Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pomarszczona

Fatalny stan skóry po ciąży i porodzie. Doradźcie jakieś kremidło.

Polecane posty

Gość Pomarszczona

Hej! Mamuśki, doradźcie jakiś krem, który poprawiłby stan mojej skóry, która strasznie się popsuła od hormonalnych huśtawek okresu ciąży i połogu. No a później, pochłonięta maleństwem, trochę ją zaniedbałam. Peelingi mam dobre, ale mój stary krem jest już chyba zbyt mało efektywny. Doradźcie proszę coś sprawdzonego na "pierwsze zmarszczki"... Jakby to to odświeżało trochę buźkę to byłoby całkiem super, bo taka zszarzała teraz jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z tydzien temu znalzlam na kafe wypowiedzi co pomaga na rozstepy i cere po porodzie, otoz dziewczyny polecaly krem z rokitnika zwyczajnego, wiec kupilam i kilka dni dopiero smaruje a juz widac efekt! polecam kosztuje u mnie w aptece 19zl, jest bardzo tlusty i to am zalete ze skora sei wygladza jak sie wsmaruje :) mnie pomaga co prawda po tych 3-4 dniach nei moge mowic o tym ze rozstepy znikly itd.. ale na pewno dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarszczona
Oooo... A nie pamiętasz Myszo tematu tego topiku? Tak mniej-więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dokladnie nei pamietam.. ale to byl temat o usuwaniu rozstepow... zobacz tematy sprzred tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszsza-możesz podać nazwę handlową tego kremu z rokitnika i firmę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba zainwestuję w Ziaję Pro. Dobrze o tej serii piszą w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo dobrego czytałam o kremie z rokitnika, jest on firmy HERBAMEDICUS, takie zielono-pomarańczowo-białe opakowanie, chyba też zakupię bo brzuszek sie kurczy a skóra zaczyna wisieć :( nie wiem kiedy i co mogę zacząć ćwiczyć, rodziłam 3,5tyg.temu: http://www.sklep-med.pl/popup_image.php/pID/1461/image/3?osCsid=45a8bc56186ad80fe87fe43e3cb93f28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dawno mnie nie było w stopce jeszcze 39tc :D :D :D już poprawione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×