Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mirawa

zdrada psychiczna - beznadziejny seks

Polecane posty

kilka dni temu moj chłopak pokazał mi swoje gg i zobaczyłam pełno wiadomosci do jednej dziewczyny a tam napisane np. Chcę poczuć smak twych ust , Głupieje z tęsknoty za tobą , Masz idealny brzuch-chciałbym odegrać z tobą scene z 9 i pół tygodnia , chciałbym Cię tylic śnieżynko w moich ramionach bardzo się wkurzyłam i zaczęłam sie go pytać o co tu chodzi ?? on mówił ze to koleżanka a to co pisał to były żarty mówił ze jej nie zna , jest z innego miasta , wpierw ze to jego koleżanka a potem że z nią kręcił kiedys ale nic nie wyszło tylko dlaczego to pisał skoro jest ze mną ?? czuje się zle przez to bezwartościowa , nieważna itd mimo że mówi że mnie kocha ja w to nie wierze w łóżku jest beznadziejnie , nie mogę sie podniecic bo myślę o tym czy on nie myśli o niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oceniajcie tak pochopnie, to moze byc wartościowy chłopiec. Co w tym złego, ze pisał takie rzeczy. Autorko topicu, potraktuj to jako pracę domową. Wzbudź w nim takie poządanie, zeby myslal tlko o twojej pipce. Widocznie jestes cienka w łożku i on w końcu szuka dziurencji na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nimfomanka kochamy sie codziennie a nwet kilka razy dziennie próbowalismy roznych gadżetow pozycji itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jak moja kobieta opowiedziala w szczegolach jak robila loda mojemu znajomemu to tez tak jakos sie zablokowałem ... jak tylko zabierala sie za loda to wciaz przed oczami mialem wizje jak to wygladalo jak robila mu :( ale takie jest juz zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirawa - kiedyś Ci to minie,ale na to potrzeba czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Ty po tym jeszzce masz ochote sie z nim w ogole bzykać? I to pare razy dziennie? KOBIETO, na głowe upadłaś? Szanuj sie troche:oMnie to by tak zraniło, że bym chyba go zostawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykop go natychmiast:P:P Jak zatęskni to będzie pragnął tylko Twojej pipki (jak niektórzy tu piszą) a Ty w tym czasie poznaj normalnego faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
\'chciałbym Cię tylic śnieżynko w moich ramionach \'...no ja bym rozwaliła głowe wałkiem do ciasta.........:D Tak, tak, nastepnym razem zastaniesz ich razem w łóżku, usłyszysz, że to taki żart i też uwierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no co ty?...jest maleńka i bardzo cieplutka...i co najważniejsze nie jest głośna w nocy..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja psinka akceptuje nawet żółwia bo z nim śpi..także nie ma zagrożenia ..chyba żeby faktycznie miał smaczek na mysia skórkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie przychodzi Wam do głowy, że ten facet chce czegoś więcej niż tylko seksu?WIem, ze wiele Pań mnie wyśmieje, ale uczuciowi faceci jeszcze istnieją i nie zawsze chcą ciągle seksu. Oni też potrzebują ciepła, osoby, która ich zrozumie i przytuli. WIęc może tu jest problem?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej koleżanki psiak skonsumował niedawno chomika, dlatego pytam:) A pies jest stary, zawsze bardzo spokojny, nie wiadomo co mu odbiło:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×