Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BikiniKill

Puder przeciw bakteryjny

Polecane posty

Gość BikiniKill

Mam pytanie i chciala bym spytac o zdanie raczej doswiadczone w tym dziewczyny:) Chodzi mi tu o podklad przeciwbakteryjny. Ostatnio nałożyłam sobie poder w kremie, zatkało mi pory no i mam całą twarz w pryszczach, a jak to jest gdybym kupila sobie wlasnie ten antybakteryjny??Czy on działa? Chciala bym jednocześnie pozbyć sie pryszczy i zakryć je, a takżę nia dac im sie pokazac:) Myślałam też o solarium.Proszę o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **gruszka**
solarium odpada przy pryszczach, podbnie jak ostre słonce - bedzie lepiej przez kilka dni a potem problemy wrócą ze zdwojoną siłą. Wylecz krostki które ci się zrobiły (maścią cynkową, dobrym płynem do twarzy) a potem jesli chcesz to ja osobiście polecam puderki w kremie - missporty "so clean" albo "so matt" naprawdę nie ma nic lepszego i odkąd ich używam nie mam problemów z cerą :) nie tapetuja ci twarzy i nie zatukaja porów (wazne zeby dokładnie myć twarz przed spaniem i od czasu do czasu stosowac peeling do twarzy i krem nawilżający) pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BikiniKill
o dziekuje:) jutro ruszam w miasto!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahehaheha
po pierwsze: puder nie przeciwbakteryjny tylko antybakteryjny, wyśmieli by cię w sklepie. po drugie: soraya ma fajne puderki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BikiniKill2
nie szukam osob ktore zaczna mnie wkurzac tylko kotre pomoga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×