Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

devil69

pierscionek zareczynowy do niczego

Polecane posty

kilka dni temu zgubilam oczko od pierscionka zareczynowego, pochodzilam po kilki zlotnikach, ale kazdy mowil to samo, nie mam takiego oczko, jest zadko spotykane. Wiec pojechalam to jubilera tam gdzie kupilismy, tam tez powiedzieli ze nie podejma sie. Co innego jakby byl na gwarncji, ale gwarancja skonczyla sie wraz z tamtym rokiem. Postanowilam, ze przetopie ten pierscionek i zrobie z niego inny, ale tesciowa wpadla na pomysl zeby go przetopic i dodac do obraczek, ze zawsze taniej bedzie. Ale ja tak nie chce. Chce miec pierscionek, nawet jesli ma byc inny niz wczesniej. Ale eraz wszyscy mi w kolo mowi, zebym do obraczek go dozucila. no a co wy byscie zrobily??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwariowałaś? nigdy! pierścionek to symbol, nie dawaj zo wtopić bo będziesz żałowac, starsznie taniej cie to nie wyniesie a to tak, jakbyś straciła ten pierścionek rownie dobrze..nie można dopasowac podobnego oczka? dokupić jakiś i wkleić albo poprawić? posuzkaj, na pewno się da. i nie wtapiaj. to pamiątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie gdzie nie zachodzilam, wszyscy mowili ze nie zropbi tego. Ze to nie jest klasyczne oczko i juz. Tak to jest ja sie patrzy na wyglad a nie na praktyczny montarz. A jak myslisz przetopic go i inny z niego zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, jesli się faktycznie nie da teog oczka tam wprawić....może rpzetopić i zrobić peirścionek niemalże identyczny tylko z wprawionym oczkiem? nie wiem, ja bym nie zamienila swojeog pierscionka na nic inengo, moze nie jest 8 cudem świata ale przypomina mi ta piekna chwila, i stopienie go na obraczke albo zrobienie zupelnie innego to juz jest jakos nie to samo...takie jest moje odczucie..pierscionek zareczynowy ma sie z reguly jeden, wsyztskie inne mozna se topic, teog bym nie ruszyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tez tak zawsze myslalam, no ale teraz gdy nie mam wyjscia musze cos zrobic bo przeciez nie bedzie lezal w pudeleczku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis dziwny masz ten pierscio
jesli nie da sie oczka innego wprawic. mozesz dac linka z tym pierscionkiem lub podobnym? bo bardzo ciekawa jestem jak moze wygladac taki pierscionek... :P jesli sie nie da nic zrobic to przetopilabym na podobny z nowym oczkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×