Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

rowerek- warto?

Polecane posty

my mamy bardzo podobny, tylko zwierz inny dziś byliśmy na pierwszym spacerku, bo do tej pory jeździliśmy w domku, jak dla nas super sprawa, mała bardzo zadowolona, więcej widzi niż w wózku, fajnie się prowadzi, ja polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy ,tylko królika:) Córka uwielbiała nim jeździć.Dostała go na roczek.Teraz ma 3 lata i po odkręceniu części sama na nim zasuwa i mysle ,że jeszcze z rok pojeździ.Jedynie co mi sie nie podoba to ten baldachim:o Ja kupiłam bez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta kierownica dla rodziców z tyłu zdaje egzamin czy raczej rodzice nie moga tym kierowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani, moja Lusia ma dopiero 3,5 miesiąca, ale mam młodsze rodzeństwo i na bazie tych doświadczeń się wypowiem. U nas wszyscy jeździli jakiś czas ma takich rowerkach (a czwórka nas jest). Myślę, że możesz kupić, ale wybierz taki skromniejszy, bo ten to jak kupa plastiku taka :o Może coś takiego? http://www.allegro.pl/item312085605_super_rowerek_kettler_supertrike_super_cena_.html A potem jak Mania podrośnie to kupisz poważniejszy, ja jestem w Krossie Zula zakochana: http://www.allegro.pl/item318694943_rowerek_dla_dziewczynki_kross_zula_sliczny_.html Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogą kierować,Marysia nie ma jeszcze tyle siły,żebyś nie dała rady.Potem jest gorzej(ale to jak ma ze 2 lata) bo ty w jedną a dziecko w drugą:DAle ogólnie rower polecam bardzo, sie u nas sprawdził Acha........koleżanka ma ten baldachim i dziecko jej wypadło z rowera bo zamiast siedzieć ciągle wstawało żeby kombinować przy tym baldachimie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chemical ale taki zwykły 3 kołowy dla starszego dziecka to ja mam po siostrze. tylko dla mani taki sie jeszcze nie nadaje a ten w linku moim ma zabezpieczenia i barierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są różne modele tego rowerka:) takie skromniejsze też.My mamy taki bez bajerów. Cemical wszystko super tylko MaMani pokazała rowerek za 100zł a ty jej zaproponowałaś te 2 za 370zł:o Są super ,ale cena troche inna.I z tego pierwszego to Marysia szybko nie skorzysta bo po prostu wypadnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten Kettler jest za 139zł :o Ponownie wlepiam link: http://www.allegro.pl/item312085605_super_rowerek_kettler_supertrike_super_cena_.html Takiego dokładnie jak w Twoim linku to nie mieliśmy (wówczas takich nie było), więc nic nie mogę powiedzieć :) Natomiast taki podobny do Kettlera, tylko bez rączki, sprawdził się znakomicie w naszej rodzinie. Trwałe to, ja na tym jeździłam w 84 roku a moja najmłodsza siostra przejęła go w 98 :) I dalej działa i wygląda po ludzku :) Zostaje mi życzyć słusznych wyborów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rączka ok, dobrze się prowadzi, a baldachim odczepiłam, bo mi sie nie podobał :P dla ważne były barierki zabezpieczające, na taki bez bym się nie zdecydowała, dziecko za małe jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli masz duzo chodnikow wokolo to ten co poleca chemikal jest lepszy bo do tego co wkleilas kierownica dla rodzica jest slabo przyspawana a mala napewno nie da rady sama jeździć bo pedaly sa za daleko to raz a dwa ten daszeknie ma wogole zastosowania wiec jak znajdziesz bez niego to mniej zaplacisz, ale ja mam dwa i mysle nad tym co mowila chemikal bo tabilniejszy, tyle ze bez podkladki na nogi ale ja juz nie potrzebuje ale twoja mala na 100 procent, a i jeszcze kola przy tym co pokazywalas sa z pianki i to tezminus. to musi byc przemyslane bo jesli na sezon to ok ale na dluzej to weź tenco chemikal proponuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejkuś
tak,gratuluję pomysłu:o wsadźcie 10 miesieczne dziecko do rowerka ,któey wkleiła chemical:o będzie jeździło,że hej!! głową po asfalcie........przecież takie dziecko nie potrafi pedałować ani nawet usiedzieć tak żeby nie wypaść!Ten rower nie ma ani podkładki pod nogi ani barierki.Jak chcecie wozić w nim malutkie dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze?? kupiłam podobny zuzi jak skonczyła roczek... wyszłam z nią na spacer siedziała w nim 10 minut a potem niosłam rowerek i nia :/ od tamtego czasu ma w głębokim poważaniu rowerek a ja straciłam 120 zł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w domu juz taki rowerek http://www.allegro.pl/item314096490_nowy_rowerek_magic_lux_naped_lancuchowy_w_wa_.html taki jak ten czerwobny tylko w fioletowym kolorze. ale to za duzy rowerek jak na moją niunie i jeszcze ze 2-3 lata bedzie musiała poczekac zanim sie nauczy na nim jezdzic. raczej chodzi mi o rowerek w ktorym ja ją bede mogla wozic a ona bedzie miala narazie nóżki na podstawce a później jak podrosnie to na pedałkach i bedzie sie uczyla pedalowac i kierowac... Ten rowerek to ma byc prezent na roczek dla małej od mojej mamy i ona wybrala wlasnie tego konika bo taki jej sie podoba wiec wzoru zmieniac nie bedę. Kazala mi sie tylko dowiedziec czy warto i czy sie to sprawdza. Jesli dziewczyny pisza że warto to chyba zamówie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytaj uwaznie przeciez napisalam ze nie ma podkladki i ze moje sa w sam raz na niego ale jej chyba za mala.ale to nie znaczy ze moze poszukac czegos podobnego z podkladka to raz a dwa przynajmniej wie na co zwracac uwage bo przy moim zakupie nikt nie radzil i zaluje bo moglam wyrac lepszy a i po co tyle bulwersji? mozna spokojnie powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez spodobal sie ten skromniejszy, ten twoj to naprawde paskudztwo, masa plastiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanuś miejmy nadzieje ze nam dłuzej posluzy niż 10 minut. powiem ci ze moja lubi jezdzic w wózku. potrafi 2-3 godz siedziec i nie protestuje wiec moze i rowerek jej spasuje... kurcze ciezko w mojej gusta utrafic np zyrafa na klocki z fp któą sie wszytskie mamy zahcwycaly lezy u nas w kącie... a np grajacy uczacy i tamburynek z chicco to jej ukochane zabawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamarocznikaaa
czy sa rozne wielkoscitych rowerkow? ja wsadzilamm moje dziecko przed roczkiem (chcialam kupic na roczek) dotego rowetka ,takiego jak na zdjeciu pierwszym i dziecko moje sie nie bardzo miescilo, a nie nalezy do super wielkichdzieci,jest normalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani zawsze jest tak, że ile osób tyle opinii, ja jestem akurat zadowolona ... fakt z tymi krawężnikami, musisz podnieść, bo nie wjedziesz od tak, ale już np. w parku to dziś półtorej godziny jeździłam bez podnoszenia rowerka ... moim zdaniem jak na taki wiek dziecka to rowerek odpowiedni ...a za rok, dwa lata, trzy ... no to wtedy się będzie myśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz prezentow sie nie wybiera faktycznie, ale ja sie wyłamuje i powiem ze sie nie sprawdza do konca i ten daszek i kola,ale za to tymi pomoglas bo ja zakupie ten z twojego linku bo przede wszystkim pedaly pod nogami a mojej siostry synek ma i one non stop na nim wiec dobrze jak i one beda mialy. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLOP
moja mała dostała też taki na roczek(urodziła się w styczniu) i jak dla mnie to super rowerek, jeździła nim całą wiosnę i lato, rzeczywiście, tylko ta rączka jest niestety mało stabilna i przy wszystkich krawężnikach, nierównościach, trzeba było uważać, czy też podnosić rowerek. natomiast moja koleżanka kupiła i niestety jej córeczka nie chciała jeździć, więc wszystko zależy od dziecka. ten rowerk megic jest super też, ale ja kupiłam go chrześniakowi na 2 latka i dziś już super na nim jeździ. ja zamierzam teraz kupić małej, a skończyła 2 latka rowerek już taki zwyczajny na czterech kółkach, na kołach 12 calowych, mniej więcej taki co wkleiła chemical. podsumowując mój wywód uważam, że warto kupić dla rocznego dziecka taki rowerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedagog ale ja ja zamierzam po korytarzu wozic albo po podwórku a mam kostke i beton wiec jest rowno :D na wieksze spacery to ja raczej w wózek wsadze u nas i tak chodnikó nie ma wiec nawet nie bylo by jak wyjsc :) tyna ten dla starszaków ci polecam na tym moim sie siostra wyjezdzila kuzyn wyjezdził a rowerek rewelacyjny. jak sa pedaly nie w kołach tylko z boku duzo latwiej pedalowac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani, to jak tylko Mani będzie sie podobać, to raczej będziesz zadowolona z tego rowerka, a daszek w większości jest do zdemontowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w imieniu babci oczywiscie bo ona jest anty komputerowa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jest tyle ze rozerek drozszy z nim a przydatku zadnego bo nawet odrobiny cieniu nie daje-zreszta macie je napewno i same wiecie. a jak dla mnie to wole kupic cos w sam raz niz przeplacic i demontowac ale w twoim przypadku mama wybrala wiec nie ladnie narzekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... No moim zdaniem 10-miesięczne dziecko to nie powinno siedzieć w takiej taczce pchanej i kierowanej przez rodzica, tylko trenować nóżki, by na 1,5-2 latka miało siłę pedałować na normalnym 3-kołowym rowerku :) No ale to tylko moje skromne zdanie, takie staroświeckie poglądy mam i już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chemical ale moja córcia jeszcze sama nie umie chodzic wiec tym bardziej nie umie pedalowac :) oj do pedalowania to jeszcze troszke czasu :D:D juz zamówilam ten rowerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no jesli to ma yc po podworku to faktycznie podkladka nie ma sensu bo trenowanie nozek wazne ale na spacerek to lepsze z podkladka bo ja pokonowalam trasy dlugie bo moje nie chcialy usiedziec na miejscu i obraz im sie musial zmieniac, ale przez te krawezniki poodrywaly mi sie raczki do pchania i lipa.ale na podworko mamamani bedzie ci sie chcialo w ta i na zadbo ja posciagalam podkladki i same juz sie odpychaja.no moje faktycznie starsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×