gofry!!ale powiem Wam ze lepsze wychodza w gofrownicy takiej przeznaczonej tylko do gofrow niz w tej z wyciaganymi wkladkami! ja robie tak jak na nalesniki ciasto:) w garku roztrzepuje jajko pozniej odlewam tego lalka pol do zlewu( bo jak daje cale to wychodza twarde), dolewam mleko 3.2, mąka wszystko roztrzepuje trzepaczka nie mikserem!na koniec dodaje niecala lyzeczke proszku do pieczenia!!gofry wychodza mi pulchne lekko chrupkawe! Ja duzo wyprobowalam przepisow i z tego najprostrzego wychodza mi najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gooooooooooooooooooooofry :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Ale WY wredne jesteście no :P Takiego smaka zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prześlijcie mi adres stronki i zdjęcia na maila : anglis@tlen.pl. Ten stary cos mi szwankuje i od jakiegoś czasu nie mogę się dostać na pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście dzisiaj. W końcu dobrnęłam do końca Waszych wpisów, jakoś nie potrafię pisać, jak nie wiem, o czym wcześniej rozmawiałyście. Pościel i łóżeczko - super!!!! Bardzo mi się podoba. co do mężą - pewnie chce się jeszcze wyszaleć, albo pokazać kolegom, że nie usidliłaś go w domu już na amen. Dla mnie to jest podejście niedojrzałego gościa. Może potrzebuje jeszcze czasu. Dobrze zrobiłaś. \"WPW\" - w polu widzenia Glukozę 50 piłam po śniadaniu i po wypiciu pobrali mi krew, a jak miałam obciążenie 75 g glukozy byłam na czczo i pobrali mi od razu krew i później po 2 h od wypicia glukozy. Ja nie zmieniłam diety. staram sięnie jeść hamburgerów, pizy i oszczędnie ze słodyczami, ale nie mogę nie jeść ich wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam dzisiaj badanie moczu i wyszło mi dobrze. W czwartek idę do lekarki, więc pewnie wtedy zmienie swoje kg w tabelce. O ile mam dobrą wagę, przytyłam 15 kg. zmykam na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Kasiula82 Dzięki :) ...a do wyników z morfologii doszłam... tak jak pisałaś są obok normy, a ja ślepota :D ... wszystko w normie więc chyba nie ma sie czym przejmować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzilam dzis taki przepis i gofry byly chrupiace i pyszne przepis jest taki: 4 jajka (lub 5) 5 łyżek cukru 1 szklanka mleka, 1 szklanka wody 1 płaska łyżeczka proszku do pieczenia 3 łyżeczki cukru waniliowego tyle mąki żeby ciasto było gęste należy białka oddzielić od żółtek, zrobić ciasto ze wszystkich składników (razem z żółtkami , ale oprócz białek), ubić białka i potem dodać ubite białka do ciasta i wymieszać łyżką po upieczeniu gofrów radzę stawiać je pionowo (oprzeć o coś) tak żeby miały ze wszystkich stron dostęp do powietrza ja dalam 3 jaja ,2 lyzki cukru ,mleka na oko , wody na oko, doalam ubite bialko a ciasto w rezultacie mialo pecherzyki powietrza bylo takie pulchne ide spac malutka mi sie rozkopala uwielbiam ja:)!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Karolinku,\" w pw \"oznacza \" w polu widzenia\" Co do nacicnania-dla mnie to nie bylo straszne, nic nie czulam. Pekniecia ponoc gorzej sie goja bo brzegi rany sa nierowne...u nas w szpitalu nie nacinaja rutynowo-ze mna na sali lezala dziewczyna ktora nie byla nacinana...pewnie zalezy od poloznej alez Wy macie apetyty!ja nie moge za duzo jesc bo zaraz mi niedobrze, zoladek mam scisniety. Musze przyznac ze rzadko jem obiady, za to nadrabiam owocami, jakos lepiej sie czuje jedzac czesto a malo. Wczoraj bylam u ginki i niestety musze zwiekszyc dawke lekow bo brzuch mam ciagle twardy. Boli mnie kiedy sie stawia. Myslalam ze bede miala usg w tym tyg ale mam zrobic za jakies 3 tyg bo mala usiadla na pupie - a do tego czasu moze sie odwroci..moja lekarka niestety nie ma sprzetu w gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofrów nie lubie:P moim hitem sa teraz...rodzynki w czekoladzie:) megatuczace wiec staram sie za czesto nei kupowac hihi ale uwielbiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D ja tam siedze i sie denerwuje tą naszą siatkówką... gramy z Włochami. Wprawdzie nie oględam od początku....ale oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej staram sie jeść obiady, bo w ubiegłym tygodniu nie jadłam w ogóle i źle sie z tym czułam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorinko mnie po nacieciu zostala tylko malenka blizna, praktycznie niewidoczna golym okiem.Nic mnie tam nie boli.A ile mialas szwow? Ja mialam 4 na zewnatrz a w srodku to nie wiem bo byly rozpuszczalne i nawet mi nie powiedzieli ile zalozyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja wczoraj nie mogłam już wejśc na kompa bo u teściów się zepsuł a teraz jestem u mojej mamy. Zaraz wyślę swoje namiary do wszystkich. Bo to jest dobry pomysł. U mnie nudy jak cholera.Wczoraj sobie Pekin oglądałam. A tak to spałam i czekałam na męża :-). Ale przyjechał dopiero o godz 22. Wczoraj teściowa kupiła spioszki na rozmiar 56 różowe, kaftanik i czapeczkę. A tak to wczoraj strasznie dziwny brzuch miałam takitwardy i bolesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reen_gable
hej:) co do masazu, to czytalam o tym i mysle,czy nie sprobowac, jak sie bede nudzic w domu, bo uwaga,pracuje do 1 pazdziernika, potem miesiac zaleglego urlopu!!! a potem jak nie urodze do konca pazdziernika to pewnie jeszcze pare dni zwolnienia wezme. odliczam dni do tego pazdziernika ob ciezko mi i czuje to stawianie sie brzucha przy kazdym wstaniu z krzesla.. fajna-aj- slicznie wygladasz! agniesza26-dziekuje za komplement, zazdroszcze ci,ze mozesz jesc takie smakolyki:) ja wczoraj co prawda zjadlam cos przed 22 ale nie bylo to pieczywo, tak sobie mysle,ze lepsze danio niz slodycze,co?:) i odmowilam sobie krokietow na wieczor, sukces:) to chyba dobry pomysl jesc o stalych porach i nie podjadac.sprobujemy:) co do wielkosci brzucha to slyszalam juz "wygladasz jak w 9 miesiacu" albo lepsze- "moja corka miala taki brzuch z blizniakami" hahahaah:) super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewuszki:) wczoraj mialam o 21 usg4d i wiecie co moj maluch sie usmiechnal i tak to ladnie widac ze szok!!! super rewelacja:DDD wazy 1027g i jak bedzie rosl w takim tempie to urodzi sie jako 3kg bobasek:)jest zdrowy a wogole to poze mial dziwna i ciezko na poczatku bylo zobaczyc jego buzke bo nogami sie zakryl hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie było mnie ostatnio, bo mieliśmy duży problem z tym ch... netem. dziś jako tako chodzi, więc piszę :) u mnie wszystko ok. mały wierci się niesamowicie, łazi niewiadomo gdzie i niewiadomo po co :P normalnie na chwilę uśiąść nie mogę, bo zaraz kopie i chce żebym więcej miejsca mu zrobiła i się położyła, albo chociaż półleżąco zrobiła. głupolek mały :P ale ja się nie daję i tą magisterkę dzielnie piszę. mam zamiar do końca tygodnia skończyć. chciałam w piątek spotkać się z przyjaciółkami, ale do tego celu potrzebne mi autko. R powiedział, że sama całej Łodzi nie przejadę i że on mnie zawiezie i potem odbierze :P tak bardzo się boi o swoje autko :P no dobra wiem że o mnie mu chodzi, bo zbyt wprawnym kierowcą nie jestem, a z tym brzuchem to już wogóle nieporadna się zrobiłam. co do łóżeczka to my raczej drewniane kupimy. też o kojcu myślałam, ale nie mam przekonania. już wybrałam model i tylko kupić trzeba :) moje dane też zaraz prześlę. jak mi się mail otworzy oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilka- bo zapomnialam wczesniej odpisac- z tych sklepow to chyba te co pisalam na slonecznym maja duzy wybor, a mieszkam dokladnie pod szczecinem 30 kilometrow z hakiem:) mozna powiedziec,ze prawie na przedmiesciach:) hheheh. jak sie dowiem kiedy mozna zwiedzac ta porodowke na pomorzanach to dam cynk:) aha wczoraj zaczelam sie ograniczac z jedzeniem i stal sie cud:)ortodontka zalozyla mi takie gumki dodatkowe na aparat (mam staly zalozony na gore i dol)i spajaja mi dolna i gorna szczeke:)moge w nich mowic, ale na poczatku czulam jakby mi naciagaly mozg:)moge je sciagac tylko do jedzenia, ale ciezko mi sie je zaklada wiec nie sciagam ich za czesto i bede jesc wiecej plynnych potraw, no i mycie zebow z tymi gumkami, po posilkach, to prawdziwa zabawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam maila, ale tylko do jednej osoby, bo niestety jak wpisałam więcej adresów to komp się wieszął, a nie mam siły pisać do każdego osobno (moje łącze ma zabójczą prędkość wysyłania danych, tego maila np wysyłałam 5 minu, nie licząc czasu na otwarcie strony). mam nadzieję happymamo że nie obrazisz się ze wykorzystuję cię w tak niecnych celach :P i porozsyłasz dane innym :) z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×