Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wszystkocomam

powiedział ze mnie nie kocha

Polecane posty

Gość Bey
Hmm, ja caly czas trzymam sie zdania ze on inaczej odbiera slowo "kocham"... Dla kobiet to takie normalne i zwykle "kochac kogos" Faceci maja troszke inaczej, nie wiedza co to za uczucie. Ale zazwyczaj dobrze symuluja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bey
No to zastanow sie co znaczy "tego" Bo tak 'plomiennie zakochanym" to nie mozna byc przez calez zycie. Zazwyczaj zaczyna przechodzic po dwoch latach, potem to reszta zycia, wspolne rozwiazywanie problemow i... po prostu wspolne zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekslajzet
faceci kierują się logiką a nie emocjami. Milosc to jednak uczucie dlatego faceci sobie z tym nie radzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bey
Takie zycie, kazdy jest inny, ma swoje zalety i wady. Trzeba to rozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po tylu latach spędzonych razem wielka radość wciaz sprawiało mi patrzenie w jej prześliczne oczy, słuchanie jej głosu, podziwianie jej słodkiego uśmiechu...Ale cóż...poznała innego i ja straciłem... moje życie zmieniło się w sen wariata...ale nie dałem za wygraną. Kolezanka w tajemnicy powiedziała mi że odzyskała chłopaka dzięki urokowi miłosnemu ze strony http://urokmilosny24.pl . Nie namyślałem się długo i też taki urok zamówiłem. I nie żałuję. Ona powróciła i znowu miedzy nami układa się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina9796
Rytuał taniej i lepiej odprawić samej! Trzeba tylko wiedziec jak, mi pomogła wróżka Sigita z http://ezowymiar.pl/wrozka/wrozka-sigita/ na magii miłosnej zna się jak mało kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×