Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ilonkaa

fajna komórka z aparatem i mp3

Polecane posty

Poradzcie mi jakis telefon.Glownie chodzi mi o to,zeby miala aparat i odtwarzal mp3.Zastanawiam sie nad Sony Ericsson.Poradźcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soniula
Aparat 1,3, mp3 : Samsung x680. Posiadam taki i jestem z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knedell
Sony Ericsson: K750i 2mpx,mp3 K800i 3,2 mpx, mp3, K550i 3,2mpx mp3. I WIELE INNCYH!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczeko dla ciebie*
se w580i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa pomarańczka
Samsung L760 :) jest super. Kupiłam 2 miesiące temu, wcześniej miałam Nokie 5200 i samsunka E250 -ale sa marne. Samsung jest the best :P Nie wiesza się, bateria długo trzyma, łatwy w obsłudze, fajnie się pisze na nim smsy, ogólnie wygodny itp.itd. Soniaka nie kupuj bo to gówniane telefony :O pudełka po zapałkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonka to może N95 8GB, co prawda kosztuje ok 1700zł, ale jeśli nie określiłaś kwoty to chyba bez różnicy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowa, to samsungi są najkiepściejszymi z kiepskich. Mają nieintuicyjne menu. To dyskfalifikuje telefony jako "te dobre" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ypyp
nokia 6300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa pomarańczka
ja bym się kłóciła. Ja się juz przekonałam że samsung jest porządnym telefonem. Do tego sa ładne :) i robią ładne fotki :) A po co komu N95? To jest tak przereklamowany telefonik że szkoda gadać :D i brzydki :o ja jako kobieta na przykład szukam ładnego telefonu, przyjemnego w obsłudze i nieprzepakowanego tak jak właśnie N95 :) poza tym to totalna głupota wydawać tyle kasy na telefon komórkowy który ma głownie służyc jako telefon i mp3 :o poza tym poleciłam telefon który sprawdziłam, a nie który jest reklamowany :P gdybym chciała podać reklamowany to bym zachęciła do G800 ;) duzo ładniejszy od N95 a funkcje bardzo podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SE bo maja dobre wyposazenie NOKIA bo sa wykonane z trwalych materialow SAMSUNG podobno najmniej awaryjny sama przymierzam sie do SE k550i lub w810i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee nie zgodziłabym się z tym, że jest przereklamowany ;) cena owszem - lekko kosmiczna, ale świeże Nokie zawsze są w cenie. Jeśli chodzi o możliwości nie ma się do czego przyczepić, a wygląd to kwestia gustu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porada
k550i jest bez bajerow ale na kobiete najbardziej polecam k550i , k550i , k550i , k550i , k550i , k550i , k550i , k550i , k550i , k550i , k550i!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
wg mnie nokie w tej chwili nie są warte tej ceny za ktore sie je sprzedaje o wiele lepsze sa se mają wiecej bajerów lepsza baterie a kosztuja o polowe mniej, polecam równiez samsungi bo są mało awaryjne ale maja kiepską baterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×