Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AGNIESZKA12421

JAK ODSTAWIC DZIECKO OD PIERSI

Polecane posty

Gość AGNIESZKA12421

WITAM PROSZE O PORADE JAK ODSTAWIC 6 MIESIECZNE DZIECKO OD PIERSI KTORE PRZYNIEJ ZASYPIA SMOCZKA JEJ NIE DAM BO MALUTKA NIE MIALA GO OD URODZENIA WIEC BEZ SENSU ZEBYM DALA GO OD 6 MIESIACA JESZCZE RAZ PROSZE O JAKAS DOBRA RADE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka123
codziennie o jedno karmienie przejsc na butelke abo co innego dac moja ma tez tyle i butelke ma 2 razy rano i wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNIESZKA12421
CHODZI O TO ZE MUSI MINAC DOBRE 30 MIN ZANIM ZASNIE WIEC PRZEZ TEN CZAS PEWNIE ZJE MLEKO I DALEJ NIE ZASNIE A DO TEGO WSZYSTKIEGO BUDZI SIE W NOCY 3 4 RAZY DO PIERSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawać z butli, z początku, pierwszego dnia raz dziennie, drugiego dwa razy, a potem podtykać butlę jak najczęściej. I najlepiej jak dziecko leży w łóżeczku, bo na rekach to będzie sie doszukiwało piersi. Ja myślałam ze będzie fatalnie, a sie okazało ze całkiem sprawnie mi poszło, Ważne też jest oduczyć piersi wieczorami przed spaniem , tak żeby dziecko nie kojarzyło piersi z zasypianiem, wtedy brałam dziecko na ręce jak do piersi ale zamiast piersi próbowałam podtykać butle , udało mi się , teraz już w łóżeczku leży, daję butle pije i po kilkunastu minutach zasypia i mam spokój! Za kilka dni kończy 4 miesiące, odciągam i daje z butli. życzę wytrwałości i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×