Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża

rzuciłam tabletki i............................

Polecane posty

A co do tabletek, to ja przez jakieś 2 lata zażywałam Triquillar, potem przez prawie 6 lat staraliśmy się o ciążę (przed ślubem mniej intensywnie, bo rzadko się widywaliśmy, ale po ślubie zaczęliśmy regularne leczenie). Nadeszło zwątpienie, porzuciliśmy lekarzy i ... zaszłam w ciążę 2,5 roku od ślubu :D. Mam 14-miesięczną córkę. Nie wiem do dziś, jaka była przyczyna naszej niepłodności, wyniki nie były najgorsze, nie dało się nic jednoznaczne określic, nie wiem też, czy zażywanie tabletek miało z tym jakikolwiek związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grudniowa mamaale tu wlasnie o to chodzi ze przy tabletkach nie ma owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa przepraszam pomyleczka, przeciez autorka nie bierze ich od niecalego miesiaca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakos tak wątek stracilam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaszlam w ciążę w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek. Niestety całą ciążę były problemy (ciąża zagrożona, pessar, leżenie w szpitalu). Na szczęście wszystko dobrze sie skonczyło i urodziłam zdrowego synka. I w sumie nikt mi nie powiedzial, ze te problemy mogły byc spowodowane zbyt krótka przerwa po odstawiniu tabletek, więc nie wiem, czy to wiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to ciezko udowodnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża
Ja nie wiem ale coraz bardziej mnie boli mam wrażenie że torbielka urosła i dlatego tak mnie boli bo boli mnie nawet przy siadaniu i wogóle okropny ból idę dziś do lekarza..ciekawe co za ciort urósł????? Zobaczymy dziś po 17:) może jednak to ciąza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie ja tak zaszłam w ciążę zaraz po odstawieniu tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża
jest mi dzis okropnie niedobrze. w sumie to powoli mi przechodzi ale w sumie po pierwsze za wcześnie na takie fazy po drugie moze ze stresu już mnie łapie bo sie boje co tak rośnie ???? czy mała fasolka czy wredny torbiel!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj tylko lekarz zaradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka26
ja 5 lat bralam harmonet po slubie odstawilam bo chcieismy dzidzi dwa pierwsze miesiace to nabrzmialy brzuch duze bolace piersi ale ciazy brak dopiero po wizycie u lekarza ktory kazal po kazdym seksiku nogi w gore przez 30 minut zadzialalao w 3 mieisacu sie udalo teraz mam corcie 13 miesiecy zdrowa i sliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża
No a ja już wiem co mi jest okazało sie że trobiel mi pękł do srodka jajnika no szok po prostu stąd te boleści. teraz sobie leże w domku i odpoczywam w kazdym bądź razie ciazy nie ma ciekawe kiedy będę mogła sie znów starać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×