Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość turururururu.

Fizjoterapia

Polecane posty

Gość turururururu.

Do zorientowanych w temacie: Jak jest z pracą po ukończeniu tego kierunku? Trudno jest znaleźć jakąś pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwo sie zalapac na staz
a potem roznie bywa, raczej ciezko bo NFZ obcina fundusze na rehabilitacje jak moze i raczej sie nie zatrudnia nowych osob tylko mozna wskoczyc na czyjes miejsce :-O skonczylam fizj. i wydaje mi sie ze trzeba bylo wybrac pielegniarstwo - wiecej ofert, szczegolnie za granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwo sie zalapac na staz
na masazyste zwykle wola zatrudniac facetow... poza tym tak naprawde w fizjoterapii studia to jakby polowa drogi - jak chcialabym byc "tylko" masazysta to skonczylabym szkole pomaturalna "technik masazysta"... Z drugiej strony po studiach nie ma sie zbyt wiele, tylko "goly dyplom wiec trzeba robic kursy po kilka tysiecy zlotych i wtedy mozna zlapac dobra prace za dobra kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwo sie zalapac na staz
moze masz racje :-D chociaz znalazlam niezla prace i jestem w miare zadowolona to jednak gdybym teraz miala 19 lat zdawalabym na biotechnologie albo pielegniarstwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turururururu.
No właśnie teraz jest czas kiedy powinnam się na coś mniej więcej zdecydować. Na medycyne nie mam szans, na farmacje też.. Więc myślałam o fizjoterapii ale teraz to już nic nie wiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turururururu.
Dużo osób tak ma? Jak to było u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turururururu.
No takk. to musi być mało przyjemne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turururururu.
A inne kierunki biologicznopodobne ? Ma ktoś styczność/zna kogoś kto kimś podobnym jest? Jakie są opinie na temat różnych zawodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwo sie zalapac na staz
no fizjoterapia nie jest dla wstydliwych - duzo rozbierania sie, cwiczenia na sobie, plywanie... studia sie umiarkowanie ciezkie, w sumie dobrze wspominam bo wiele ciekawych rzeczy sie nauczylam i zobaczylam :-) drugi raz jednak wybralabym co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwo sie zalapac na staz
jak jestes dobra z chemii i sprawna manualnie to zdawaj na biotechnologie - to jest przyszlosc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tururururu.
a w polsce co można po tym robić? Bo jakoś nic mi sie z tym nie kojarzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz pracowac w szpitalu , osrodku rehabilitacyjnym...prywatnej klinice (ja studiowalam fizjoterapie ale przerwalam i wyjechalam z polski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po biotechnologi - w zakladach przetworstwa, utulizacji, w wodociagach, firmach farmaceutycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tururururu.
Hmm czyli dalej nie mam pomysłu na co można pójść po LO :P Szkoda że nie jestem na tyle zdolna żeby iść na farmacje.. W polce przynajmniej wiadomo co po tym można robić - sprzedawać w aptece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tururururu.
Ooo nigdy nie spotkałam się jeszcze z czymś takim. Średnio zaawansowany ale ciągle się uczę. Tylko 3 late spędzone na biol-chem-fizie wtedy nie miałyby za bardzo sensu. Ale zaciekawił mnie ten pomysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam! przez cale lo chcialam pojsc na fizjo i dobrze ze zmadrzalam i tam nie poszlam! moja znajoma skonczyla fizjo ponad rok temu. pracy szukala dlugo, kokosow nie zarabia;) poza tym jest to wbrew pozorom ciezka praca. ja poszlam bardziej w chemie i biologie. i jestem zadowolona bo sadze ze chemia ma przyszlosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tururururu.
Bardziej w chemie i biologie to znaczy? Możesz mi zdradzić co to za kierunek? :P może naprawdę będzie dla mnie bardziej trafiony niż fizjo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×