Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hej dziewczyny.

Doradźcie jaki pierścionek. FOTO.

Polecane posty

Gość hej dziewczyny.

Potrzebuję kupić jakiś duży, czarny, ale nie smutny pierścionek, żeby mi pasował do naszyjnika z onyksu, ale nie był jak u jakiejś wdowy. Który jest ładniejszy? Dodam, że lubię duże pierścionki, złotych mam pełno, ale nie noszę, wolę takie bardziej oryginalne, nie wiem, taki mam gust;) O tym może nie dyskutujmy;) Więc ten: http://www.allegro.pl/item320330105_oryginalny_i_modny_duzy_pierscionek_zobacz.html czy ten? http://www.allegro.pl/item316701091_pierscien_wzor_starorosyjski_czarny_onyks_15_20.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola_2
ten pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola_2
3eci tez moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaga
pierwszy najładniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny.
a uważacie, że taka biżuteria w wieku 25 lat to obciach?;) Nie wiem, no... nie lubię takiej złotej, klasycznej. Lubię taką dopasowaną do stroju, kolorową. A ten pierścionek mi się spodobał, bo jest ładny, naprawdę oryginalny i wygląda na taki w miarę dobrze wykonany, a nie tandetę z H&Mu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie 2
bo nie lubię nowoczesnych wzorów ;) Pewnie sporo osób uważa, że wielkie pierścienie to obciach, ja osobiście też nie lubię skromnej biżuterii więc w nosie mam takie gadanie. Jeśli pasuje do stylu to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhh
wszystkie pierścionki obrzydliwe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam obrzydliwe każdy ma inny
gust. Jedni całe życie noszą jakiś złoty, inni wolą często zmieniać i noszą takie duże i oryginalne. Zauważ, ze żaden projektant mody ani stylista nie nosi złotych pierścionków. Taka klasyczna biżuteria jest nudna. I nie pasuje np. do nastolatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mań_ka
drugi.przeboski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×