Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KASIUNIA

szukam faceta w necie do pogadania

Polecane posty

Nie wiem KASIUNIA bo tam nie przesiaduje:) Moze bedzie lepiej. Ale coz z tego jak Cie nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DARIO wczoraj i dzisiaj bylam w pracy. pracuje po 12 godzin.dlatego mnie nie ma. ale obiecuje ze w poniedzialek pogadamy mam wolne a chlopak ma na rano wiec bede.ale gg odpada .nie chce ryzykowac .POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie tak ciezko pracujesz?:) I o czym chcesz tak ze mna porozmawiac?;) To do poniedzialku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASlUNIA 2
wiesz ten tydzien byl bardzo pracowity, przyjechala ekipa cyrkowa, musialam ich wszystkich obsłużyć łącznie z końmi. A potem kobieta z wązami zażądała żebym zjadła jej kał. Zjadłam i dostałam niestrawności jakiejś:/ nieciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHLOPAK NA URLOPIE SAM ROZUMIESZ ZE NIE MOGLAM POKRZYZOWAL MI PLANY JAK BEDE MOGLA TO POGADAMY POZDRAWIAM PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISIOdziewczyna
hej ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przelecmnie
Jeżeli szukasz drugiej połówki to tylko tu!! http://www.24.przelecmnie.pl ogromna ilość singli czeka na Ciebie, a poza tym możesz pooglądać fotki przyjemne dla oka, może się z kimś umówisz albo poflirtujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlej
witam masz ochote poklikać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaletka
Chętnie - http://sympatie.eu/ Nie interesuje mnie związek - chcę z kimś popisać, mieć się komu wyżalić ;-) Nie muszę widzieć nawet Twoich zdjęć - na tym portalu mam profil. Jeśli cie to interesuje to śmiało pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staszko_wlkp
hej! Mam 30 lat, partnerke. Mieszkamy razem. W tygodniu pracuje a po staram sie korzystac z zycia, choc może to zabrzmiało za odwaznie, poprostu spedzam milo czas:) chetnie tez poznam kolezanke,z która mozna o wszystkim pogadac, czyli miec taKA osobe do rany przyloz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
no i takie koleżanki tylko w necie:P bo w realnym życiu takie zjawisko nie występuje raczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staszko_wlkp
no widze ze zycie znasz na rzeczy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniedbany przez żone
jeśli ktoś chce pogadać na różne tematy, to mój mail: szybkibill73@interia.pl Też mi trochę brakuje rozmowy z jakąś normalną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×