Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podłamana_27

wejdzcie i odpowiedzcie

Polecane posty

Gość podłamana_27

czy wg was majac 27 lat i bedac dziewica mam szanse na znalezienie jakiegos fajnego faceta w moim wieku? wolnego? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm65656
no nie wiem lepiej szybko szukaj bo mozesz niedlugo znalezc tylko rozwodnika z dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój wujek ma 34 jest wolny i nic nie zapowiada zeby sie zenił w najblizszym czasie ale wybredny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podłamana_27
wszystko przez to ze za mlodu mialam troche inne priorytety w zyciu, zajelam sie bardziej nauka niz facetami. A glupie kolezanki umiejetnie podstawily duupe komu trzeba i teraz sa zadowolone:( Zycie jest niesprawiedliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podłamana_27
to prawda ze moze nie jesten super laska ale to co powyzej to podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p25
tak masz szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, szanse są zawsze. ;) hmmm.. a jednak jest trochę kobiet w tym wieku. Co chwile jakaś się odzywa. A by się wydawało, ze już wszystkie dawno po.. Też miałem (i mam) inne priorytety. Cóż, nie można miec wszystkiego. Setebos.. wybredny. No własnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie! teraz tylko luminoscencyjna tabliczka z napisem "Przegrałam Życie" 🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SleepingSun
a co ma do tego to czy jesteś dziewicą? przecież to tak na prawdę nie ma znaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro6OO
czemu dziewica, jakies choroby w młodosci albo nadal ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podłamana_27
nigdy nie bylam przebojowa, raczej niesmiala i skromna, no i jakims super lachonem tez nie jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlamana26
autorko moim zdaniem nadal masz szanse. tylko trzeba zdecydowac sie na cos... a pozniej juz sie nawet nie zastanawiac... grunt by byl ktos w miare odpowiedni nie? a z tym problem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh weź nie płacz bo moim zdaniem jestes wykształcona -pierwszy plus drugi to taki ze jestes w idealnym wieku na rodzenie dzieci:) a ja jakbym był starszy to sam bym sie koło ciebie zakrecił zwłaszcza ze wyrosłem z wieku kiedy sam wyglad miał znaczenie ojjj źle sie na takim podejsciu wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polianaaaaaaaa
witaj w klubie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem skad Wy dziewczyne jesteście... :( ja takich jak Wy szukałem od dawna :) w moim otoczeniu same szmaty, co potracily dziewictwa w wieku 15 lat nie wiedzac nawet jak chlopak ma na imię :O a wyglad jest wazny ale.. nie najwazniejszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facio 1231
Chętnie bym poznałał taką dojrzałądziewicę bo sex dla niej byłby dłużej przyjemny :) a zwłaszcza jesteś ciasna i dojrzała :0 mógłbym Ci powiedzieć za pierwszym razem że czekałem na Ciebie cale życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze co, to nie skazuj sie na faceta w Twoim wieku. Pojdz z jakas znajoma do knajpy, ktora lubisz, czy nawet do pubu. Raz, drugi, trzeci, az w koncu ktos sie przysiadzie, zagai :P Jezeli jestes niesmiala, to moze nie bedziesz zaklopotana w takiej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odzwierzam
odswierzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam dokąd same chcą Ty jesteś chyba tą grzeczną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlamana__26
odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlamana zmien zycie bo bedziesz zawsze w tym temacie nieszczesliwa..zamiast pytac jak myslicie juz powinnas umawiac sie z kolezankami na wierczor, wyluzowac, poznac milego chlopaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlamana__26
tylko kolezaneczki to juz sie dawno poustawiały i nie mysla o wychodzeniu gdzies ze stara panna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostało Ci tylko wyrywanie facetów w sanatorium w Ciechocinku:(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie....z tą starą panna to teraz pojechałaś ossstro.Powinnam Cie chyba zadusić, sama mam 27 lat i jakos takich durnych myśli jak Ty nie mam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszytskie posty w tym temacie pisze rencista w wieku 56 lat borykający się z potencją, nadwagą i problemami gastrycznymi. Odkąd wnuk podłączył mu internet facet pisze pierdoły o dziewictwie targając dziada i ciesząc się z tymczasowych erekcji. Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlamana___27
Pozdro, ale nie jestec chyba dziewica ? No własnie a ja tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego...przecież z zewnątrz tego nie widać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kolege, samotny, 28lat.. moj dobry przyjaciel, tez nigdy nie mial dziewczyny :) podaj maila to mu podesle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×