Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rzęsa25

Dla własnej analizy, jaki tryb zycia prowadzą wasze 3-miesięczne dzieci?

Polecane posty

Witam! Napiszcie jak macie chwilke: Ile zjadają wasze dzieci (karmione butlą),? Jak przezypiają noce (ile razy sie budzą na karmienie)? Czy codziennie zasypiają i budzą się o tych samych porach? Ile śpią w ciągu dnia? Jak duzo płaczą i co jest tego powodem (lub czy często płaczą bez powodu;) ) ? Na jak długo jesteście w stanie zjąć je czymś, typu mata, leżaczek itp. ? No i jak je usypiacie? Będę wdzięczna za odpowiedzi, pozdrawiam wszystkie mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozum
Mamy trzymiesięcznych dzieci sa zbyt zajęte zajmowaniem się i zabawą z nimi, żeby tracić czas na siedzenie na Kafeterii i sporządzanie szczegółowych sprawozdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że Ty nie jesteś zajęta czymś ciekawszym niż wypowiadaniem sie tam gdzie to niepotrzebne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maly ma prawie 5 mieisecy ale jak miał 3 to zachowywal się tak samo chodzi mi o placz sen itp. Tylko troche mniej jadl a więc: Jak przestalam karmic piersia to jadł tak `120 ml mleka co 3 godziny czasem mniej.. Spi ładnie budzi się dopiero 5 czasem 6 rano na jedzonie a potem spi jeszcze do 8 lub 9 W dzien spi jak ma na to ochote, lezy i się bawi a jak się zmęczy to zasypia a tak dokładnie to może 2 razy dziennie po 2 godziny :) Mało płsacze praiwe wcale chyba ze nagle zgłodnieje i zanim zrobie to sobie placze .. Nei lubi maty woli lezec obok niej i ciągac, tarmosic lub bawic się innymi zabawkami.. A jeśli chodzi o usypianie to po kąpieli zjada teraz już mleczko z kaszką kłade go do łożeczka i sam zasypia taki jest zmeczony po całym dniu :) wiec mam złote dziecko i mam nadzieje ze tak zostanie !!! pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja mam 3 miesieczne dziecko, dzis konczy 3 miesiace hehe... Moj synek jest dwa razy dziennie karmiony butla i potrafi wypic nawet 200ml, ale przewaznie to 160 ml. Reszta karmien to cycus wiec nie wiem, ale chyba zjada mniej bo sie upomina co 2 h. W nocy spi od tygodnia dobrze, budzi sie raz lub dwa razy na karmienie i spi do 8. Nasze dni wygdladaja jeszcze niestety roznie. Od tygodnia jestesmy pod nadzorem pielegniarki i staramy sie wypracowac staly rytm. Wczesniej moje dziecko strasznie plakalo i tylko plakalo, ciagle nieszczesliwe. Okazalo sie, ze jest strasznie przemeczony. W dzien nie spla wcale a wnocy budzil sie co godzina. Teraz przeczytalam, ze 3 miesieczny maluszek powinien bawic sie 1,5 h i 2 h snu i tak przez caly dzien. Tak wlasnie robimy teraz chociaz roznie nam to wychodzi, ale jest poprawa jak maly placze tzn ze zmeczony, wiec czas do lozeczka. Co do placzu plakal strasznie duzo ze zmeczenia. Teraz placze jak zmeczony i glodny. Dziecko ktore jest najedzone i wyspane powinno byc zadowolone i powinno potrafic sie samemu chwilke zajac. Tak jest napisane w ksiazce ktora zakupilam. Moj synek potrafi si soba sam zajac do czasu zmeczenia, narazie jest to niedlugo, bo ciagle zmeczony, ale pracujemy nad tym. Wczesniej usypial przy cycku lub butli teraz przy pierwszych oznakach zmeczenia klade go do lozeczka na poczatku wyl, ale teraz nawet nie zapisnie jest szczesliwy, ze moze spac. Po wprowadzeniu regularnosci i spokoju w zycie naszgo synka zmienil sie radykalnie, nie ma wogle porownania. Trzeba byc jednak konsekwentym i wytrwalym, czego mnie czasem brakuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wypowiedzi. Wyglada na to ze u mnie jest bardzo podobnie. Jak miała kolki to tez duzo plakała. Teraz nie ma porównania.... Jeszcze raz dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×