Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BARDZO MI ZALEZY

Czy ktos mi pomoże?????????????????????????????

Polecane posty

Gość BARDZO MI ZALEZY

czy ktos mi powie czy przekopiuję program z gazety,wersja demonstracyjna,kórą mam na stacjonarnym na laptopa????? Cholernie mi to potrzebne a nie znam sie na tym. Na ogólnym mnie olali/Plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARDZO MI ZALEZY
Tzn. te wersje demo czy mam na płytce? Oczywiście mam.Sory ale ja jestem z tego zielona. Dzieki za odzew.Bardzo wąna sprawa dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiednim programem do kopiowania płyt jest clone na przykład taki z owieczką do nagrywania NERO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARDZO MI ZALEZY
do ciebie może nie problem ,dla mnie tak.Czy nie możesz pojąc tego,że są jeszcze na świecie osoby które nie znaja sie na tych sprawach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARDZO MI ZALEZY
dzięki bardzo wszystkim nawet ukąsliwym;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włóż płytę do laptopa
kliknij na MÓJ KOMPUTER na pulpicie następnie najedź na dysk z płytą np. E:// i naciśnij prawy przycisk myszy, wybierz z dostępnego menu EKSPLORUj Zaznacz wszystkie pliki i naciśnij prawy przycisk myszy - wybierz KOPIUJ. Potem pozamykaj wszystko. Znajdź na pulpicie znów mój komputer - kliknij myszą, po czym na dysku lokalnym, np. C:// utwórz nowy folder, otwórz go i tam naciśnij prawą myszą i wybierz z podręcznego menu WSTAW. Albo po prostu włóż płytę i program sam powinien się uruchomić. Jeżeli tak się nie stanie klikasz na MÓJ KOMPUTER, szukasz dysku z płytą, na który też klikasz i program się otwoera. Do dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×