Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady...

Jaki kolor pokoju dla dziewczynki?

Polecane posty

Gość tytus tytus
różowy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna z młyna
słonecznikowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor pokoju
Oh jejku czy ludzie naprawde nie mają większych problemów wystarczy sie przejechać do castoramy i wybrać ten ktory się najbardziej podoba a nie pisac na kafe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe rzeczywiscie chyba sie autorce nudzi ... ale ja polecam fiolkowy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolor pokoju--->Cos nie tak?Moge zapytac chyba o to na jaki kolor pokoju zdecydowali sie rodzice dziewczynki?Jednego zdaniem rozowy,innego kremowy itd. Normalne,a jak sie nie podoba to czego czytasz?won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas będzie chyba brzoskwiniowy, tylko nie taki żywy bardzo, raczej pastelowy. Tyle że dziecko będzie na razie dzieliło się tym pokojem z nami - nasze łóżko sypialniane, jej łóżeczko i jej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi ostatniodziewczyny doradzily niebieski i ja przy tym stoje z jakimis fajnymi dodatkami bedzie typu postacie z bajek czy cuś. różowego bym nie chciałą bo to za cukierkowy pokuj dla dziewczynki, kremowy neutralny ale miniebieski sie mazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor pokoju
Do lady czytam bo mi sie tak podoba jasne ze mozesz pytac ale jaki w tym sens :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki kolor lubi dziceko
jakie macie meble, jakie dodatki???wg mnie to naprawdę głupie pytać jak mamy pomalowane mieszkania. Każdy dom jest inny . jeden prosty, drugi ze skosami, trzeci dwupoziomowy...to chyba ty i twoje dziecko powinniście wiedzieć jaki kolor powinien mieć ten pokój...i nie ma znaczenia dziewczynka czy chłopak-kolor to kolor i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Lusia ma pokoik - akwarium ;) na niebiesko, na ścianie rybki, sufit w kolorze magnolia z duluxu, co by nie było szpitalnie (niebieski z białym). Do tego komoda drewno bejcowane na żółto - ślicznie :) I zasłonki w fale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania bedzie miala rozowy- taki w kolorze landrynek. mebelki blękitne a na ścianach naklejki wróżki i kucyki pony :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja chrześnica lat5 ma pokoik błękitny a wszystkie dodatki różowe - baldachim, wiszący kosz, lampa, biórko z toaletką w jednym - wszystko wygląda naprawde ślicznie ale nie przesłodko... jak się tak napatrzyć na taki \"babski\" pokoik to się aż córci zachciewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×