Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

godfather

ciazam po pettingu?? pomozcie

Polecane posty

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy moja dziewczyna mogla zajść w ciążę podczas pieszczot a mianowicie po włożeniu placów do pochwy, wcześniej miałem wytrysk i umyłem ręce ale boje sie ze mogło coś zostać na moich rekach, chciałbym jeszcze dodać ze robiliśmy to kilka dni temu a ona za kilka dni spodziewa sie okresu i jest jeszcze dziewica, bo nie było przebicia błony... jest to dla nie bardzo wazne, czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he
to bedzie niepokalane poczęcie ;) Jak umyleś to spoko - jeszcze tata nie bedziesz. A na przyszłość - pomyslcie o zbezpieczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahha
taaa o zabezpieczeniu :D na palca sobie prezerwatywę założy hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
hahahahahha .....Hahahaha na kaczuszce tez mozna w wannie.Kiedys laska sie zapytala czy przez wytrysk w wannie podczas kapieli moze zajsc w ciaze!moze to jej chlopak hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bylo jeszcze smieszniej....
jak kiedys laseczka spytala czy moze zajsc w ciaze przez pizame:D Bo facet jej przez pizame wlozyl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he
Zabezpieczenie - to nie tylko prezerwatywa. Jak sie zabieraja do sexu (byle jak ale zabierają) to niech laska idzie do lekarza po tabletki. Bo następnym razem nie tylko palce jej włoży i co? bedzie sie pytal jak to sie stalo?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od tylu lat juz krzycze po szkolach o lekcjach wycjowania seksualnego i dupa:(a potem dzieci sie pytaja czy przez wlozenie palca w pochwe zachodzi sie w ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitttt
co za glupek, o boshe wstac se palca do d..y i powachaj a nie bierz sie za robienie dzieci... jak ja pocalujesz tez zajdzie w ciaze buhahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×