Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość koklkji
Mam propozycje kolego przeprowadź się do Danii... A w miedzy czasie poczytaj trochę o historii obu państw to może w Twoim zatwardziałym i malutkim mózgu się rozjaśni... Tak w Jysk jest jak wszędzie ani lepiej ani gorzej, taki mamy obecnie świat. Nie tylko tu w Polsce ale w całej europie. Ja mimo wszystko cenie wiele w tej Firmie i życzę wszystkim, Tobie Piotrze, wszystkim Twoim współpracownikom i nam pracującym w sklepach zdrowych, ciepłych i rodzinnych Świat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byly jyskowiecc
A mi firma po 5 latach wkladu i pracy podziekowala.I chce wam powiedziec ze na firmie jysk swiat sie nie konczy Znalazlem prace w duzej wloskiej firmie produkujacej wyposazenie agd.Praca 8 godzin dziennie Nikt mnie nie straszy ze cos "musze" bo jak nie to.. Po 6 miesiacach pensja 2200 plus dodatki.Na swieta 1000zl w ramach zfss.Wiec smiesza mnie opinie wielu osob ktore twierdza ze jysk to dobrobyt i calujmy ich po dupach za to co jest ich obowiazkiem wedlug obowiazujacego prawa w polsce.Co do pana K z ZZ Osobiscie go nie znam i niewiele moge o nim powiedziec.Oczywisicie ja byłem zrzeszony w ZZ poniewaz uwazam ze wiecej moglem zyskac niz stracic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
koklkji - no właśnie dlatego jest jak jest w naszym kraju bo takich lemingów jak ty jest więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie 007007007 W takim kraju żyjemy. Jysk nie jest złą firmą. Poprostu w Polsce firma musi się dostosować do polskich realiów. Pewnie że każdy by chciał żeby sprzedawca zarabiał 5 tysi na rączkę, kiero z 10 tyś. ale wtedy PP musiałby pewnie mieć miesięcznie 100 tyś i znowu byłoby źle i znowu byłoby narzekanie że wyzysk itd. itp. Ot zwykła polska mentalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Ale wiesz ,że przez takie myślenie jesteśmy w dupe kopani na każdym kroku? Wierzysz w to co Ci w tv mówią? To jest normalne ,że pracując ledwo starcza na cokolwiek? Ja nie mówię tu o jysk a o mentalności ludzi , biernej , łeb zwieszony i na każdym kroku szukanie argumentów ,że tak ma byc. "Jest super jest super wiec o co ci chodzi..." Jako naród - przegraliśmy , jako ludzie przegralismy. Zastanówcie sie nad tym co piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Młodzi uciekajcie gdziekolwiek z tego pieprzonego kraju - tu nawet trawa krzywo urośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie bongo
Do kolegi wyżej, no nie przesadzaj jest jeszcze sporo możliwości. Trzeba się tylko rozejrzeć uważnie wokół siebie, zastanowić co się umie robić a samo jakoś poleci:) ja tak zrobiłem i nie żałuję. W jysk jestem już tylko z przekory i dla powk...iania kierownika i regionalnego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lahti
do były jyskowiec i co zyskałeś , nic tylko tyle ze cię wyje....bali, i co pomogły ci te zz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lahti
Lahti a czy Ty myslisz ze skoro nie jestes w zwiazkach to Cie firma nigdy nie zwolni?Czlowieku gdzie Ty zyjesz?Zastanow sie nad tym co piszesz.Dla firmy nie ma znaczenia czy bedzie pracował lahti czy ktos inny Wazne sa wyniki Nie ma ludzi nie do zastapienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxd
Ludzie WESOŁYCH ŚWIĄT ! przestańcie sie żreć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzielny robol
Mały a chciałbyś "uprzejmie donieść" w jakowejś sprawie? jeśli jeszcze nie wiesz do kogo ze swoim donosem się udać, to świeżak jesteś i nie wiesz, że za ten donos to raczej nagrodzony nie zostaniesz, a możesz sobie tylko u ludzi ze sklepu nagrabić ... No chyba, że chcesz z Wasylem na browar wyskoczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę na nikogo donosić nie pracuje w jysk potrzebuje tylko namiary tj . telefon i nazwisko .Sprawa prywatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę na nikogo donosić nie pracuje w jysk potrzebuje tylko namiary tj . telefon i nazwisko .Sprawa prywatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Gościu na publicznym forum o namiary prosisz? Nikt ci takich namiarów nie udzieli. Jest coś takiego jak prywatność i ochrona danych osobowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u1trakazek
007007... niewiem kim jesteś i co robisz ale mądrze piszesz i masz racje ale wyjechać i mieszkać w zupełnie innym kraju to dla mnie hardkor jeżeli jechałbym sam, nieznając angielskiego, i nie mając nikogo tam na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Tak soe zastanawiam czy tylko ja czy wy tez macie problem z art swiatecznymi które znajdują soe juz na magazynie. Jeśli tak to to mam dobry teksty dla klientów którzy dalej sie o to pytają. Jeśli odejdzie klient i sie zapyta czy są jakies art. Świąteczne to powiedzcie że został jeden miś czyli ty:) i dużo bałwanów ale to juz w administracji:) zawsze sie zastanawiałem czemu tak bardzo lubią zimę i ten okres a teraz juz wiem:) pomyślcie ile ich rodzice musieli śniegu zjesc by takich bałwanów urodzić. Ciągnie swój do swego:) szczęśliwego nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koksu
Szcześliwego nowego !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxd
Dzięki i wzajemnie ! Wszystkiego dobrego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papa smerf 5677
W Nowym Roku życzę nam wszystkim aby cale PO wyginęło a Płemieł nabity na pal przed sejmem konał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gold Master in November
Konkurs materacy gold był w listopadzie.Mamy styczeń .Rok póżniej . Kasy nie ma. Wiem ,ze Jysk to solidna Firma i kasę zawsze wypłacają.Ale KUR..A niech ktoś do chu..a ciężkiego napisze KIEDY kasa się pojawi na koncie!Az tyle wysiłku to wymaga? Tłumaczę dla Kenneta:(moze to sprawę przyspieszy): We, Jysk Polska stores workers , we still don't have any money on our accounts for "November Gold Matresses Sale" .It is almost two months over and we DON'T HAVE INFO ABOUT ...WHEN?...Why? Who is responsibly for it?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvv
Czasem miły panie trzeba nim się coś napisze sprawdzić to i owo. Wiktor pisał ze w styczniu będzie z wypłata za grudzień. Chyba łatwo się domyślić ze jak konkurs sie skończył 30.11 to do 7 czy 8.12 nie dali by rady wypłacić. ojjj ludzie, ludzie_____________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOŚP JYSK
No ładny gest, szkoda że nie wymyślili tak jak inna sieciówka w tamtym roku, zbierali pieniądze do puszek w sklepach, a wieczorem podliczanie , to była dopiero reklama firmy, a WOŚP masę ludzi ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
A co to jest dla takiej firmy? Odliczą sobie od podatku. Daliby z 50 tysięcy a nie bawienie się w jakieś licytacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?GFTR?WOŚP
Do przedmówcy. A co TY zrobiłeś, żeby pomóc innym. Najłatwiej jest siedzieć i krytykować i obrzucać firmę błotę. A prawda jest taka, że nawet najmniejszy gest pomocy ma znaczenie. Niech inne firmy idą za przykładem jyska, to 50 000 pln uda się zebrać. A chciałbym przypomnieć, że firma nie ma obowiązku pomagać, od zakupu sprztętu dla szpitali jest nfz. Bardzo fajnie, że znalazł się taki człowiek jak owsiak, który wymyślił akcję i który pomaga zaopatrzyć szpitale w sprzęt. I są takie firmy jak właśnie Jysk, które do akcji się przyłączają. A w wakacje magazyn jyska w radomsku przekazał prawie 30 000 tysięcy zł na pomoc osobom niepełnoisprawnym. I ten fakt pewnie również skrytykujesz. Pozdrawiam, i życzę więcej optymizu i poszanowania a mniej zgryźliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safdsg
a w ubiegłym roku magazyn zwolnil swoich najbardziej doswuadczonych pracownikow:D gest fajny zgadza sie i to nie podlega dyskusji Szkoda tylko ze nikt nie napisze jak firma traktuje swoich pracownikow i jak im pomaga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhh
biedny uciemiężony magazyn. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radomszczanin1983
No chyba nie najgorzej. Kasa na święta była naprawdę całkiem niezła. Nie pracowaliśmy w sylwestra i w wigilię. Podwyżki były niezłe. Premia za grudzień max. Prawie darmowa stołówka. Jak komuś zależy na robocie to będzie pracował. Lepszych warunków w Radomsku chyba nie ma. Zawsze można zmienić jak komuś nie pasuje. A jak traktują hłopaków z magazynu nasze związki. Ciekawe jak się czują chłopaki, kiedy na adres firmy przychodzą wezwania z policji na przesłuchania. A żaden z przedstawicieli związków nie raczy nawet wcześniej spytać się o zgodę czy nawet poinformować-chociażby tyle nakazywała zwykła ludzka przyzwoitość. A taką informację przekazuje kierownik. Ja nie chciałbym znaleźć się na miejscu chłopaków. Pozdrawiam wszystkich z magazynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
?GFTR?WOŚP - nie bulwersuj się. Mnie na pomaganie nie stać ,a wyraziłem tylko opinie żeby więcej mogli odpalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×