Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ferdi

Co kobiety noszą w torebce

Polecane posty

Gość ferdi

Ostatnio się przeraziłam, jak zrobiłam remanent w sowjej torebce.Były tam: chusteczki higieniczne pomadka nawilżająca lusterko komórka portmonetka gaz pieperzowy długopis kalendarzyk książeczkowy notesik z wizytówkami tik taki cukierki kawowe mp3 klucze kredka do oczu maść zovirax tabletki od głowy Ranym ale jestem zapobiegliwa. Kto ma tak jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leticja cardamon
Dopisuję jeszcze do tego małą butelkę wody mineralnej paracetamol mam zawsze, ale zoviraxu nie noszę gaz noszę w kieszeni o ile go wogóle przy sobie mam poza tym podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terminarz portmonetka garść długopisów telefon aktualnie czytana książka podpaski wkładki chusteczki nawilżające kilka paczek chusteczek higienicznych gumy do żucia, cukierki płócienna torba na zakupy grzebień perfumy puder w kamieniu błyszczyk do ust aspiryna jabłka w tym jedno zaczyna gnić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze dodatkowo ksiazeczkę zdrowia z zaświadczeniem ze jestem ubezpieczona, rękawiczki lateksowe z uwagi na to ze skończyłam ratownictwo, parasolkę malutką, szczoteczkę do zębów i pastę, tabletki anty, wkładki higienieczne, tampon, podtaskę, chyba was przebiłam...idę sprawdzić czy wszystko napisałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry temat ;) ale z tego co pamietam, juz byl kiedys taki.. ja mam duzo roznosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka jo je
tampon portfel klucze husteczki higieniczne kilka długopisów gumy do zucia blyszczyk pomadka perfumy krem do rąk papierosy zapalniczka czasem jak torba duza to książkę,zeby sie lepiej ukladala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 telefony klucze kosmetyczka portmonetka portfelik na karty i wizytówki długopis turkus na szczęście husteczki higieniczne gumy do żucia aparat fotograficzny nie jest tak źle:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka jo je
o wlasnie jeszcze tel :D faktycznie chusteczki ,wstyd i ganba, zaraz od analfabetów zwyzywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wstepie sie przyznam ze nosze tylko duze torebki a ich zawartosc zajmuje mi zawsze mniej niz polowe pojemnosci torby - telefon - dlugopis - olowek - kosmetyczka (dosc duza ze 20 punktow) :D - kolczyki na wypadek gdybym miala akurat ochote na inne) - notes - kalendarz - pieczątke - pendrive - portfel - papierosy - zapalniczke - klucze - leki - gumy do zucia - farciarski gadżet (nie napisze jaki bo zostane zdemaskowana) - maly scyzoryk z ktorym nie rozstraje sie od 9 roku zycia - podpaski jak trzeba lub wkladki - chusteczki - prawie zawsze jakies ciuchy na zmiane :D sweter albo bluzke ..taki nawyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leticja cardamon
Insult, z tymi kolczykami to chyba bijesz wszytskich:) Ale się uśmiałam. No cóż, widać że kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami wiecej niz jedna pare :O nikomu nigdy bym nie pokazala co jest w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaa ***
Oprócz standardów noszę - igłę z nitką, śrubokręt ;) - nie wiem dlaczego, nigdy mi się nie przydał, ale noszę :) kwarc różowy, i takie szpitalne papcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bizneskobieta
A ja mam firmę i małe dziecko, poza tym wszystkim co piszecie i innymi rupieciami, typu faktury itp z przyzwyczajenia noszę jeszcze świeże pampersy. Ileż to razy na spotkaniu wyciągałam notes spod pampersa. To dopiero przyzwyczajenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maijola
Dorzucam swoje bebechy: chusteczki higieniczne flakonik ulubionych perfum błyszyk do ust utwardzacz do paznokci puder w pudrze nożyczki notes portmonetka komórka klucze gumy do żucia miętowe stos długopisów (i zawsze brak takiego co dobrze pisze) wizytownik (ale tylko czasem) paracetamol wkładki (gdy jest uzssadniona potrzeba) czyli zupełnie normalnie jak widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judo
Moja kobieta nosi też opakowanie gumek, mówi że to dlatego że ja nigdy nie ma ich pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja się dopiszę
-2 telefony -odtwarzacz mp3 -notes -portfel -klucze -książkę -tusz do rzęs -2 błyszczyki -pomadka do ust -krem nivea -krem bambino :D -krem do rąk -fluid -skarpetki czasem -oczywiście CZYSTE ! :D -lusterko -smycz mojego psa -chusteczki higieniczne -słonik z porcelany -rajstopy -ibuprom, nospa, witamina c, magne b6, zdrovit i inne leki -w zalezności od pory roku : okulary przeciwsłoneczne/rękawiczki/ iiiii chyba tyle :) a torebki uwielbiam i najczęsciej mam wielkosci torby podróżnej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja się dopiszę
Nie !:D jeszcze gumy do żucia/mentosy/tik taki/coś miętowego woda mineralna czasem wafle ryżowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liila 24
A ja ostatnio przy grupce znajomych wyciągłam z torebki pilot do telewizora ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja na to
a na co ci słoik że tak zapytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sprawdziłam co mam w torebce:P portfel dokumenty papierosy zapalniczka gumy do żucia szminka błyszczyk tusz do rzęs perfumy kalendarz długopisy telefon woda mineralna parasolka klucze tampony chusteczki higieniczne lusterko rękawiczki ładowarka do tel tabletki antykoncepcyjne puder pilniczek do paznokci apap pen-drive scyzoryk (?) krem do rąk chusteczki nawilżane grzebień mp3 cukierki miętowe książeczka zdrowia paragon z zakupów indeks Dobrze że mam dużą torbę :P chociaż teraz wiem czemu jest taka ciężka ;] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaMzUK
w mojej torebce nosze: nici dentystyczne portmonetke odtwarzacz mp3 dwa telefony komórkowe pomadke blyszczyk perfumy grzebien chusteczki hignieniczne wkladki lub podpaski jak mi potrzebne nawilzajace chusteczki do twarzy krem do rak maly parasol notes dlugopisy gumy do zucia rozmowki slownik mape London a-z i chyba tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
portfel chusteczki higieniczne komórka gumy do żucia lusterko puder błyszczyk kredka do oczu tabletki dokumenty długopis dużo paragonów :P mp3 klucze od mieszkania chusteczka do czyszczenia okularów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- portmonetka - parasolka - flakonik perfum - wstążka (???) - klucze z breloczkiem dobranym do portmonetki - puder prasowany w puzderku z lusterkiem - telefon komórkowy - czasem tabletki od bólu głowy - czasem chusteczki higieniczne - czasem długopis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza kalendarzem i książkami, od których urywa się ucho mojej wielgaśnej torby noszę w niej zawsze: -błyszczyk - 1,2 -puder w kompakcie - chusteczki - kom -fajki -kilka zapalniczek,z których większosć nie działa -portfel -ok.5 długopisów -mp3 Nic więcej się nie mieści :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie, jeszcze szczotka do włosów :P Jakby sie dało to nosiłabym przy sobie też prostownicę, ale troszkę miejsca zajmuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza kalendarzem i książkami, od których urywa się ucho mojej wielgaśnej torby noszę w niej zawsze: -błyszczyk - 1,2 -puder w kompakcie - chusteczki - kom -fajki -kilka zapalniczek,z których większosć nie działa -portfel -ok.5 długopisów -mp3 Nic więcej się nie mieści :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz wersja na wyjście na imprezę lub do pracy, zatem dodatkowo, prócz tego co wyżej: - coś do czesania, grzebyk albo szczoteczka z lusterkiem - szminka - tusz do rzęs - apaszka - coś do zapięcia na włosach gdyby mi się fryzura rozpadła - mydełko - krem - wkładka higieniczna - szczoteczka do zębów - pasta do zębów - gumy wiśniowe do żucia (żeby nie było że do czego innego) i wersja gdy zmieniam torebki, więc wybebeszam i wrzucam coś do innej, w pośpiechu: - klucze - portmonetka - telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×