Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KASIUNIA

szukam faceta w necie do pogadania

Polecane posty

Gość milutka 2
jakby ktos jeszcze chcial pogadac to zapraszam. Interesuje sie dobermanami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIUNIA
CZESC DARIO25 . ODEZWIJ SIE KIEDYS ........CZEKAM CHYBA ZE NIE MASZ OCHOTY ALE MIMO WSZYSTKO CZEKAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dario25
pisalem ze bede od poniedzialku:) ale sama widzisz ze tu sie nie da o niczym pisac zastanow sie nad gg:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sie zaczernilem i podszywki nie beda mnie nekac:) zrob ty tez tak i bedzie spokoj;) (zarezerwoj swoj nick na stronie glownej na samej gorze):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIUNIA
CZESC DLACZEGO MI SIE POKAZUJE ZE NIE PRAWIDLOWE HASLO????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIUNIA
NIE UDAWAJ PALANCIE WIEM ZE ON BY TAK DO MNIE NIE NAPISAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chlopak jest na nocce a ja siedze sama w domu ....od poniedzialku idzie na rano wiec wtedy bedziemy mogli popisac... a na razie musi buyc tak jak jest bo przeciez nie bede pisala przy nim. dzis sie troche poklocilismy.no ale jakos musialam mu wybaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze nie moze,y inaczej pisac bo juz mnie denewuja te zakompleksione podszywy! Ferie sie skonczyly wiec trzeba isc do szkoly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede pisal na forum o mnie wiec sie zastanow nad moja propozycja;) A dziewczyne mam:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam Ci radę KASIUNIU Gdy chcesz pogadać o takich sprawach na poważnie to daj się skusić na gg dariowi25 bo tu wam nie dadzą spokoju CI prymitywni podszywacze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak bylo Skarbie, ze on walil sobie kite przy filmach z facetami, jest przegrany! Kreci go meski oddech, dotyk, glos, widzisz nie mozesz nabyc tych cech, chyba ze kupisz sobie mete, albo cos podobnego by sie lekko zmutowac na faceta. sluchaj, miec geja w domu nie jest tak zle, mozesz go posuwac, nei wpadniecie tym sposobem! Wiec bajka z tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialbym pomoc ale nie kumam:) wiem ze jedwabne bylo w izraelu i byly jakies problemy przez to:) no wiec o co chodzi w czym dac wam rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja nie pasuje, bo jestem jak najbardziej prawdziwy i wyjatkowy.. ale coz jak tutaj jestem to juz zostane. no dobra, czyli reasumoujac o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra nie ma to nie mma, ja zostaje a to jedwabne to miasto w izraelu gdzie kiedys z tego powodu byly co chwile dymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra byla to podpucha ale ok powiedzmy ze sie orientujecie no dobra, teraz moje pytanie: jaki sens ma ten temat w topicu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIUNIA juz sobie znalazla kolesia do pogadania i nie potrzebuje kolejnego:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×