Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Marta a może Pingusia czytała dobrze, tylko pe posty zniknęły :( przez jakąś cholerę, której się nudziło. Fajnie, że pojawiłaś się Pingusia, też ostatnio zastanawiałam się co z Tobą :P Marta miałam Ci wcześniej napisać, że zajebiaszczą fotkę na NK wrzuciłaś. Tak sobie teraz myślę, że narazie ciiiiisza wśród nas, a później jak zaczniemy się rozpakowywać, to po dwie albo trzy dziennie. he he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto..........TC......TERMIN....WAG A........ IMIĘ Daffodile.......Wojkowice.....40.......29.10.....56+14.. .. ..Lilianna Joasiella..........................38........01.11... .56+ 8.........Córka? Patuniaa........Anglia..........39........01.11.....60+20... ....Julia Zuzanna_........................38........01.11...... ...Niespodzianka karola678........Gdańsk......39..........01.11.......... .FRANUŚ mother.........Warszawa......39.......04.11.....62+15... . Kacperek agniesza26.....Lublin..........39.......04.11.....53+28. .... . .Olafek **ewelka**......Poznań.........39.......05.11........+17 . ......Nadia? Kasiula82.......Cieszyn........39.......06.11.....54 +12......Amelka happymama....Irlandia........39.......06.11......65+13 ........Zuzia Green_Gable...Szczecin.......39.......06.11.....65+dużo. ... Mikołaj MałaMi80......Warszawa......38.......06.11.............. . . ....Bartuś Ann31..........Tarnów..........38 ......08.11.....duuużo.........Alicja karuczek.......Warszawa.....38.......08.11......+12 .......córeczka agnesa1983....Poznań.........39.......09.11.....57+17 ........Kubuś Aneta30........Kraków.........36.......09.11.....53+17.. .......Synek elwira elwira...Rzeszów.......39.....10.11......65+12.........córka Małgorzata....Wrocław........39......10.11.....64+11... Juliusz-Tomasz Jokasta.........Gdynia.........38......11.11......58+15. Jeremi-Tadeusz C.internautka..Poznań.......36......11.11......56+12 .....chłopczyk Marta1983.....Warszawa.....39......13.11??....65+17 ....Robercik **Vanilka**......Szczecin......38.......13.11.....50+25. .... .Hubercik fajnaaj..........Białogard......36......14.11.........+1 5.....Natalka? MarzenaMol....Wisła...........36...... 14.11.........+15.....Arturek mysza1980......Warszawa....37.......15.11......59+13. ... .. Zosia KarolinkaLinka...Śląsk..........38.......15.11......50+1 2. .......Natan Beata1987........Śląskie........38.......16.11.......62 +18 ....Zuzia pingusia_22.....Mielec..........37.......16.11...... 44+10,5....Marika? magmall..........Warszawa.....37.......16.11.......62 +11......Zuzia bonizz...........Opatów........38.......16.11......66 +14.......Synek Yella.............Mielec..........37.......18.11.......6 6+11 .......Córcia lorinka...........Anglia..........37.......19.11...... .55+13......Zuzia dunia26.........Kraśnik/Lublin.36......20.11.....dużooo ......Kubuś kaaczuuchaa...Lublin........37 (36?)....20.(24?)11..............Damian kajtoch.........Kraków..........37.....20.11......53+20 ........Córka anabelkaaa.....Garwolin........37......21.11..... 48+17,5 .....syneczek mała_agatka....Łódź............36......25.11......65-5 +13...Franek elus..............Międzyrzecz...33......20.11......55+ 9,5........Adaś maminka1.......Łódź............34......27.11..... 53+9,5........Córka Zaczatowana...Warszawa.....36......27.11.....49+10.... ..Syn-Adaś? Maja_21.........Kielce..........35......29.11.....64+ 12 ..Wiktorek MajkaMB1.......Rzeszów.......35.......29.11............. ..synek Rafałek mucha...........Warszawa.....32......30.11.....bu.... ..........córka NICK......MIASTO....Data porodu-TC..poród....waga..długość..imię 01.Marsjanka...Śląskie...19.09....35....SN.....2390g ....51....TOMUŚ 02.Balbin......Warszawa..17.10...36....CC....1824g.....4 4....KUBUŚ 03.Milla........Warszawa..17.10...38...sn.....3440g.... .57....MACIUś 04.Kasika1...Rzeszów.....22.10...39...........3300g.... .50..KAROLINA Nio to zwracam honor:-) Co myślicie o imieniu Asteria?? Za bardzo wymyślne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi no to ja teraz jem mielonego :) dziękuje za komplement. Zawsze możecie sobie założyć konto na gronie i tam mogę stworzyć całkowicie zamknięty temat gdzie byśmy mogły wsadzać fotki pisać mieć dużo tematów i w każdym pisać na temat i najważniejsze jest to że nikt nie widziałby tego że piszemy tam coś ani zdjęć ani nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pingusia_22 bardzo Cie przepraszam ale powiem Ci szczerze Ty mylisz mi sie zawsze z patuniaą:( nie wiem dlaczego tak mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pingusia--- Asteria??? hmmm:P nie to żebym krytykowała ale to imię takie nieznane,faktycznie wymyślne,coś jak Wiśniewski ponazywał te swoje dzieci no ale kochana to Twoje dziecie,gust i wybór więc możesz nazwać jak tylko Ci się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszamalam zupke ale kurna te zapiekanki też mi chodzą po głowie hmm:P tylko nie mam składników a do sklepa nie chce mi się wyłazic,mężo wracając ma juz mi kupić kapustkę kiszoną bo dziś mnie nalatuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam przecież patunia i pingusia nie są podobne he he:-p Nio właśnie dlatego pytam Was o opinię na temat imienia, bo mi się podoba, bo jest takie nietypowe, ale M mówi że skrzywdzę dziecko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje ze bylam u ginki i bede rodzic w czwartek:D o ile do tego czasu nie urodze-mam sie zglosic do szpitala ona ma akurat dyzur, powiedziala ze pomoze mi urodzic, powinno szybko pojsc .:):):) wiec najprawdopodobniej urodze w helloween:)fajnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daff ale Ci zazdroszcze ja mam trmin na 1 ale wizyte u gin.jak nieurodze to 3.11 dopiero!!!ile bym dała aby ktoś mi powiedział że np.jutro urodze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Daff - czyli Ty w tym szpitalu masz jakąś swoją ginkę ? :) Zazdroszczę Ci, bo to już pojutrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będzie za niedługo kolejna mama wśród nas:-) Z imion męskich podoba mi się Nataniel, Tobiasz, Marcel i Amadeusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pingusia Asteria kojarzy mi sie z jakas galaktyką:) szczerze mowiac nie nazwalabym tak coreczki! Karolinko moja lekarka ma tam dyzury co jakis czas, na codzien jest zastepca ordynatora w szpitalu w Czeladzi. Poprzednio jak rodzilam to nie natrafilam na nia w szpitalu a i tak bylo w porzadku! Naprawde nie potrzeba znajomosci:) ja nie zaplacilam za porod ani zlotowki:) dopiero wychodzac ze szpitala kupilismy symboliczne upominki, ale zadnej kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie Szymon,Miłoszek miał być Antos ale za obupólną zgodą został Kubuś;) Daff ale ci fajnie że to już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwarcie jakis mam (tylko jakie!!?? znow sie nie dowiedzialam..) dostane kroplowke.Lekarka powiedziala ze wszystko mam juz gotowe do porodu i moze sie zaczac w kazdej chwili.Ona prowadzila moja ostatnia ciaze i wtedy wyslala mnie do szpitala dopiero tydzien po terminie bo nic sie nie dzialo. Wiec mysle ze wie co robi. Najlepsze ze najpierw chciala zebym juz jutro jechala ale w koncu postanowilysmy na czwartek-to dobrze, mam jeszcze jedne dzien zeby oswoic sie z ta mysla!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo snieg!!??? Z meskim imion..hmm oprocz Olafa;) bralam pod uwage: Iwo, Eryk bardzo podoba mi sie tez imie Walter:) ale na to by sie moj malzonek nigdy nie zgodzil bo moj dawny chlopak mial taka ksywke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Jjjjeeeeeeeeeeeee Śnieg * * * * * * * * * :D:D:D szkoda, że u mnie nie pada :( ...Lubię zimę :) ale krótką i taką świąteczną, białą ... mmmm rozmarzyłam się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWO imię z serialu zbuntowany anioł :D Patuniaa to fajnie masz białuśko :) Mnie coś jakieś skurcze zaczynają łapać ale bolą!!! Co jakieś 10-15 minut mam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×