Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakaś zielona

Wkładki laktacyjne.Proszę o poradę.

Polecane posty

Gość jakaś zielona

Dziewczyny, mam pytanie:) Czy jeśli planuję karmić piersią, potrzebne mi są wkładki laktacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja karmię 8. miesiąc i wciąż z nich korzystam, inaczej miałabym ciągle mokrą bieliznę i ubrania. Niektóre dziewczyny muszą jedynie na początku nosić, bo póżniej już im nic nie cieknie, ja niestety musze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś zielona
makarona dzięki za odp :) A jakie wkładki polecasz (polecacie) ? Jednorazowe czy do wielorazowego użytku (np.avent?) I ile powinnam kupić takich wkładek?? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Zosi
Ja używałam wkładek laktacyjnych przez cały czas karmienia piersią, a więc przy Zosi było to 15 miesięcy. Zużyłam ich tonę. Polecam Gerbera, bo świetnie się dopasowują do ciala i są bardzo chłonne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wkladki Chicco. Są fantastyczne - - pakowane pojedyńczo (tak jak podpaski) - można zabrać ze sobą zapasowe, bez obawy, że się pobrudzą. - są cieniutkie i przewiewne - wewnętrzna strona jest z bardzo delikatnej siateczki, która wchłania mleko do środka i nie wypuszcza na zewnątrz - mimo iż są pełne mleka zawsze są suche, - nie przeciekają na bieliznę, odnośnie wkładek wielokrotnego użytku - mam aventa - używam ich tyko w domu, bo są dość grube i zewnętrzna strona jest z siateczki koronkowej,dzięki czemu jest dość widoczna. Warto ich używać, bo można sporo kasy zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja karmilam 7 mcy i nie byly mi potrzebne:) zuzylam moze 2 sztuki bedac jeszcze w szpitalu z maluchem.Ale widzialam mamusie ktorym ciekl pokarm bardzo mocno. Radze wiec kupic jedno opakowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej na pewno będą ci potrzebne, każdemu pasuje co innego, ja np jestem zadowolona z J&J, nie sprawdziły mi sie nuk i canpol- innych nie używałam. Karmie juz 4 miesiąc i póki karmie to na pewno bede ich używać... bo to jest tak ze ogólnie wszystko juz sie uregulowało i mleko samo nie wypływa, ale w momencie karmienia mleko na raz jeci z dwóch piersi no i wtedy wkładki są potrzebna- tak jest u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja karmiłam tylko 5 tygodni ale całe te 5 tygodni używałam wkładek. Dopiero jak pokarm zanikał to nie były potrzebne. Polecam aventa nie polecam zdecydowaniefirmy "bella".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×