Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zaza2

Pytanie o pochwe raczej do pan..........

Polecane posty

A wracajac do tego ze palec nie chcial wejsc to napewno nie od tego ze bylam spieta czy nie tak bardzo( "mokra")nawilzona bylam sama i bylam podniecona i dosyc mokra .Wiec dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są dwie dziurki :o myślałam że siusia się z pochwy :o co wy mówicie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamari Ja gdy mama nie chciała rozmaiwac edukowałam sie na bravo,ale miałam nieco wiecje lat niz 15. Ech chyba juz stara jestem i nie znam zycia:) Ostatnio pisała tu kobieta o 12 letniej córce w ciązy.Ona to ma problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaza2 dziecko idz do ginekologa,on ci wszystko wytłumaczy.Powiedz ze zamierzasz zacząi współzyc,porozmawiaj o antykoncepcji.My nie jestesmy wrózkami,nie wiemy co ci dolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Tamari swiete słowa:) Moja mała ma prawie 8 lat.Myslałamże to jeszcze dziecko ale po lekturze co poniektórych topików trace powoli ta pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis byłysmy u lekarza faceta i zaczęła zakrywac sobie piersi he he.Po wyjscio powiedziała powaznie :"wiesz musisz mi kupic stanik":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o czym wy tu kurwa pierdolicie na moim topiku 😡 wymiatać z tąd i w trybie natychmiastowym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest to, że ta jej tajemnicza dolegliwość to po prostu dziewcictwo.....ale chyba nie rozmawiamy ze zbyt rozgarniętą 15-latką:oPowiem ostatni raz: bedziesz tak miala, dopóki Twoj chłopak nie wjedzie niczym Intercity Express do Twojej małej. Dziewice tak mają, że mają wąskie ci/pki i raczej nie gmerają sobie palcami w środku, bo robiąc to na siłe i nieumiejetnie można zerwać błone:o😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamari maleństwo sie nieco wkurzyło:P Pozdro Ja mysle ze ja kreci gadanie o jej c... i stad udaje ze nie kuma.A wy sie dajecie wkręcac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie takie czasy:) Ja gdzies w wiku 14 lat zaczęłam nosic,he he w sumie nie było na czym.A teraz 15 latki pytają o sex...W dodatku szacunku dla starszych nie maja za grosz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zaza2 była jedna z nich:P Hehe ciekawe czy jeszcze obrzuci nas jakimś epitetem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×