Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 25-letnia mamaaaaaa

Dziecko wyrośnie z gondoli???

Polecane posty

Gość 25-letnia mamaaaaaa

Cześć!! Mój synek ma 2 miesiące, urodził się z mając 53 cm długości, ale szybko rośnie. Dziewczyny co radzicie, jeśli wyrośnie z gondoli zbyt wcześnie (bo jeśli będzie rósł tak jak do tej pory to wyrośnie). Mam wózek 3 w 1, ale spacerówka nie rozkłada się na całkiem płasko. Wozić wtedy synka w foteliku, czy kupić jakąs druga spacerówkę rozkładająca się na płasko?? Co radzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25-letnia mamaaaaaa
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25-letnia mamaaaaaa
Dzięki za radę, poprostu się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zacznie wyrastać, to będzie mógł już spokojnie jeździć w spacerówce. Mój urodził się 60 cm ;) Poprostu wcześniej przesadzę do spacerówki. Takie dziecko powiedzmy 4-5 miesięczne będzie przeszczęśliwe, jak nie będzie musiało leżeć zupełnie na płasko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25-letnia mamaaaaaa
Dzięki Mulanka. Mój Malutki urósł już 9 cm odkąd się urodził, ma teraz 62 cm, doszłam do wniosku, że jak tak dalej pójdzie to będzie katastrofa:) Fakt, synek będzie miał 5 miesięcy w kwietniu, więc już być może będzie ciepło i będzie można maluszka przenieść do spacerówki wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek jezdziw spacerówce odkąd skonczył 4,5 miesiaca bo mu ciasno było w gondoli a teraz ma radoche urodził sie 56 cm dokładnie sie dowiem w srode ile ma teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 3 w 1, i od miesiąca woże go w spacerówce, ale nie na pionowo tylko tak 30 stopni sie rozkłada siedzionko, syn ma 5 miesięcy i waży 9 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia ma 3,5 miesiąca i nosi ciuszki na 68-74 (w zależności od rozmiarówki) - jest takim śledzikiem szczuplutkim. Mam Mikado Ox-Ford, z jedną z największych gondol dostępnych na rynku (chyba tylko Roan Marita ma większą) i w śpiworku sięga dosłownie od brzegu do brzegu, ze 2-3 cm ma zapasu. Do wiosny będzie ciężko dotrwać, mimo tego, że powoli będziemy się pozbywać z gondoli koca i śpiworka. Z braku laku przesiądziemy się najwyżej do spacerówki, tak jak dziewczyny :) Na pocieszenie dodam, że później dzieci rosną wolniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała ma 4 miesiące i jeszcze spokojnie mieści sie w gondoli, mam wózek atlantic i jestem bardzo z niego zadowolna, jeszcez spokojnie ze 2 miesiące pojeżdze nim. a potem przerabiam na spacrówke i juz. Niestety kupując wózek trzeba patrzeć na wielkość gondoli, a nie tylko na wygląd... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×