Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość troche glupia sprawa

dziewczyny kupujecie prezerwatywy?

Polecane posty

Gość sama jesteś przeterminowana
przecież tam jest data przydatności do spożycia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche glupia sprawa
mam w poblizu tylko 2 sklepy. w jednym pracuje moja ciotka a w drugim najwieksza plotkara w calej okolicy to teraz tylko ktory sklep wybrac a poza tym nawet nie wiem czy w ktoryms beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie kupuj wcale. Idźcie na żywioł. Potem nie kupuj też testu ciążowego bo to też wstyd straszny. Rodzinę i chłopaka poinformuj o swoim błogosławionym stanie jak już będzie brzuch widać, albo też go ukrywaj jak najdłużej (to też wstyd)... itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój
Noooo odp godna inteligencji...do sama jestes przeterminowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaaaaq
hmm a dlaczego Twoj chlopak nie ma czasu? przyjezdza samochodem czy autobusem do Ciebie? przeciez kupic gumki to kwestia 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne
facet musi kupować gumki i wszystko innne bo kxieżniczka się wstydzi a seksu to się nie wstydzi uprawiać. typowa małomiasteczkowa obłuda seks uprawiać będę ale nikt się nie może zorientować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest, jak się dzieciaki za sex zabierają.... a najlepiej to nie kupować gumek, bo wstyd, a potem zajść w ciążę, to by było mistrzostwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mamy "równouprawnienie" to nie rozumiem też dlaczego niby tylko facet powinien kupować gumki. W końcu oboje jesteście odpowiedzialni za to co robicie i jakie będą tego konsekwencje. To samo z tabletkami anty - oboje powinni się dokładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche glupia sprawa
przyjedzie autobusem. jakbym mieszkala w miescie to by bylo inaczej bo tam nikogo by nie obchodzilo co kupuje a tu kazdy wszystko wie.a poza tym kupowalam kiedys w aptece tabletki anty ale musialam je odstawic bo sie zle po nich czulam wiec to nie jes kwestia jakiegos tam wstydu, chodzi mi raczej o to ze jak powiedzialam chlopakowi ze ja u siebie nie kupie to sie na mnie wkurzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROWOKACJA PROSZE SIE NIE
GROMADZIC :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche glupia sprawa
a poza tym zapytalam gdzie mozna ja kupic a nie co myslicie na ten temat?ale widze ze sie tu zaczyna robic nie zbyt milo wiec juz nie pisze. dzieki za wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami kupuje na stacji benzynowej przy okazji tankowania , albo w aptece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybierz sie jednak do tego
miasta i tam kup od razu kilka w różnych smakach i bedziesz miala problem na jakis czas z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam tutaj https://zmyslowo.com/ bo nie widze się w roli kupującej prezerwatywy na stacji benzynowej ;) Zawsze zamawiam większą ilość i nie musze się wstydzić przy kasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek
Dnia 25.02.2008 o 13:18, Gość troche glupia sprawa napisał:

Nie ma się czego wstydzić.To zakup,jak każdy inny.W końcu kupujesz to po to,by nie zajść w niechcianą ciążę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×