Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość Jingle
Proponuję wysłać tajnego na ceraty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajnos Agentos
Ludzie!czy wy czytacie co do was na jyskbetach piszą? - rund tajnego ma byc 25 czyli okolo 2 razy w miesiacu .Ale odliczmy grudzien zwyczajowo , swieta i nagle sie okarze ,ze tajny to 3 ,a nawet 4 rundy w miesiacu (w jednej rundzie przychodzi ci na sklep pod koniec jej trwania ,ale w nastepnej twoj sklep startuje jako pierwszy ).Szafy sie skonczyly , teraz sa poduszki.A jak tak mało kumaci jestescie to piszciesobie na kartce gdzie tajny byl i z pewnoscia zauwazycie prawidłowości: runda I - biurka rundaII- koldry runda III - materace runda IV - szafy runda V - MUSZĄ BYC KOLDRY!/PODUSZKI(o koldre pytal wiec poduszka...) rundaVI - pod koniec miecha, pewnie na szybkiego znowu beda materace,pewnie jakiś maly , taki "na swięta" się trafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasanowa barow mlecznych....dobrze piszesz i chyba się z tobą napiję-oczywiście ja stawiam :) na kacu robić z siebie debili jakoś łatwiej przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jysk....
Witam potwierdzam tajny na poduszkach-powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desa
tajny na poduszkach ERGONOMICZNYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAR.
U MNIE TAJNY CHCIAL PODUSZKE PUCHOWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaim,.
To sie zdecydujcie,puchowe,ergonomiczne czy mu wszystko jedno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolamento444
a na berlach do klopa kiedy? w koncu to najbardziej chodliwy towar jysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihott
hehhe dokładnie dziwne że ten ziomek od impulsów nie dodał AKTUALIZACJI impulsu czyli SZCZOTY DO KIBLA w promocji 2 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jingle
Tajnos Agentos runda IV to były stoły jak już. A po stolach szafy. I czytamy co piszą czytamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy ktoś z Was wie czemu Iwona G. już nie pracuję? Bo jak robią czystki to znam kilka innych osób w gdańsku które są tam nie przez umiejętności a przez zasiedzenie. Iwona raczej do nich nie należała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666666666666666666
Szkoda Iwony ojjjj szkoda.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACOWNIK MAGAZYNUUUU
http://jysksolidarnosc.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=240:sprawy-biece-pastwowa-inspekcja-pracy&catid=2:aktualnosci Brawo!!Nareszcie ktoś sie za to wezmie Przeciez to co wyprawia sie na magzynie to skandal.Grafik jest zmieniany na kilka godzin przed koncem zmiany Co z tego ze masz ustalony grafik na caly okres skoro kazdego dnia jest on zmieniany Przychodzisz do pracy i nie wiesz ile godzin bedziesz pracowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vatten
W liczbie skarg do Inspekcji Pracy to nasi związkowcy są mistrzami, to fakt. Mogliby tylko pochwalić się w ilu wypadkach PIP przyznał im rację. Bo z reguły okazuje się że skarga jest nieuzasadniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvb
A skad ty takie informacje posiadasz?Zwykly pracownik raczej nie ma dostepu do takich informacji,wiec moze rozwin swoja mysl Chetnie posluchamy. Co do tego systemu sam widziales chyba opinie pipu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO VATTEN
Kolego ale nie wiem czy zauważyłeś ale to była opinia Panstwowego Inspekrora Pracy Więc zastanów się co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia80 do vatten
vatten kiedyś była zamieszczona tu informacja dot. odpowiedzi z PIPu. Jak widzisz nic nie pozostaje bez echa. Wiem, że na obecną chwile ten już były pracownik sadzi się z Jyskiem, a kierowniczka z p153 ma zjebaną karierę w firmie. znalazłam link https://plus.google.com/photos/107845372068059783551/albums/5717664584794079153?banner=pwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kustomer
Przeciętny Polak jest bardzo pracowitym (ambitnym) człowiekiem. Od dawna, ci pracowici wypalają się, bo pracodawcy obciążają ich do granic możliwości psychofizycznych. Nie szanują. Obarczają odpowiedzialnością za pomyślne załatwianie spraw, na co ten pracownik ma mały wpływ lub w ogóle. Marnie płacą. Nie starcza na godziwy wypoczynek w celu regeneracji sił, nie mówiąc o zaspokojeniu potrzeb życiowych rodziny, czy oszczędności. Brak spokoju w pracy. Wymóg jednoczesnego wykonywania wielu czynności "na wczoraj"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kustomer
Praktycznie już mieszkam w sklepie, ale zarabiam coraz mniej. Chyba zaczęli mi z pensji czynsz potrącać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajny-szok
Czesc niewiem czy to prawda czy tylko jakis chory dowcip ale tajny na zaslonkach. Podchodzi do mnie kobieta z gazetka i szuka zaslonek do ciemnego pokoju. Nie wie jaki rozmiar i jakiego koloru szuka. Zajmuje mi 20 minut czasu a potem bierze spryskiwacz i idzie do kasy. Co najleprze na koniec sie dowiaduje ze przed chwila oddala zaslonke zakupiona w innym sklepie. Niedowierzajac dzwonie do innych sklepow i maja podobne przyklady, wiec albo ktos robi sobie jaja albo ktos nam czegos nie powiedzial. Jak to tajny to powodzenia wszystkim bo ja 100% napewno nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tichno
To weź się zwolnij. Co będziesz dla złodziei robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vatten do marysi 80
No i co z tego linku wynika? Że zaczepy na szelki były żle umocowane? Pewnie przełożyli i po sprawie. To tak jak audyt - zawsze coś znajdzie ale nie wszystko jest rażącym naruszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrix,,..
Tajny w tym tygodniu gdzie?Bo nie na zaslonkach przeciez???!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajny Częsty
Tempo narzucone - tajny ledwo co przeleciał poduszki i juz na meteracach jest .Sprawdzone potwierdzone na innych sklepach w regionie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalal334234
nie bylo zadnego tajnego na poduszkach nie wprowadzajcie ludzi w blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdfh
tichno ja sie zwolnilem pol roku temu i teraz mam wynagrodznie o 300zl wieksze 8godzin i do domu Czasami przychodze na sklep jyskowy i smieje sie z takich valuowcow jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxd
tajny był na poduszkach ale mial jakieś nietypowe pytania wiec u mnie napewno 100 nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tajnego to jakaś masakra.....na poduszkach nie namierzyliśmy tajniaka a tu już materacach ?! :( nie ogarniam.....ostatnie rundy poszły chyba nie pomyśli firmy tzn dużo sklepów miało 100% więc trzeba nas udupić bo premii nam nie dadzą ...aaa przecież pieniądze na poczęstunek Bożonarodzeniowy nie pochodzą z puli socjalnej tylko z pieniędzy firmy(dzisiejsze wydanie biuletynu)...a jak firma zarabia?! sranie w banie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jysk....
Tajny na materacach potwierdzam,a jak Kenneth?był już u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×