Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość Argumenty
Padnij po co piszesz takie rzeczy? Tu nie chodzi o to ze masz racje a inni boja sie to przyznac tylko o to ze zabierasz tym ludzia ostatnia nadzieje na poprawe w jysk. Wlasnie tu chodzi w internecie o to ze przychodzisz z pracy siadasz i opisujesz swoje zale ktore i tak nic nie dadza. Nie kazdy jest taki zaradny jak ty i ciesz sie z tego ale po co straszyc ludzi? a jesli chodzi o argumenty magazynier to co ty bys chcial? Na dzien dxisiejszy jest to jedyny argument "niepodoba sie to wypad" chcesz argumentow o innym traktowaniu? Podwyzki zmniejszenie indexow? Dobrze wiesz ze to nierealny sen. Walczymy z jysk 3 rok, mamy zwiazki zawodowe i nic. Co jedynie zrobily zwiazki? Spowalniaja wyplaty swiatecznych pieniedzy i osoby w zwiazkach nie dostaly podwyzek w poprzednim roku. gratulacje zwiazki zawodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaja
Padnij . Nie będę z Tobą dyskutował ale mogę polecić Ci dobrego psychiatre!!!:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaja
Padnij . Nie będę z Tobą dyskutował ale mogę polecić Ci dobrego psychiatre!!!:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Do związku to najpierw się prosze zapisac ,żeby móc zarzucac "co związki takiego zrobiły". Nie zapisujecie sie to nie ma zwiazkow. Bez ludzi nie ma zwiazkow , bez jednosci nie ma nic - pracodawca chce to was zredukuje albo zatrudni przez agencje pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Sprawa jest prosta naród bierny podzielony między sobą , zniewolony - wmawaiją wam ,że 1500 zł to jest dobrze i ze tak sie zarabia , wykonujecie mozolnie swoja robote pracujecie wiecej jak niemiec , francuz itp a wmawiaja wam ze produktywnosc macie niska - kraj niewolnikow , mentalosc niewolnicza. Hitler stalin nie zdołali zniewolic nas do konca , wciaz była wola walki - a feudalny kapitalizm i jego polskim kacykom sie udalo. "Co te zwiazki zrobily -nic" - a co maja zrobic jak jest nas garstka kurwa jego mac. Chcesz cos zmienic to wloz w to chociaz minimum wkładu albo badz robalem dla takiego smiecia z ktorym trawja tu zazarte dysputy. Słowo na niedziele. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiazki
Zwiazki zablokowaly Ci podwyzke?Dziwne bo ja jestem zreszony w zz i dostalem 300zl podwyzki.Dziwne rzeczy tutaj wypisujecie.A z tego co wiem zwiazki to centrum Dystrybucji na 250 osob okolo 150 jest w zwiazkach na sklepach podobno jest garstka osob w zwiazkach Dla Ciebie chyba byloby na reke jesli zwiazki zalatwiliby wszystko a ty bys nawet nie mial jaj zebys ie zapisac.Zwiazki to calosc nie 5 osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabertr
"szarego polaczka co nie ma na siebie planow. Zal mi was macie racje ze zalorzyliscie to" co za burak , złoty polaczku ZAŁOŻYLIŚCIE ! jak już Ciekaw jestem ,które to twoje swietne pomysły przeszły dalej,moze konkurs na 50 zł na clearance ? może konkurs dla samych kiero na materace ? pochwal sie pajacu I mam szczerą nadzieje ze odnajdziesz mnie po IP (wiem wiem jesteś taki mądry piszesz do pisma komputerowego) i powiesz mi w twarz szary polaczku to wtedy pogadamy pozdro skończona frajerzyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloł
to gdzie ten tajny ciapek ? moze go w koncu nagram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jony Bravo
A jak tam po wizytach Kenetha teraz byl ponoć u Moniki na rewize . Jakoś cicho się zrobiło :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciszadddadsdd
Cicho bo wszyscy OM szkola sie w CD w r-sku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihhot
tak szkolą się czyli czytanie ze zrozumieniem buhaha rozszyfrowanie instrukcji z szafy NEWPORT czy moze składanie boriska na czas. Kazdy wie jak na takich szkoleniach jest. Szopka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiribati
Tajny szuka stołu do jadalni.Był u nas , był na trzech sklepach w regionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hihot
Kolego niestety jestes zle poinformowany.Takie szkolenie jest po raz 1 organizowane.Chlopaki zwiedzaja Magazyn Centralny w radomsku i obserwuja jak sie tam pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram przedmówcę....szkolenie jest po raz pierwszy i bardzo fajnie ze ktoś pomyślał żeby coś takiego zrobić.Przydałoby się jeszcze szkolonka dla OB no i dla sprzedawców -niech każdy pojedzie i zobaczy jak to jest a potem wypowiada się na forum .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość west 1
Maciek nie ośmieszaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaja
Szkolenia dla OM już były około 3 lat temu .W hotelu Słoki było szkolenie i dobra impreza.W kolejny dzień zwiedzaliśmy Centrum Radomsko! Ale miałem kaca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloł
co mi tu pieprzysz jak wczoraj chlali a ty gadasz ze sie szkola wez sie ogarnij i zacznij wierzyc w siebie a nie jakies bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskinowiec
tajny na stołach na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskinowiec
no to pewnie największe lizusy regionalnych będą startować na regionalnego do central 3 ciekawe komu się uda ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndndndndndnnd
MAM PYTANKO prosze mi odpowiedzcie, czy moge do kierownika podejsc w sprawie pracy i dac CV cyz inaczej sie rekrutacja odbywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były juskowicz
wiecie po jakim czasie jysk wypłaca odprawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markol469
Do "ndndndndndnnd" Najlepiej aplkować, gdy potrzebują konkretnego pracownika, ale jeśli posiadasz odpowiednie umiejętności możesz też spróbować samemu zaproponować swoją kandydaturę. Tu masz jakieś przydatne poradniki. Może wyłowisz sobie jakieś informacje, które ci pomogą: http://www.listmotywacyjny.net/magazynier,440.html http://www.curriculum.pl/magazynier.html http://www.innecv.pl/list-motywacyjny/magazynier.html http://www.przykladowecv.pl/wzor-cv/magazynier.html http://www.katalog-zawodow.pl/401,list-motywacyjny-dla-magazyniera.html http://www.rozmowa.kwalifikacyjna.pl/magazynier.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 266
Jesli chodzi o szkolenie w radomsku to powiem ze zmienilem troche podejscie do sytuacji jesli chodzi o dostawe ale teraz zobaczymy na jak dlugo:p no i przydalo by sie szkolenie takiego typu tez dla innych pracownikow by mogli zobaczyc jak sie tam pracuje. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Powiem Wam jedno - z tymi szkoleniami , to jest lekka irytacja u mnie. Załogi nieliczne a tu OM na szkolenie , albo Lider na szkolenie , grafik układac. I już grafik w łeb bierze. Szkolenie BHP - też trzeba jechac , kto ma szczęscie to ma rzut beretem , kto mniej to jedzie 200 km (są takie przypadki) Szkolenia z ogrodówki , szkolenia z eksponowania mebli , szkolenia ze szkoleń - pic na wodę fotomontaż. I jak to w jysku bywa mnóstwo rzeczy do roboty tylko gdzie czas na klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 266
Powiem ci tak sxkolenie w radomsku bylo potrzebne i mysle ze na kazdego dobrze wplynie. Nie raz slyszalem ze w obwinia sie magazyn bo nic na nim nie ma i nic nie przychodzi ale to nie jest ich wina bo to nie oni zamawiaja tylko kupcy wiec jak kupcy daja ciala to magazyn tez bo jak do nich nie przyjedzie to do ciebie takze. Jesli chodzi o paczki uszkodzone to nie wiem ile w tym prawdy ale kiedy radomsko dostanie zdjecie usxkodzenia razem ze zdjeciem numeru palety i pakowaczem to przeprowadza z nim rozmowe dyscyplinarna. Wiec po prostu do zdjec uszkodzen dodawajmy zdjecia packing listy gdzie jest login pakowacza i moze to pomoze poniewaz nieda rady sprawdzic kazdej palety pod wzgledem jakosci bo tak jak my nie maja do tego ludzi, i tak jak na sklepach maja ciecia i sprawdzic mozna tylko 2 na 10 wychodzacych z magazynu. Zdjecia listy paletowej, login i uszkodzenie i damy jakos rade. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskinowiec
dziwicie się że takie palety wychodzą z magazynu ale oni też cięcia mają i też jak na sklepach nie ma kto robić JAKA PŁACA TAKA PRACA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 266
Do Padnij: Człowieku zastanów się co piszesz naprawdę. Przychodzisz tu nieproszony i zastraszasz ludzi jakąś listą do PP. Widzę że czasopisma do których piszesz to "Pierwsze kroki na klawiaturze" czy "Komputery od 4 do 8 lat" jak nie wiesze że twoje IP nawet i zmienne też można sprawdzić. Po drugie zastanów się jak traktujesz ludzi, jak coś takiego mówisz do swoich kolegów w pracy na zmianie to długo nie pociągniesz na tym stanowisku, bo ktoś się kiedyś zdenerwuje i raz, dwa regionalny cię spuści. No i też jestem ciekaw co takiego załatwiłeś dla nas i jak bardzo pomogłeś nam w reklamacjach, bo nie jesteś jedyny który pisuje do Renaty cz Asi z reklamacjami i nowymi pomysłami, ponieważ robią ty wszyscy pracownicy. Jak myślisz że jesteś wyjątkowy to się grubo mylisz. Proszę zrób nam wszystkim przysługę i już więcej nie właź na to forum. Pozdrawiam wszystkich zbulwersowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Newadda
Witam, podobno w duzym miescie zamkneli sklep wysokobobrotowy, bodajze na Dolnym Sląsku, Czy ktos wie o co chodzi???? Czy Keneth maczal w tej operacji swoje palce jako Dyrektor Operacyjny??:) Oj OJ zle sie dziej.............................!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vatten
Jak nie wiesz o co chodzi, to może spróbuj pomyśleć. Naprawdę wydaje ci się że Kenneth czy ktokolwiek inny zamykałby wysokoobrotowy sklep, przynoszący duże zyski? Litości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseudo Koncept
Coś mi się wydaję że Keneth na razie schował się w cień. Jego podejście było po prostu śmieszne jak wpadał na sklep i mówił byśmy nie patrzyli na koncept tylko tak jak on chce, komuś się to nie spodobało i coś mu powiedział. A tak w ogóle on tu przyjechał by poprawić sklepy i sprzedaż więc jak zobaczył że nic jego obecność nie daję to po co się ma pokazywać. Znowu Dania dała Dupy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×