Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka se mama

Nasze wpadki przy wychowywaniu dziecka. POCHWALMY SIE!

Polecane posty

Gość taka se mama

ja sie przyznaje ze kilka razy dalam synkowi napic sie zepzutego soczku, poprostu za dlugo stal, i raz go lekko poparzylam jedzeniem , z pospiechu zapomnialam sprawdzic a wam co sie przydarzylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz sie staje nudne
pierwszytopik byl hitem jakzawsze jednynka, drugi tania podrubka ale to to już nie ma nawet odpowiednika. a czym sie chwalic-tym ze popazylas dziecko dalas swiadomie zepsuty soczek? żenada i ciekawe czemu nie piszesz na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se mama
szczerze mowiac nie wiedxzialam o wczesniejszy topikach, zepsutego soczku nie dalam swiadomie, dopiero jak pozniej sprawdzilam okazal sie zepsuty , a co do chwalenia to oczywiscie byla przenosnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se mama
ale oczywiscie na forum znajdzie sie taka gnida ktorej nic nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz sie staje nudne
no dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.T.
Ja mam dziecko chodzące już do zerówki i kilka razy zdarzyło się, że nie obudziłam małego na czas- po prostu sama zaspałam. Co gorsza, gdy pani zapytała o powód spóżnienia, zwaliłam winę na małego- że nie chciał wstać. Natomiast nie wyobrażam sobie, bym mogła oparzyć dziecko czy podtruć.Byłaby to dla mnie tragedia i wyrzuty sumienia gnębiły by mnie do końca życia. A ty mówisz o tym jakoś tak lekko- nie rozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz sie staje nudne
bo topi ten desperatka zalozyla ktora chce sie poczuc lepiej kosztem innych ze niby nictakiego sie nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.T.
Oparzenia i podtruwania nie nazwałabym wpadką, lecz przemocą wobec dziecka. A jakie jeszcze inne wpadki zrobilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak, coś strasznego się dzieje na tym forum...jakieś same psychiczne tu chyba siedzą i nie mam na myśli autorki, która zrobiła coś nieświadomie a komentujące tu 2 panie...:O zenada...:O ehhh a jeszcze niedawno było tu całkiem miło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, podtruwanie i przemoc. Jeszcze trochę i mycie dziecku tyłka będzie poczytywane za molestowanie. Podanie gorącego jedzenia i nieświeżego soku to brak staranności, jednostkowy zresztą, jak mniemam, ale litości, ludzie, nie przesadzajcie z dopisywaniem jakichś teorii z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz sie staje nudne
było ale już nie jest odkad nie można wyrazić swojego zdania i odkad pomaranczki grasuja-toczemu samemu nie być pomarańczka. a i ja nie traktuje powaznie ludzi ktorzy mowia o powaznych rzeczach pod pomarańczką i nie można od takich ludzi spodziewać sie szczerości i wiedzieć ze to nie podpucha a takich ostatnio dużo wiec może zrozum cel wypowiedzi straszna stygo i powod ich powstania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idealne mamuśki się znalazł - ehh brak słow... ja tam się przyznam że raz mi Jaś dobrał się do kremu dla niemowląt i cały się "zabalsamowal" i dzięki niemu wiem ile jest papieru toaletowego w rolce - wystarczająco "duzio" żeby zrobić prawdziwą autostrade aż z łazienki po wszyskich 3 naszych pokojach.. i wiem że malowdła zrobione moją konturówką do ust ciężko się zmywają z drzwi.. i nokia jednak nie będzie działać jak ją się troszkę popluje... i rybka welonka nie lubi chrupek kukurydzianych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki mause
błondyna dobre:D:D:D:D:D, TY NUDNA to spadaj a nie trujesz powietrze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki mause
ja tez pisze na pomareńczke pomimo czarnego nicku ale nie jestem niewyzyta:P, chyba chłop Ci sie nie stara przyznaj sie, zgredliwa baba jest zawsze tylko z jednego powodu, albo i innego@:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaaaa
Odjechałam samochodem i zapomniałam że szło ze mną dziecko. Dzisiaj to "dziecko ma 19 lat i to pamięta. Na szczęście śmiejemy się z tego razem. Innym razem zawiozłam go do inne szkoły - zapomniałam że już od 2 lat do niej nie chodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyna a to cie rozczaruje :) nokia jak najbardziej bedzie dzialać trzeba ja rozlozyc na czynniki pierwsze i polozyc na kaloryferze :D:D:D:D:D:D Jak narazie po 3 krotnym zabiegu ( ślinienie plus suszenie) dziala bez zarzutu :D:D:D:D niestety przegryzionego kabla usb już sie nijak nie zreperuje :( :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×