Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wera08

brązowa mini i brązowy sweter / co do tego?

Polecane posty

Gość Wera08

Wybieram się do pubu wieczorem w sobotę. Bardzo rzadko mam okazję ubrać się elegancko i kobieco więc potrzebuję pomocy. Chciałabym założyć krótką spódniczkę flauszową w kolorze gorzkiego brązu i brązowy sweterek z Tailly Wejl, taki blisko ciała z dużym, okrągłym dekoltem. Czy jakąś bluzkę wrzucić pod spód żeby przełamać te brązy? A może goła szyja, pod sweterkiem tylko bielizna, ale za to jakaś wąska apaszka? I co na nogi? W jakim kolorze rajstopy? I jakie buty?? Błagam, poddpowiadajcie mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A CO TO JEST GORZKI BRĄZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
braz ladnie komponuje sie z turkusowymi dodatkami, zwlaszcza bizuteria np duzymi kolczykami. Ladnie wyglada tez w zestawieniu z fiolteme, mozesz nalozyc fioletowe rajstopy (jesli lubisz taki styl), sa teraz bardzo modne. ogolnie jednak polaczenie brazowej goru i dolu nie jest najbardziej tarfione, mozesz wygladac jak w mundurku. Moze pomysl o innej gorze?? (sweter w klubie moze sie nie sprawdzic- goraco)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera08
gorzki brąz... yyy... nie umiem opisać, no ani w stronę rudości, ani czerwieni... może taki kojarzący się z fioletem mia, bardzo, bardzo dziekuję za twoje uwagi... przymierzę obie rzeczy bo może faktycznie będzie to wyglądać źle (buu... lubię mundurki) a bluzki mam i białe, i bordo, a miałam przede wszystkim namyśli właśnie turkusowozieloną w jakąś łączkę ;) uff, dobrze w ogóle że zagadnęłam tutaj, w tym klubie podobno faktycznie jest gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera08
( gdyby moje nogi były obiektywnie długie i nie za chude, i nie za blade to bym problemu z tym w co je ubrać nie miała ;DDDD a tak muszę kombinować)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym jakiś pasek dała
kontrastowy, kolczyki i kozaki na obcasie ale ja się na modzie nie znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×