Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lilka24

Lipoliza czy liposukcja???

Polecane posty

Mam problem z nadmiarem tłuszczu na brzuchu i w okolicach talii. Dzięki której metodzie uzyskałabym większe wcięcie w talii i płaski brzuch? Liposukcja jest droga, ale przy lipolizie efekt nie zawsze pewny... co wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał kluska
Miałem lipolizę i za 500 zł usunąłem tłuszcz z jakichś trzech decymetrów kwadratowych i brzuch wystaje mniej do przodu o 3 centymetry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LArrkA
Wybierz lipolizę lzaserową. Ja jestem po zabiegu, tłuszcz na brzuchu trzęsie mi się jak galareta. Czuje, że juz dzis jest mniejszy. Miałąm liposukcje ud rok temu i nie do konca jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Dlaczego jesteś niezadowolona z liposukcji? Wykonano ją nierównomiernie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do LArrkA
A gdzie robilas? Jaka cena? Tez mysle o takim zabiegu. Znalazlam w internecie tylko w katowicach...a ja mieszkam na polnocy polski:( No i cena wysoka:( za brzuch 8 tysiecy zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Zegarek
Też walczyłem z tłuszczykiem na boczkach i zrobiłem lipolize bezigłową, wystarczyło 6 zabiegów i boczki zniknęły. Fajna sprawa, trochę tylko puchnie i swędzi ale nie tak bardzo jak przy igłowej, igłowa jest przewalona bo w boczki boli jak diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana na liposukcje
Do pani z polnocy - slonce w Szczecinie masz bardzo dobra klinike, w rankingu Wprost ma I miejsce Artplatica...ja zamierzam tam wykonac liposukcje...wejdz i poczytaj.... pierwsza partia kosztuje zawsze 6 tysiakow, nastepne 3...czyli np. robisz brzuszek to 6 plus nogi 3 tysiaki:) poczytaj tam sa wypowiedzi pacjentek:) A co do tej lipolizy - naczytalam sie wczoraj i jednak koszty sa praktycznie takie same bo zabiegow trzeba iles tam i wychodzi w sumie i tak kolo 6, 7 tysiakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowana na liposukcje
LArrkA - slonce a gdzie ty robilas to odsysanie? No i podstawowe pytanie czemu jestes niezadowolona? Wiem, ze na pewno po zabiegu trzeba wykonywac jakis czas masaze zeby sie wszystko rozlozylo rownomiernie...ja juz teraz zamierzam isc na kika masazy ud i wziac ze 3 zabiegi na celulit... z brzuszkiem u mnie nienajgorzej...najwiekszy problem to te cholerne bryczesy i uda:-/ zawsze mam duzo zaszerokie spodnie w pasie a na udach sie bodaj opinaja...wiec juz mysle o lipo... od kilku lat, ale dopiero teraz te ceny sa dla mnie ciut realne...czesc zaplace gotowka a czesc wezme sobie z raiffeisen bo tam sa chyba najnizej oprocentowane pozyczki:) ale musze to zrobic bo chyba zwariuje:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam lipolizę brzucha 5 razy i nie było efektu. W końcu trafiłam na świetnego lekarza w Poznaniu- dr Adam Kruk. Zrobił mi liposukcję brzucha i laser. Teraz to jest naprawdę efekt. Wolę raz przejść liposukcję niż męczyć się bez sensu z lipolizą. Może ona pomaga na małe powierzchnie ale na brzych czy uda jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarzynkowa
Lipoliza u mnie dala bardzo fajny efekt. Najlepiej jednak pojsc do jakiegos dobrego gabinetu medycyny estetycznej i sie poradzic (polecam wroclawski Keramed)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do moon76 napisz gdzie robiłaś liposucke brzucha i ile zapłaciłaś? zabieg był bolesny? gdzie ten doktor przyjmuje w Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
Ja się zastawiam właśnie jaka jest tak dokładna różnica między tymi dwoma zabiegami. mam problem z udami i myślę właśnie o odsysaniu.Czy oba są na pewno bezpieczne dla organizmu? Ktoś miał może robiony któryś z tych zabiegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotika
Wiesz co z tego co się orientowałam to dobrze dobrany zabieg jest bezpieczny, zwłaszcza jeśli zrobią go osoby doświadczone. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie jak ze swoimi pytaniami i wątpliwościami podzielisz się ze specjalistą. W warszawskiej klinice Iq medica mają usługi na dobrym poziomie. Spokojnie można tam zasięgnąć rady. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liposukcja jest bardzo skuteczna, w szczególności wykonana przez specjalistę. Ja wykonałam taki zabieg w Bona Dea u doktora Mierzwińskiego i jestem niesamowicie zadowolona z efektów. Cały zabieg został zrobiony delikatnie i na pewno jeszcze tam wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×