Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sysunia21

Jak bardzo zmienia się kolor sutka w ciąży ??

Polecane posty

Gość gość
mi ściemniały otoczki od razu ale delikatnie, natomiast pod koniec ciąży miałam ciemnobrązowe prawie czarne okropnie to wyglądało. Teraz 8 mies po ciąży sutki są ciemniejsze niż przed ciążą(taki średni brąz), co mi nawet pasuje bo miałam bardzo jasne. I jeszcze co zauważyłam to że powiększyłam mi się otoczka w ciązy i mimo że nie karmię już 2 m to dalej jest większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim przyszłym mamom :) Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet ciężarnych. Wszystkie mamy, które są w pierwszej ciąży, w 2 lub 3 trymestrze, które nie przebywają na zwolnieniu lekarskim a dalej są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/10_Tg8fS5zHs5Xu6Hy2FdwSVsn_CtgGs-ooUF4tiyAsY/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się kochałam 12sierpnia a w wyliczeniach moich 13mam mieć owulacje czy to możliwe że mogę zajść w ciąży? proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obwódka piersi zmienia się na ciemno brązowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko jakie pierdoły. Ciemne sutki nie są obiektywnym objawem ciąży, tylko brak okresu i potwierdzeniu zarodka na usg. Jestem w prawie 8 miesiącu i nie zauważyłam drastycznej zmiany barwy sutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi strasznie pociemniały i powiekszyły się, dookoła zrobiła się ciemna otoczka wychodząca na czesc, gdzie wczesniej miałam juz "normalna" skóre. Ale jestem blondyka z jasna karnacja, wczesniej miałam wrecz różowy kolor, teraz jest ochydnie brązowy... 28 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w 24 t, nie wiem czy ma to znaczenie ale jestem blondynka, jasna karnacja. sutki nie zmienily koloru , za to sa wieksze, nie podoba mi sie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 35tc i kolor brodawek sie nie zmienil przez cala ciaze, jedynie rozmiar z 75c o 3 rozmiary powiekszyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnioszka

Jestem w 19 tygodniu ciąży i moje piersi mocno się zmieniły. Nie stało się to z dnia na dzień, ale dopiero dziś przyjrzałam się im dokładniej. Są dużo większe, porobiły się na nich rozstępy. Sutki są duże i bardzo ciemne, prawie jak u osoby ciemnoskórej! Dookoła są widoczne jasne kropeczki... Mam nadzieję, że po zakończeniu laktacji (albo po ciąży, jak karmienie mi nie wyjdzie) wrócą do normy chociaż pod względem koloru (były tak ładnie różowe...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×