Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zabawkowo

Grająca zabawka, pianinko, coś w tym stylu. Co polecacie dla maluszka?

Polecane posty

Gość Zabawkowo

Chodzi mi o zabawkę, która gra, wydaje odgłosy gdy przyciśnie się klawisz itd.. Dla maluszka który dopiero zaczyna interesować się różnymi guziczkami i pokrętłami. Żeby grała ładnie, była niezbyt głośna, a nie rzęziła na pół mieszkania powodując więdnięcie uszu wszystkim wokoło ;) Polećcie coś, proszę :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam grajacy uczacy z fp. rewelacja. moja corcia to uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powroz sobie
pianinko jako takie -beznadzieja podejdz do sklepu i odsłuchaj te dzwieki -zenada- polecam to co Ma Mani jesli juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabawkowo
No właśnie to co miałam okazję pomacać to rzeczywiście beznadzieja. Ale może są jakieś cuda, które mają dźwięki do zniesienia, z Fisher Price czy Little Tikes... Sporo tych lepszych firm jest. Przez chwilę przez myśl przeszły mi też cymbałki drewniane... Widziałam na Allegro... Ale to co zaproponowała MaMani też jest super, właśnie coś takiego miałam na myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powroz sobie
a moze szczeniaczek uczniaczek?czy zalezy ci na przyciskach?ile ma maluszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisałaś w jakim wieku jest maluszek. Nasz już ogląda bajki i powoli robi się fanem Kubusia Puchatka i Boba budowniczego i kupiliśmy mu taką książeczke: http://www.empik.com/produkt?productId=prod310114&_name_=Puchatkowe_cymbalki i przyznam że Jaś był zachwycony i my również, mimo że mały potrafi koncertować pół dnia to dźwięki to cudo ma naprawde przyjemne... poza klawiszami to ma kilka melodyjeka w środku \"prawdziwe nuty - każda nutka zaznaczona innym kolorem klawisza - do tego jeszcze nie doszliśmy, ale do nut i do melodyjek są dołączone słowa piosenek - rymowanek, oczywiście o Kubusiu i mimo że ja śpiewać kompletnie nie potrafie to Jaś i tak lubi grać i śpiewać razem ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabawkowo
6 miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Majki
tak , fisher Price ma szczeniaczka , jest super , ale jest tez pianinko które mozna powiesic w łózeczku tak żeby dziecko mogło sobie nóżkami przyciskac klawisze albo mozna je ściagnąć i bawic sie nim na podłodze.Ma sliczne i wesołe melodyjki i takiego ptaszka u góry który ćwierka i rusza skrzydełkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest cała masa zabawek grających - potwierdzam, że Fisher ma ciche nagrania: szczeniczek, garnuszek na klocuszek, pianinko do łóżeczka, mini plac zabaw - niedoceniona zabawka fishera a jak dla mnie jedna z najlepszych (wypróbowana przez dzieci rodzinne :-)), teraz nowość uczący żółwik, słuchaweczka itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda jest taka ze kazde dziecko jest inne i dla jednego zabawka bedzie fantastyczna a inne ta samą zabawka nawet 5 minut sie nie zajmie. Ja wiem ze naczytalam sie i nasluchalam jaka rewelacyjna jest zyrafa na klocki z FP. Kupilismy malej i do dzis zero zainteresowania. Klocki i owszem fajne ale zyrafa to byl u nas zbedny wydatek bo lezy w kącie. Za to moja uwielbia te dwie zabawki to jest cudo jak dla niej http://www.allegro.pl/item320150640_chicco_nowy_sorter_muzyczny_tamburyn_2w1.html http://www.allegro.pl/item319506459_fisher_price_grajacy_uczacy_polecam_.html a jak przyszla do niej kolezanka to ze wszystkich zabawek Mani najbardziej podobala jej sie ta http://www.allegro.pl/item320079150_wesoly_ogrodek_fisher_price_od_6_miesiaca.html a Mania niespecjalnie ją lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×