Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Nie wiem czy pisałam ale mam wynik tego posiewu i nie mam tej bakterii :) Dziewczyny to już tak bliziutko a mnie teraz właśnie skurcz łapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zauwazylam ze mi brzuch sie powoli obniza juz nie jest tak wysoko jak byl noo ciekawe jak to bedzie ;) Martus to dobrze ze nie ma zadnej bakteri. :) Aga chyba bedziesz nastepna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, podobnie jak Wy mam termin na listopad (z miesączki wyliczony na 12.11.2008 r.) z tym, że Synuś jest dużym chłopcem i w 33 tc wagę miał określoną na 2880 g. Czytam Was od początku właściwie (choć z różnych życiowych przyczyn wolałam nie pisać) i muszę się Wam pochwalić, że chyba brzuch mam największy - dziś w obwodzie było 134 cm :):):). Więc nie przejmujcie się, że macie duże brzuchy, ja to dopiero jestem wielka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dzisiaj zauwazylam ze coraz czesciej mam te skurcze tzn chodzi mi o to ze brzuch mi twardnieje i sa bezbolesne chwilke trwa i zaraz wraca do normy hmmm.. wszystko ok..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patunia nie wiem mi nie twardnieje tylko jeszcze boli jak na okres. Mi z czasem się nasilają tzn im bliżej wieczora tym mocniejsze te bóle są więc prawdopodobnie będę rodzić w nocy ale jeszcze nie dziś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czytalam teraz o tym i to normlane jak to pisza final tuz tuz. :) hehe (pisze tak bo nie mam polskich znakow na klawiaturce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! Byłam dziś u lekarza, dzidziuś donoszony 38 tydzień moge rodzić. Czop sie odkleja, szyjka miękka, brzuch opuszczony. Trochę mnie to przeraziło... Potem miałam KTG i mam skurcze dość silne i długie. Marta do ilu dochodziły Ci skurcze na KTG ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mi nie powiem Tobie do ilu bo nie sprawdziłam ale teraz mam lekkie bo na podtrzymaniu jestem silne leki biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi w ciągu 40 min na wydruku wyszły dwa takie silne i dość długie. Generalnie wydruk ktg wygląda jak krajobraz gór. Chciałabym pochodzić jeszcze trochę z brzuszkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Szalejacy kryzys finansowy. Dzwoni bankier do bankiera: - Czesc stary, jak sypiasz? - Jak niemowle. - Zartujesz? - Nie. Wczoraj cala noc plakalem i dwa razy sie zesralem. :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, Całą noc nie spałam , było mi strasznie gorąco i bardzo odczuwałam obrzęki nóg i rąk...nie spałam całą noc. Jak wstałam to na wkładce miałam dużo brązowej galaretki..i nadal schodzi. Jestem wystraszona i szykuje się pewnie dzień pełen wrażen. Jakby coś dam znaka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milla77 oj oj nawet nie wiesz jak zaczynam sie denerwowac chyba za Ciebie!🌻 Ja pisalam wczesniej ze sie nie boje ale od wczoraj zaczynam sie bac i teraz tez troche bolu tez, wczoraj mialam lekka namiastke tego co mnie czeka:)i tak loj loj:)heheh moja gin. mowi ze co bedzie ukrywac porod boli jak skur.....syn:)ale potem jaka nagroda:)!to najwazniejsze!!wszystko czlowiek przezyje!:P MarzenaMol koniecznie napisz co z tym CRP u mnie wyszedl wynik ujemny wiec juz sie nie wglebialismy dalej co i jak!ale mysle ze to ma napewno jakis wplyw na ciaze skoro moja gin. robi je kazdej ciezarnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko, mnie osobiscie nardziej podoba sie imie Natan.:) Kolezanka z wrzesniowek dzis w nocy urodzila wlasnie Natanka:) a jesli moja corcia okaze sie jakims cudem chlopcem to nie wiem ja ja nazwe...moze Iwo? nie mam pomysla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry;) małaMi- niezły dowcip;) usmiałam sie do rozpuku! milla77 ❤️ Karolinka- Ty chyba tez miałas nieprzespaną noc...wpis po północy... u nas wczoraj oczywiście była rodzinka;) ja szalałam z dziećmi, pozostali pili piwo i oglądali mecz... zapiekanki wyszły pyszne, piwko na pewno tez było smaczne, a piłkarze mecz przegrali i mój mąż był załamany... Śmiać mi się z niego chce zawsze w takich sytuacjach, bo on to traktuje strasznie powaznie! czy Wasi panowie też są takimi \"fotelowymi\" sportowcami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla trzymam kciuki :) MałaMi u mnie na wydruku w szpitalu były silne skurcze teraz w przychodni też miałam ale małe nie wiem w jakiej skali. Agniesza tak sprawdzał :) To po prostu taki śluz wodnisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za chwilkę przyjedzie moja położna zobaczyć co u mnie...też się wystraszyła, !Zbada mnie i dam wam znaka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×