Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość adam z chuu... nie gadam
Puchowej szuka tajna gnida orientować się. Na pohybel valuesom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajny???
a miał być na materacach :/, czy kołdry to 2 czy 3 runda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeergrg
oni w oczy spojrzą , oni przy tym będą pięknie , "szczerze" się usmiechac - dwulicowosc jest w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość price star
a słyszeliście o konkursie na materace gold? niezły konował wymyślili, tylko po to aby skłucić załoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloo90
ja nic nie wiem o konkursie :-( możesz podac szczegoly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość price star
podobno kasa za konkurs tylko dla kiera i lidera za sprzedaz goldów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DŻyskowiec
A ja się cieszę ze juz z tym syfilizmem nie mam nic wspolnego... WOLNOŚĆ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajny:)
to prawda, sprzedawcy sprzedają, jaja jak berety, a kiero i lider trzepie kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QQkaqka
kloo90 to taki konkurs jest że kierownik i lider dostają dostają po 500 zł jeśli ich sklep sprzeda najwięcej Goldów ale nie wiem czy to na poziomie kraju makroregionu czy regionu w każdym bądź razie ja dzisiaj sprzedałem 2 Goldy i jako sprzedawca nic z tego nie będę miał nawet miałem nie wiedzieć o tym konkursie a śmietankę miało zgarnąć kierownictwo które w żaden sposób mnie nie motywowało ani nie uczulało abym bardziej się przyłożył do sprzedaży Goldów. Moje 2 sprzedany Goldy w dniu dzisiejszym były jedynymi ani kierownikowi ani liderowi nie udał się ta sztuka czy w takim razie ten konkurs jest uczciwy ? I wogóle kto wpadł na taki genialny pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QpaQpaQpa
A dziś podsłuchałem że oprócz konkursu na Goldy jest jeszcze jeden tylko nie wiem o co w nim chodzi, wygrana oczywistsze tylko dla kierownika i lidera. Pozdrawiam sprzedawców i OM i OB bez przydomka zastępca kierownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QpaQpaQpa
a55 dam sobie łapę uciąć że jest drugi konkurs jutro się dowiem znam hasło kierownika na Outlooku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do JA0007
Zacytuję kierowników: "Ja również moim kolegom z pracy o konkursie nic nie mówiłam. zgadzam się z Ja0007 konkurs jest niesprawiedliwy, powinna w nim brać udział cała załoga. Jak zawsze. Ja i mój lider nie uznajemy tego konkursu." Wspólczuję waszym pracownikom takich kierowników!!!! A moze do jasnej ch...ry wpadlibyście na pomysł że wszyscy weźmiemy sie do roboty a jak wygramy to zaprosimy naszą załoge imprezę? Ale nie, to przekracza granice waszego pojmowania świata ...najwazniejsze że jest niesprawiedliywy i juz!!!! Zero myśłenia i włąsnej inwencji, jacy z was kierownicy????? Rany przecież takie wpisy czytają tam na gorze i jak maja miec dobre opinie o takich menadzerach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do: Do JA0007 "...Rany przecież takie wpisy czytają tam na gorze i jak maja mieć dobre opinie o takich menadżerach????" Mam to w d...e, zanim wyrażą opinię na temat mojego wpisu niech popatrzą na siebie i wszystkie pierdoły które wypisują. Sprzedawać, sprzedawać, sprzedawać ble,ble,ble. W 2 osoby na zmianie (kasjer + OM) Średni utarg dzienny około 22tyś netto. Chwała produktywności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crt77
tk stoły+wymiana towaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taira
Ja jestem bardzo ciekawa gdzie na sklepach ciągle na zmianie są 2 osoby. Mój sklep jest niskoobrotowy więc mieliśmy bardzo poważnie cięcia 1,5 etatu. Sytuacji kiedy na sklepie jest 2 pracowników jest na prawdę niewiele, czasami po 2 góra 3 godziny dziennie. Nie wierzę, że jest DM, który pozwoli, żeby te 2 osoby były cały dzień, no chyba, że w przypadku nagłych absencji, ale na to nie ma rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taira
Fakt Grzesia poniosło z instrukcją odbierania telefonów. Fakt pewnie większość nie dorasta ci intelektem :P, ale nie jesteśmy debilami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomeno III
U mnie na zmianie są po dwie osoby,czasem przez cały dzień są trzy osoby łącznie z obsługi.Ciekawe czy pan Kennet,który wydaje sie,ze jest kontrolerem z ramienia Danii wie o takich kwiatkach?O tym ,że dostawy przyjmuje i rozpakowuje jedna osoba i biuletyn o ochronie zdrowia jest po prostu dla takiej osoby naigrywaniem sie z niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghtgrgr
pamietajcie - "praca w jysk jest jak sport" he he. Panie Keneth pocałuj mnie pan w duuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomeno III
Nie srajcie na tego faceta! Kennet nie mowi po polsku jak Polak.Jego wypowiedzi są tlumaczone dla nas.Przez kogoś.Kogoś przypadkowego? Myślę ,że ten facet może cos zmienić dla nas na korzyść,bo po to tu przyjechał.Jysk Polska nie ma "doradców" z centrali w Danii od paru już lat i nagle pojawia się facet stamtąd w nowym roku finansowym,z niewiadoma tak naprawdę funkcją i wszyscy walą w gacie przed nim.O czym to świadczy? -ja myślę, że badania satysfakcji dotarły tam gdzie trzeba ,że lamenty podnoszone przez niezależną Jysk Solidarność dotarły tam gdzie trzeba.Ten facet miejmy nadzieję,że durny nie jest!Może zajrzy nawet tu na kafeterię?Przeczyta,to co my piszemy?(jedna normalna osoba w centrali Jysk na Meteorytowej daje mu cynk,on bierze niezależnego tłumacza i coś sie tam dowiaduje więcej niż mu nasze hieny pokażą!) Ludzie !Piszcie konkretnie co jest nie tak u was na sklepach,dzielmy się doświadczeniami.Nawet nie tylko tymi złymi ,bo widać wpływ Kenneta jakiś j est (przez samą jego obecność),skoro dyrektorzy regionalni chcą ,abyśmy do nich pisali ,co byśmy chcieli zmienić. Jak długo tu pracuję to nikogo nie interesowało ,co bym chciał zmienić, co mi się nie podoba,aż tu nagle na tablicy widzę mail od naszego dyr (nie kier) regionu o tym ,że jego mail jest do dyspozycji!!! - tak nagle mu sie odmieniło?A gdzie jego troski były rok temu jak etaty cięto,jak gnojono stare ,zgrane załogi.Aż tu nagle pojawia ise facet z centrali i nagle znowu słyszę "pomóżcie mi zmienić jysk dla was"!!! Acha - jak wypowiedzi wasze znikną to pamiętajcie,że sama naczelna portlalu kafeteria obiecała sprawdzać czy usunięto je zgodnie z regulaminem.Drodzy !-bez bluzgów,chamówki,konkretnie .Mamy szansę cos zmienić!!! Róbmy obrót - chyba jednak więcej na tym zyskamy niż stracimy ,bez durnych sabotaży może więć?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do:Taira "Ja jestem bardzo ciekawa gdzie na sklepach ciągle na zmianie są 2 osoby. Mój sklep jest niskoobrotowy więc mieliśmy bardzo poważnie cięcia 1,5 etatu. Sytuacji kiedy na sklepie jest 2 pracowników jest na prawdę niewiele, czasami po 2 góra 3 godziny dziennie. Nie wierzę, że jest DM, który pozwoli, żeby te 2 osoby były cały dzień, no chyba, że w przypadku nagłych absencji, ale na to nie ma rady." Ty mialaś obcięte 1,5 na sklepie niskoobrotowym i nazywasz to poważnymi cięciami? W łeb się pierd..nij. Poważne cięcia to były u mnie. Sklep średnio/wysokobrotowy i obcięte 2,75 etatu. Jeszcze chcesz coś powiedzieć? Lepiej nic nie mów kretynko bo mnie wkurw..aś Swoją wypowiedzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no u mnie tez duzo
poludnie Polski, z 9 etatow na poczatku zostalo 7, a obecnie jeszcze mniej. Widac nikt nie uwierzy dopoki nie zobaczy, ale niech sie cieszy ze ma lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobek filip
bo to jest wlasnie to dbanie o klienta i dobra obsluge. jysk promises.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxd
wlasnie ta plyte gdzies mialem i zobaczyc co tam na niej jest ale cdrom mi nie dziala i chyba juz gdzies wyszla ;) aha kto wierzy ze kenneth ma niezaleznego tlumacza niech sie stuknie w czolo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomeno III
Do vxd: sam się puknij w czoło!Czy Polska obecna to Polska z lat 80 gdzie tłumacz był z tzw "urzędu"?Czy to Korea Pn,Iran albo inny zamordyzm???Pani Naczk może sobie na jysknet tłumaczyć co zechce i na tym koniec.W Polsce płynnie po angielsku mówia juz setki tysięcy ludzi ,a jak trzeba to nie problem znależć też kogoś ,co po duńsku pogada,popisze , potłumaczy...Ale dobra wyobrażmy sobie scenariusz taki- wraca pan Kennet do Danii , przekazuje wspaniałą wizję Jysk Polska,a następne badanie satysfakcji wypada tak samo jak ostatnie. ..Ktoś tu na głupka wyjdzie i przez miesiące brał kasę za nic znaczy się...Nie sprawdził się.Chyba to scenario dla pana Kenneta nie pasi za bardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość final round
tajny na stołach ?? ktoś potwierdzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloo90
tak, na stołach łazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc widze ze forum tetni zyciem :) to dobrze bo mam pytanko u mnie w miescie jest bardzo ciezko z praca i w tyg mam rozmowe w jysk czego moge sie spodziewac na rozmowie? jak spytaja o wynagrodzenie to jakie podac? bardzo mi zalezy na tej pracy wiem ze jak wszedzie jest zapierdal (pracowalam juz w tego typu marketach) ale zalezy mi bo siedzac w domu nic nie zarobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sZEF WSZYSTKIECH SZEFGÓW
Spokojnie, dostaniesz tyle żeby starczyło Ci na przeżycie do połowy miesiąca :) a później radź sobie sam buhahaha ..., raczej o wynagrodzeniu nie pogadasz z kierownikiem bo on g....o może :) przyjedzie DM (czyli gamoń) i da Ci tyle "ile niby może" i naobiecuje złotych gór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsdfsdf
pierd****cie jak potluczeni w jysk na 3/4 atatu dostaje sie po 1700-1800 brutto pracujac srednio po 6h dziennie wedlug mnie do duzo lepsza opcja niz harowka w innej sieciowce za 1500 brutto na caly etat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhghghghghg
1800? To chyba w poznaniu , wroclawiu , czy innym duzym miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×