Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość justAgirl

jak dbać o skórę twarzy?

Polecane posty

Gość gość
Zacznę od środka i powiem że należy pić dużo wody. odkąd zaczełam pić wiecej ciosowianki minieralnej to zauważyła że mam mniej cieni pod oczami i bardziej napiętą skórę. Miałam wcześniej problem z zaskórnikami więc do mojej cery stosuje kremy głęboko nawilżające, które nie zatykają porów, kótre polecił mi dermatolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja czasem korzystam z podpowiedzi jak dbać o skórę i nie tylko, które znajduje tutaj http://odpoczynekspa.pl/ :) Fajne sposoby, działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, szukałam forum na którym będzie dyskusja o kosmetykach anti-age i znalazłam ten. Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej i chciałabym poznać opinię konsumentów kosmetyków przeciwstarzeniowych. Proszę jakbyście mogły wypełnijcie moją ankietę :) https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfDD2kw0wCnnl4-MuU-eUGfJ6Indzs_JszK6zt7A2seuVUpKg/viewform?c=0&w=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniaczekk612
Napewno bardzo dużą rolę odgrywa tutaj nawadnianie skóry! od jakiegoś czasu również codziennie biorę suplementy Oeparol. Zauważyłam że jako jedyny suplement działają świetnie na moją skórę także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria44
Po trzydziestce trzeba dbać szczególnie o skórę wokół oczu, gdyż jest bardzo delikatna i wrażliwa. AWADERM EYES radzi sobie z tym problemem bardzo dobrze, zwiększając napięcie i elastyczność skóry. Krem łatwo się nakłada, wystarczy kilka minut dziennie na doskonałą pielęgnację. Rezultaty widoczne są natychmiastowo, przez co wiele przyjaciółek pyta się o sekret mojego sukcesu, a ja z radością dzielę się swoimi doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia231
Ja niestety mam cerę naczynkową także muszę dbać o nią jeszcze podwójnie. Dużo pomysłów i rad czerpię z portalu Adamed Expert chociaż wiem że jest pisany przez specjalistów także ufam im

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viverka
Wystarczy dobry krem, codzienne oczyszczanie, ja używam kosmetyków z aktywnym węglem (carbo detox np. bielendy), pić dużo wody i jeść w miare zdrowo żeby skóra była ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coco_co
Ja pielęgnuję skórę warstwowo. Mam wypracowany własny rytuał, nieco zbliżony do tzw. 10 kroków pielęgnacji koreańskiej, jednak w pewnym stopniu zmodyfikowany, do moich możliwości, w tym finansowych oraz potrzeb. Nie używam typowo azjatyckich kosmetyków, m.in. ze względu na ich dość wysoką cenę. Rano i wieczorem oczyszczam twarz, jednak nigdy przy pomocy mydła. Używam mleczka lub płynu micelarnego, olejku, żelu do mycia twarzy i toniku. Następnie esencji, serum i kremu. Przynajmniej dwa razy w tygodniu robię peeling, a mniej więcej co drugi dzień maseczkę, niekoniecznie w płachcie. Do tego dochodzą różne olejki, glinki, czasem kapsułki, mgiełki do twarzy. Jako posiadaczka skóry suchej jestem zadowolona z rezultatów tej pielęgnacji. Używam sporo kosmetyków drogeryjnych i aptecznych. Czasami próbuję czegoś z nieco wyższej półki, np. Nuxe. Jeśli chodzi o płyny micelarne - moim ulubionym jest różowy płyn z Garnier, ponieważ mogę nim zmyć zarówno twarz, jak i oczy. Nie podrażnia. Z płynów 2-fazowych polecam Ziaję. Serum kupuję w aptece, np. Bioliq, czy Dermedic. Toniki fajne ma Ziaja lub Bielenda. Można więc zadbać o siebie za stosunkowo niewielkie pieniądze. U mnie sam krem, czy nawet krem w połączeniu z serum nie daje wystarczającego nawilżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy jaką się ma skórę i na czym polega ewentualny problem z nią, ja niestety mam atopowe zapalenie skóry no i muszę szczególnie o nią dbać, mam bardzo fajne kosmetyki z atopis.pl i one świetnie łagodzą wszelkie zaczerwienienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już od dłuższego czasu jestem wielką zwolenniczką suplementowania kolagenu na zdrowszą skórę. Mi się wyjątkowo jędrność zaczęła poprawiać i widzę to zwłaszcza na dekolcie i skórze szyi gdzie już powoli zaczynałam własną babcię przypominać...KOlagen mam morski z elastyną, zamawiałam od polskiej firmy NM -noblemedica.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz na wiosnę trzeba skórę po zimie oczyścić, może jakiś peeling i na pewno dobre nawilżanie. Aby dopasować zabieg doc ery warto wybrać się kosmetyczki do której mamy zaufanie. Ja wyszukałam sobie w moim mieście na portalu http://moment.pl na podstawie opinii dziewczyn z portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie, kwestia systematyczności. Używajcie mydła 7 ziół od HB, to taki podstawowy krok. Docelowo powinno się wam udać uzyskać fajne efekty, poprawa będzie widoczna stopniowo. Ale nie spodziewajcie się, że nagle będzie idealnie. To nie działa na takich zasadach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyny
Moim zdaniem najważniejsze jest to, żeby dobrze oczyścić skórę z makijażu. Ja używam płynu micelarnego z wodą termalną z eveline, bardzo dobry i tani produkt. Później robię oczyszczanie OCM, świetna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam regularne wizyty u kosmetyczki. Mam swój sprawdzony salon - Arte Clinic, gdzie zawsze personel poleca mi różne nowości. Najbardziej jestem zadowolona z wampirzego liftingu. U mnie sprawdziło się to najlepiej, cera jest odżywiona i wygląda na młodszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym rozwiązaniem jest udanie się do salonu kosmetycznego, w którym przeprowadzają zabiegi pielęgnacyjne twarzy. Jeżeli mieszkacie w Warszawie to mogę wam polecić www.centrum.med-estetica.pl Chodzę tam od dawna i jestem zadowolona jakości świadczonych przez nich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ciekawe, mnie np. dało wiele wprowadzenie mydła 7 ziół HB - genialną zmianę tutaj uzyskałam. Myślę, że największe znaczenie ma stosowanie jakościowych kosmetyków. Widzę to po sobie. Z niczego efektów nie będzie, ale już odpowiednia systematyczność przyniesie naprawdę konkrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie, pilnując absolutnych podstaw. Wiemy doskonale po sobie, ile to nam dało. Sama zmiana mydła na 7 ziół HB już zmieniła cerę. Zrobiła się delikatniejsza, zdrowsza, ładniejsza, jest w lepszej kondycji. A wszystko to zrobiliśmy absolutnie podstawowymi krokami, bez specjalnych komplikacji. Można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regularnie pielęgnować i pić dużo wody. Choć wiadomo, że trzeba działać od wewnętrz i od zewnątrz. Ja zmieniłam niedawno krem do twarzy na Carbo DETOX nawilżająco– matujący krem węglowy do twarzy od Bielendy i jest super. Faktycznie zwęża pory i detoksykuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jedną z ważniejszych rzeczy mających wpływ na zadbaną twarz jest jest dokładne oczyszczanie. Ja stosuję taką emulsję micelarną cetaphil EM do mycia - kupuje ją w aptece :) . Jest odpowiednia do każdego rodzaju skóry i jest bardzo delikatna a przy tym skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaullina91
Przede wszystkim to trzeba pamiętać o codziennym demakijażu, to jest bardzo ważne. Ale też nie ma co zapominać o nawilżaniu, taka codzienna pielęgnacja daje gwarancję pięknej cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmywać makijaż! ja najpierw myję żelem z bielendy, ewentualnie peeling i jeszcze płyn do demakijażu z hebe. potem nawilzanie, a więc krem z termissy i jeszcze wodą termalną tez z termissy psiukam na noc :) sadze, ze tyle wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanna
Mam z Termissy wodę i używam od niedawna, ale jestem zauroczona. Od zawsze mam wrażliwa i delikatną cere a dzięki tej wodzie jest w końcu idealnie nawilżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×