Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Michele20

Randka...

Polecane posty

Gość Michele20

Witam mam problem i nie wiem zbytnio co mam robić... nie jestem zbyt doświadczony w związkach.. ogólnie powiem ,że moje związki to całe pasmo nie powodzeń.. ;/ Mianowicie poznałem dziewczynę.. przez neta a dokładnie przez fotka.pl spotkałem się z nią i było bardzo miło... zabrałem ją do Włoskiej restauracji i w ogóle było cudownie... moim zdaniem.. mówiła ,że jej się podobam itd. Jestem Włochem i to może tak jej się podobało.. ,ale mniejsza z tym.. gdy juz byłem w domu nic się nie odzywała ani na gg ani na tel nie pisała;/ no ,ale w końcu udało mi się ją jakoś złapać na gg i udało mi się z nią umówić.. chodź ona twierdzi ,że ma cały czas mało czasu.. no i na tym spotkaniu było jeszcze lepiej niż ostatnio wogóle było Super :) chodź poświęciła mi całe 40 min ;/ nawet pod koniec spotkania się całowaliśmy.. po spotkaniu znowu zero kontaktu z jej strony ;/ w ogóle jak bym się nie odzywał to chyba by o mnie zapomniała... co ją złapie na gg to mi odpisuje co 10 min bo tyle osób do niej piszę.. tak twierdzi.. na tel podobno nie ma funduszy ,ale coś mi się wierzyć nie chce.. nie wiem zbytnio co mam robić... zależy mi na niej.. Proszę o jakąś poradę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×