Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eye_of_the_tiger

Wam baby dogodzić to masakra! A wypchajcie sie

Polecane posty

Gość Eye_of_the_tiger

Niedawno poszedłem na imprezę z moją najlepszą przyjaciółką. Tam miałem poznać jej nowego chłopaka. Po jakimś czasie przedstawia mi go, zwykły łysek, taki typowo siłko-karczek, biała koszulka i jeansy. Impreza trwała w najlepsze ale Dorota i jej chłopak się pokłócili. Następne co widziałem to jak on ją uderza, a ta pada na ziemię. Nie zastanawiając się długo podszedłem do niego. On mnie złapał za bluzę, na szczęście trenuję wschodnie sztuki walki i takie uchwyty to pikuś. Szybko go obezwładniłem, dostał parę celnych ciosów i padł na glebę. I CO JA SŁYSZĘ od przyjaciółki? Nie żadne : Przepraszam. Tylko "zostaw go...idz juz, prosze..." i klęczy nad nim wycierając mu krew z gęby. Oczywiście już tydzień moja przyjaciółka się do mine nie odzywa....genialnie. O co wam chodzi laski????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eye_of_the_tiger
a jak sie obudziłem to na jedynce juz domowe przedszkole lecialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie wiedziales
ze babki wola drani ... to potwierdzone naukowo ... one kochaja narzekac na facetow dlatego kleja sie do tych najgorszych zeby pozniej mogly sie wyplakiwac na forum jacy to zli sa mezczyzni ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eye_of_the_tiger
Podszywaczu, przestan sie podszywac bos baran, masz chyba problem z osobowoscia jezeli probujesz w czyjes wypowiedzi wchodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsdjkhjagsbcx
moim zdaniem ta dziewczyna powinna do ciebie pierwsza zadzwonić i cię przeprosić...szmaciarz ją uderzył, ty chcesz ją bronić, a ona ma do ciebie jakieś pretensje?? dziwna babka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eye_of_the_tiger
a moze ktoś chce sie zmierzyc?? jebne z półobroty jak Chuck Norris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eye_of_the_tiger
w koncu trenuje karate ale wiadomo ze tylko do słabszych podskakuje albo pedałków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eye_of_the_tiger
w dziecinstwie mamusia oklepala mi maske i teraz wygladam jak pekinczyn, na szczescie wujek Władek pokazał mi pare chwytów i juz umiem sie broni przed mamusią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość american pie
bo takie juz sa kobity wola drani bo oni zawsze sa bardzij mescy(dla nich) niz zwykly normalny facet.one chca prawdziwych samców naprawde tego nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eye_of_the_tiger
teraz mam obciach na całe gimnazjum ze nie dosc ze w pysk dostalem to jeszcze mnie laska opierdolila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eye_of_the_tiger
rozumiem, rozumiem też wolę takich meskich samców...tulko ja wole jak ma maskę skórzana na głowie i bicz w ręce a ja udaje kundla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak samiec tryskajacy testosteronem... albo sterydami z trądzikiem na plecach ale liczy sie masa:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eye_of_the_tiger
chociaz moja baba tez nie jest lepsza ..nauczylem sie karate i wicze na niej jak na worku treningowym..ona to lubi ...powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynki i blachary
lecą na takich bezmózgich karków a jak jej wpieprzył to znaczy że to z miłości....ona wierzy że tak jest buhahahahhaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eye_of_the_tiger
kto sie za mnie podszywa jest zwyklym pedalem i lachorobem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eye_of_the_tiger
Nic mnie tak nie podnieca jak uroczy pedałek w rajtuzkach:) Ślinię się na jego widok obficie i uśmiecham mordką pekińczyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...tez nie rozmumiem takich kobiet, ja nigdybym niewybaczyla facetowi jakby mnie uderzyl..... a pozatym znam taki przypadek 2 razy dostala po gebie i za kazdym razem sie zarzekala ze wiecej nie popelni takiego bledu a i tak wybacza i dlaej z nim jest......bledne kolo i tyle..... skoro to Twoja ptzyjaciolka to moze napisz do niej co slychac czy cos w tym rodzaju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo kobiety to idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety szanują facetów
nad którymi nie mają kontroli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bottom_of_the_lion
Nie dał byś mi rady koleś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli to nie prowokacja, to pewnie jakas kretynka byla, ale pewnie to wlasnie jest prowokacja. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×