Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anastazja324

Klikanie w maile-ktoś zainteresowany?

Polecane posty

Gość anastazja324

Jak tak to podawajcie maile a ja wam wyślę linki referencyjne.Nie ukrywam że będę mieć z tego korzyści,ale Wy na tym nie tracicie i też możecie to komuś polecić.Na razie jestem zapisana do 30 takich firm,ale oczywiście nie wszystkie wysyłają miale,będę podawać linki tych,które regularnie wysyłają. Jak ktoś chce trochę dorobić to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ta praca
duzo na tym wyciagniesz w skali miesiaca????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja324
Nie wiem,ale chyba nieźle jak będę w dużej ilości firm.Na razie(po chyba 2 tygodniach) mam po 60-80 gr na kontach tych firm,więc jakaś sumka chyba się uzbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja324
wyciągam ok 15 zł za miesiąc... robota - 4 godziny dziennie więc nie jest źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja324
Spadaj podszywaczu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainstaluj to wszystko pójdzie
Miejmy nadzieję, ze nikt już się na to nie nabierze :O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z was glupki
niby jak mozna kogos przez to naciagnac? :O Nie macie o tym pojecia to sie nie odzywajcie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam coś lepszego. wg mnie najlepiej opłaca się wypełniać ankiety online i zarabiać na 2 panelach, które podaję poniżej. wg mnie najlepsze polskie strony to: 1. OPINIE - płatne ankiety Nagrody: przelew na konto bankowe, Paypal albo doładowania telefonu. http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76290660 2. TOLUNA – sporo ankiet , a nagrody to obecnie przelew na Paypal, bony do Empiku, TKMax,zalando, MediaMarkt https://pl.toluna.com/referral/kleberg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×