Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawiedziona wibratorem tak tak

zawiodlam sie na wibratorze

Polecane posty

Gość zawiedziona wibratorem tak tak

Kupilam sobie wibrator przedwczoraj i bardzo jestem zawiedziona. Uzylam go juz 4 razy. Nie wkladalam sobie go do srodka do pochwy, bo nie sprawialo mi to przyjemnosci, ale dotykalam sobie nim okolic intymnych. Doprowadzanie sie do orgazmu zajmuje okolo pol godziny, musze sie przy tym wysilac. Naprawde spodziewalam sie silniejszych i lepszych doznan. Jest to krotki wibrator okolo 15cm z wygietym koncem, niezbyt gruby. Czy ktoras z Was tez ma wibrator? Jakie wrazenia? Jaki macie? Moj kosztowal 80pln w Ann Summers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ma taką wypustkę z boku czy nie? Trzeba było sobie kupić jakiś droższy model ;) skoro wibrator Cię zawiódł to może pora znaleźć sobie faceta...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skunik halina
wiem ocb, j wibra jak to wibra nie to co zywy dlateg owkładanie to lipa, kup se wibre z takim motylkiem drgajacym i zabawiaj sie wtylko tym nie wkładajac do srodka fake penis tylko podrazniajac łechte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20latkatataata
powiem ci ze ja mam wibrator za 20 zl chyba :D to moj pierwszy i chcialam zobaczyc czy warto-tez dosc krotki. na "wstrzasy" narzekac nie moge bo sa calkiem mocne, moglby byc tylko z czegos milszego czy gietszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może młot pneumatyczny
na pewno da silne wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona wibratorem tak tak
podszyw!!!!! A są może wibratory spalinowe? Wiecie z takim silniczkiem jak w modelach samolotów, moze taki bylby silniejkszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona wibratorem tak tak
Ale ktos se jaja robi. Te wpisy pod moim pierwszym wpisem to podszywy oczywiscie. :) Nie zwracajcie na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupilam taki za 160 zl
z tworzywa przypominajacego w dotku skore czlowieka :) Dosyc silnie wibruje, i z pewnoscia nie potrzebuje 30 minut na finish :P Kupowalam w beate uhse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredi master parkietu
a używał ktos kiedys nakładek wibracyjnych na penisa ??? warto ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie dziś taką nakładkę wibracyjną kupiłem w sexshopie w moim mieście za 35zł: http://www.skarbyafrodyty.pl/p,pl,957,wibrajaca+nakladka+na+penisa.html Ten wibratorek mały jest wyjmowany. Dosyć mocno wibruje. Jeszcze nie próbowałem z dziewczyną. Na razie tylko \"na sucho\" i jedno wiem, wzmacnia erekcje, wszystkie żyłki widoczne i twardy jak nigdy przedtem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×