Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tigakala

jestem w 9 miesiącu ciązy i nie wiem co robić

Polecane posty

Gość tigakala

mam na imie karolina, mam dwadziescia lat. jestem w dziewiatym miesiacu ciazy i nie wiem co robić, jjestem samotną matką i chcialabym wiedziec jakie mam prawa i jakie pieniadze mi sie naleza z panstwa, gdzie sie zglosic. wiem tylko o becikowym a czy nmoge sie ubiegac o cos jeszcze? do 8miesiaca pracowalam na umowe zlecenie, nie jestem nigdzie zatrudniona, od zaszlego miesiaca jestem na bezrobociu czy to mi pomaga dostaniu jakis pieniazkow? jestem w bardzo trudnej sytuacji. z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaa27
musisz iść do ośrodka opieki społecznej w Twoim miejscu zamieszkania i tam Ci wszystko powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liila 24
naleza ci sie pieniadze z tytułu matki samotnie wychowyjącej dziecko tylko nie wiem gdzie sie to ząłatwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli kkkk
jesli w akcie urodzenia bedzie wpisany ojciec ze uznaje dziecko to musisz podac go alimenty i dopiero wtedy bedziesz miala przyznane pieniadze za samotne wychowywanie dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pracowałam kiedyś w MOPSIE i wiem ze np w malych miejscowośćiach jeżeli są fundusze możesz ubiegać sie o jeszcze inne świadczenia.Musisz pojsć do pracownika socjalnego w Mops i poprostu zapytać mówiąc oczywiście jaka jest sytuacja.Odwagi!i do dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa***
wspolczuje Ci , mialam kolezanke co tez byla samotna matka i mieszkala z dzidkami i poszla do pomocy spolecznej to powiedzieli jej ze dziadki maja jej pomagac bo mieszka z nimi inaczej jak by sama mieszkala ale ja nie bylo stac na samodzielne mieszkanie , a potem jej dali cos ok 170zl na miesiac masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim śmigaj do
Urzędu Pracy w swoim mieście i zarejestruj się, a tam wypytaj o swoje prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×