Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CrazyHappySadGirl

pije sobie

Polecane posty

Ehmm. Wolę samiczki choć wiem, że do nicku to nie pasuje ;) Ale cóż-to tylko nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GG5425301
a ja jak na zlosc dzis pusto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdansk38
Niestety ja nie i jutro do pracy,ale co tam w zyciu trzeba korzystac z kazdej chwili! Z kazdym dniem jest ich coraz mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Crazy -> ty to w ogóle po nocach się włóczysz po kafe zamiast spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herakles Ach Crazy -> ty to w ogóle po nocach się włóczysz po kafe zamiast spać wiem :( mam zadluzenia i mnei scigaja z kazdej strony i nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 28 a dlugow mam ok 4000zl ...wiem ze to nie duzo ale jednak mnie to bardzo stresuje :( bo czesc z zusu czesc z czynszu splacam jeden to drugi mam i tak w kolo nie da sie wyjsc na prosta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem. Mieszkasz sama, masz swoje mieszkanie, czy na stancji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wlasnie mieszkanie ktore pozera cala kase :( kredyt 1500zl plus oplaty .........razem 2200 zl co miesiac ............ gdyby nie ten kredyt to bym mi na wszystko starczylo :(:( tak to jest jak sie jest samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałem z tobą pogadać bo w tym tygodniu dużo się dzieje u mnie wokół i dużo stresu wokół mam. Mi też już chyba wszystko jedno. Nie wiem, co będzie dalej. Problem jest złożony, wiesz. Mam 30 lat, tak dla informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kilka zrodel i jakos rady sobie nie moge dac bo w sumie mam niezla kase i nei wiem gdzie to wszytko sie rozchodzi na corke duzo wydaje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdansk38
Apropos dlugow? 7 lat zajelo mi splacanie 100tys kredytu jednego skurwiela ktory mnie wystawil! Ta kasa to jeszcze nic,ale najgorsze jest to,ze przyczynilo sie to do utraty mojej rodziny.Juz nigdy za nikogo nie porecze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo to fajnie. Jest już dość duża :) Na gg, tylko nie mam twojego gg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×