Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasssiczek

Czy ktoś ma doczepiane włosy??Proszę o radę...

Polecane posty

Gość polecam255
ja mam na keratynie robione suoer drugi raz mam robione polecam nie widac przez jakis czas chyba ze pozniej juz masz dlugi odrost to widac laczenia myjesz normlanie jak swoje tyle ze musisz dokladnie i delkiatnie rozczesywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiikii
jesli doczepiane wlosy to tylko metoda clip in, tanio i zakladasz w pare minut takie wlosy NATURALNE mozna kupic juz ponizej stowy np na www.doczepiane.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefffka
Miałam doczepiane włosy chyba już wszystkimi metodami. Przez 3 lata próbowałam chyba wszystkie metody. Doklejane włosy wyglądają fajnie do pierwszego mycia, a po 3 tygodniach już zaczynają odrastać twoje i doczepiane zaczynaja sterczeć, microringi i tuleje to istne piekło nawet jeżeli umiesz sama sobie regulować. Po za tym nawet jeżeli włosy są świetne jakościowo to są to martwe włosy które zawsze zachowują się inaczej niż twoje. Po ringach wypadały mi włosy i nie mogłam dojśc z nimi do ładu, strasznie inwazyjna metoda. jakiś rok temu zakupiłam clip in i jestem zadowolona, zakładam je w 5 minut tylko na jakieś wyjścia, moje włoski sobie rosną bez obciążenia mogę je normalnie umyć i wyprostować a na randkę czy imprezę w 5 minut mam włosy do pasa :) Polecam bo to szybki tani sposób i praktycznie nie widoczny. Ringki i są pojedynczymi kosmykami włosów, jak zamokną to widać że są doczepiane natomiast clip in to całe taśmy i trudno jest zauważyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak mozna katowac swoje wlosy i doczepiac do nich sztuczne , tragedia, czego to nie wymysla dla glupich bab, ja mam swoje wlosy dlugie ladne zdrowe, zamiast zapuscic to wariatki doczepiaja jakies gowno sztuczne a potem lysieja zenada glupich nie sieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cypa
Hej, ja mam doczepione włosy z jakieś 3,5 miesiąca, i zgadzam się że na początku jest super efekt. Problem jest jak włosy zaczynają odrastać- trzeba je przesuwać. Jak wiadomo doczepiane włosy sa martwe więc dochodzi odpowiednie nawilżanie i dbanie o nie. Ale jesli lubicie poświęcać wiecej czasu na bawienie się przy lustrze to warto zainwestować. Jak wspomniałam efekt jest - jeśli się o włosy dba. ja raczej czekam aż moje naturalne mi odrosną i ściągam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catlyn
ja mam włosy na tulejki- czyli cos podobnego do ringów, ale moim zdaniem lepiej trzymają. powiem tak- wszystko zależy od włosów, jakie się kupi. poczatkowo miałam włosy remy gotowe pasma- sa do dupy!!!!!!!!!!!!!! nigdy nie kupujcie tego gówna- plącza się, palą, niszczą- wygladaja jak włosy lalki barbie ;/ potem kupiłam kitke sama z koleżanką zamówiłyśmy keratynę, i stara prostownicą zgrzałyśmy włosy w pasma- były to włosy dziewicze i mam je juz 3 miesiace i sa ładniejsze niz moje naturalne- rozjasniałam je i prostowałam i ani jedna końcówka nie jest spalona- sa takie zdrowe- dbam o nie zwyczajnie- szampon i odzywka. i taką kitke mozna kupić od 200zł ale niestety w tej cenie włosy sa po zalożeniu do łopatek, takie do pasa to koszta niestety wieksze- ale ja wychodzę z założenia- lepiej kuić krótsze a porzadne. założenie jest proste wystarczącążki i szydełko. może to zrobić każdy, co ma troche pojęcia. my z kolezanka przedłużamy sobie nawzajem i kupujemy włosy raz na rok- roczny koszt długich włosów to z tymi pierdólkami jak keratyna i rindi to jakies 300-400zl a nie 2000 jak w salonie- i mozna to zrobic tak samo dobrze jak fryzjerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaxx
jesli przedluzanie wlosow to tylko metoda clip in inne metody nie maja sensu ringi czy tulejki MEGA KOSZTY tyle roboty a po paru miesiacah pozamiatane z clip in jest zupelnie inna bajka przede wszystkim nie katuja wlasnych wlosow jak np ringi nosze dopiero swoj pierwszy zestaw (z www.doczepiane.pl) i jestem poki co bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinaaaaaaa
Ja nie przedłużam włosów u fryzjera poniewaz jest to jak dla mnie zbyt inwazyjny zabieg dla włosów. Za dużo sie naczytałam że włosy tak dostają w "ciry" że nie ma co zbierać jak sie już ściągnie doczepki :) postawiłam na metodę clip in :) i jestem z tego metody najbardziej zadowolona poniewaz jest przede wszystkim bezpieczna. Włoski kupiję w sklepie internetowym www.clipinwlosy.pl z resztą nie tylko ja tam kupuję moja siostra i kuzynka jesteśmy fankami włosów clip in i z włosów które kupujemy w tym sklepie :) Pozdrawiam i odradzam przedłużanie włosów u fryzjera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, mikroringi maja duzo minusow, wole clip in Jesli szukacie włosów clipin do noszenia na codzien to doradzam włosy naturalne Mam zestaw ze sklepu luxy.com.pl od kilku miesiecy i polecam, farbowalam juz te wlosy i przyjely farbe bez problemu. Kupilam zestaw 8 tasmowy ale 6 tasm tez mi by raczej wystarczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nieinwazyjne, nowoczesne metody, tape in, warkoczyk ale sciagany czesto, clip iny, dobre i drogie odżywki, dużo zabawy i dbania ale warto. Ja przedluzam juz pare lat. Ostatnio tape in:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goffffść
Nie prawda, ja noszę już 3 lata doczepiane włosy i nikt nigdy nie powiedział mi że widać jakąś róznicę, są wygodne w noszeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakupiłam włosy na treskach na swój ślub i wszystkie przyszłe panny młode zachęcam bo miałąm wielki problem aby sobie zrobić jakąś fajną fryzurkę a z dopinkami wyszedł efekt super. Zapłaciłam około 120 zł za 50cm i włosy uzywam tez na wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zwolenniczką włosów Clip in ,bo są najwygodniejsze w użyciu , od kilku razem z koleżankami kupujemy na www.wlosy-naturalne.pl ,mają tylko naturalne włosy i bardzo dobre gatunkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie bardzo szybko robi :) ja mam kilka takich doczepek iczesto uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie kupiłam jakieś pół roku temu dopinki clip in na http://europe-hair.com/ i sa super :) myślałam że będzie się trudniej zakładać i że beda sie bardziej odznaczać ale totalnie się zlewają z moimi włosami, a jak robilam ombre to mi fryzjerka też dopinki pofarbowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Wam polece włoski marki https://www.rubin-extensions.pl/ Cena porównywalna jak wszedzie ale jakościowo wyższa półka, poleca je nawet ta polska Barbi i je stosuje , ja jestem zachwycona, lepsze od poprzednich co kupowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włosy doczepiane to fajna sprawa. Osobiście sama doczepiam, ponieważ nie jestem zadowolona z tych, którymi mnie obdarowała natura. Cienkie, a do tego słabe i krótkie nie dają mi dużej satysfakcji. Stosowałam już wiele preparatów na zwiększenie objętości włosów odżywki, szampony, czy balsamy do włosów i nic. W końcu zdecydowałam się na przedłużenie i zagęszczenie doczepianymi włosami. Na początku się bałam, że moje włosy tego nie wytrzymają i jeszcze bardziej będą zniszczone. Dziewczyny bez obaw wszystko zależy od tego, jaki rodzaj wybierzesz i o jakiej strukturze. Sama długo szukałam informacji na temat rodzajów i właściwości poszczególnych włosów. Azjatyckie, indyjskie, słowiańskie, czy syntetyczne wybór jest naprawdę ogromny. Kwestia tego, co chcemy mieć i za jaką cenę. Z własnego już ponad dwuletniego doświadczenia mogę polecić włosy europejskie uważane za jedne z najlepszych włosów na rynku. Są po prostu doskonałe, nie plączą się i łatwo je rozczesać. To wszystko za sprawą wyselekcjonowanych włosów, których łuski umieszczone są w jednym kierunku. Włosy są miękkie w dotyku i pełne blasku, idealnie wkomponowują się w typ włosów słowiańskich. Ich głównym atutem jest wytrzymałość oraz mocna struktura. Szukałam wiele firm oferujących naturalne włosy doczepiane i przez przypadek natchnęłam się na ofertę sklepu http://ohlovehair.pl. Mają tam naprawdę dużo (sama z przyjemnością robię tam zakupy). Oferta dopinek do włosów jest niebagatelna. Przede wszystkim możesz wybierać spośród różnych gęstości i długości i co najważniejsze włosy doczepiane dostępne są w różnych odcieniach, które łatwo dopasujesz do koloru własnych. Musisz pamiętać, że im więcej taśm na głowie tym mniej włosów, 7 to optymalna liczba. Ważne też jest, jak są mocowane. Ja stosuje dopinki clip na dwóch podwójnych taśmach przymocowanych do silikonowych zapinek. Polecam je każdej kobiecie :) Idealne na każdą pogodę i do wielokrotnego użytku. Można je zakładać i ściągać, kiedy bez obaw, że wydarzy się niefortunny wypadek i któreś z pasm nam odpadnie. Moje włosy doczepiane clip in są naturalne i stylizuje je na różne fryzury. Kręcę, prostuję, lakieruję i dalej są takie same, wyglądają zjawiskowo. Dziewczyny czego chcieć więcej. Długie i gęste włosy to atut podkreślający wizerunek kobiety. Czego chcieć więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do pielęgnacji i zabiegów na włosy, to ja mogę polecić salon Denique, który oferuje cały wachlarz możliwości zarówno pod względem koloryzacji bez amoniaku- DiaColor oraz odbudowę, wzmocnie włosów Rytuał Kerastase- z użyciem ampułki VitaCement, zawsze fachowa obsługa i pomoc, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli są dobrej marki i dobrze wykonane wyglądają naturalnie. Sama miałam na sylwestra doczepiane włosy metoda kanapkowa- zamawiałam je w Rubin https://www.rubin-extensions.pl/ Moim zdaniem bardzo dobrej jakości dopinki, poleca je nawet nasza polska Barbie- Julia Dybowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem jeśli chodzi o przedłużanie włosów to najlepsza jest metoda clip in, inne metody niszczą za bardzo włosy, ringi, tulejki itd dużo z nimi zabawy a clip in możesz zdjąć kiedy chcesz , włosy nie są przeciążane całymi dniami. Takie dobrej jakości włosy możecie kupic na stronie www.ohlovehair.pl osobiscie mam i jestem z nich zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelia8090
Znam jeszcze metodę Tape on. Podobno nazywana też metodą kanapkową. ;) Widziałam takie włosy na https://besthair.pl/pol_m_Wlosy-Tape-On-192.html i zastanawiam się nad zakupem. Wyglądają jak 1:1 z naturalnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina05
Przedłużanie włosów to bardzo dobra metoda. Korzystałam z usług Great Lengths http://greatlengths.pl/ - wysoka jakość i profesjonalizm to ich olbrzymie zalety. Polecam też ich notki na blogu - dużo ciekawych porad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluniaaa90
ja też robilam włosy w Great Lenghts! testowalam ultradźwieki i GL Apps i mi osobiście bardziej ultradźwieki podeszły, ale to już co kto lubi. ogólnie, problemów żadnych z włosami nie miałam potem - dobrze mi sie je myło, czesało, stylizowało, a jak zdjełam to naturalne były w zadziwiająco dobrym stanie :D na razie robie przerwe, bo zachciało mi sie krószych, ale niedlugo wroce i na bank do GL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam włosy doczepiane metodą clip in i byłam zadowolona. Metoda jest prosta, praktycznie mogłam sama sobie je doczepić, ale pomagała mi koleżanka. Ze ściągnięciem też nie było żadnego problemu. Pasma włosów zamawiałam na https://besthair.pl/ i ku mojemu zaskoczeniu świetnie udało mi się dopasować kolor do moich naturalnych włosów ;) Ogólnie polecam - jeśli całe życia miałyście rzadkie krótkie włosy i nagle zobaczycie siebie w nowej odsłonie - efekt będzie "wow" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padznikka
Na temat doczepianych włosów możecie poczytać tutaj http://remy-hair.pl/treski-i-doczepiane-grzywki/ . Sama się kiedyś nad tym zastanawiałam, ale maż mnie wyśmiał... Swoją ciekawe czy by w ogóle zauważył, jakbym sobie takie włosy doczepiła haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DankaMaślanka
Ja mam doczepy z Great Lengths i jestem nimi zachywcona. Jeśli chodzi o jakość, to czuć, że pochodzą z profesjonalnego salonu i że są naturalne. Co ważne, nie wyglądają sztucznie. Jak nei wiesz które wybrać to zadzowoń do Great Lengths albo wybierz się do salonu - z pewnością któryś z profesjonalistów pomoże Ci wybrać najlepszy kolor i długość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę bardzo dużo zależy od rodzaju włosów, jakie wybierzesz. Najlepsze są słowiańskie, nie decyduj się na indyjskie. Jesli nie jesteś pewna, zacznij od metody clip in. Osobiście polecam ci włoski z https://hairtalk.pl/ ale decyzja należy oczywiście do Ciebie, jest dużo dobrych włosów na rynku, tylko trzeba wiedzieć, których bezwzglednie unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamłoda17
przed ślubem robiłam duży research odnośnie przedłużania/ doczepiania włosów, bo moje się jakoś wybitnie blado prezentowały i jedna znajoma wspomniała mi właśnie że świetne są te z great lengths. i jakościowo i pod względem bezpieczeństwa dla moich włosów + duża wygoda w zakładaniu i ściąganiu. na ślubie wyglądałam cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letGO
Great Lengths? pierwsze słyszę. a gdzie można się więcej o nich dowiedzieć? gdzie mają salon? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8888a
tu możesz sobie wpisać swój kod pocztowy i znajdzie ci najbliższy salon greatlengths.pl/kontakt.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×