Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość Mody22
Cześć Jyskowcy!!! Ja już niepracuję pół roku w tej" firmie", a pracowałem ponad 8 lat i widzę że nic się nie zmieniło.Jak rozmawiam ze znajomymi co zostali to cieszę się jak cholera że kopłem "firme" w d**e.Traktują ludzi jak śmieci a sami kreują się na przodowników handlu.A rozmawiając z działem kadr w Gdańsku miałem wrażenie że nie znają się ani na prawie pracy ani nie znają własnego podręcznika personelu.Dlatego już nie długo spotykamy się w sądzie pracy :) a właściwie mój prawnik bo ja nie mam czasu ani ochoty z nimi gadać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwyżki w Lidlu: dla pracowników sklepów Od 1 marca 2017 Lidl zwiększa wynagrodzenia pracowników sklepów. Po podwyżkach pensja na stanowisku pracownika sklepu wyniesie 2550 PLN – 3300 PLN brutto na początku pracy. Już po roku pracy pracodawca gwarantuje wzrost płacy do poziomu 2750 PLN – 3500 PLN brutto, a po dwóch latach stażu pracy do 3000 PLN – 3800 PLN brutto. Kusząca jest wynagrodzenie menadżera sklepu dla osób rozpoczynających pracę na tym stanowisku, bo to aż 4400 PLN – 5000 PLN brutto. Po roku, analogicznie jak w przypadku pracownika sklepu, wzrost wynagrodzenia jest gwarantowany i kształtuje się na poziomie 5000 PLN – 5500 PLN brutto, a po 2 latach 6300 PLN – 6800 PLN brutto. Podwyżki w Lidlu: dla pracowników sklepów W ślad za podwyżkami pracowników sklepów wzrosną również wynagrodzenia pracowników magazynów. Komisjonerzy rozpoczynający pracę otrzymają płacę w wysokości 2850 PLN – 3400 PLN brutto, z gwarancją podwyżki po roku pracy do poziomu 3150 PLN – 3600 PLN brutto. Po 2 latach ich płaca gwarantowana wyniesie 3550 PLN – 4000 PLN brutto. W przypadku operatora wózka widłowego, początkowa minimalna stawka wynagrodzenia to 3600 PLN brutto, z gwarantowanym wzrostem do poziomu od 3800 PLN brutto po roku pracy. Z kolei po 2 przepracowanych latach to aż 4200 PLN brutto wzwyż. Podwyżki obejmą również stanowisko dysponenta nocnego. Osoby rozpoczynające pracę na tym stanowisku otrzymają od 4000 PLN brutto. Po roku pracy ich wynagrodzenie wzrośnie do minimum 4300 PLN brutto, a po dwóch latach ich płaca osiągnie poziom co najmniej 4800 PLN brutto. A u nas co wielkie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdgsgfg
No tona co czekacie?biegnijcie do lidla biedronki czy kauflandu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba trzeba będzie bo kwartalnych z ogrodu ciezko bedzie wydusic, 80-90% to samo co w latach poprzednich tylko nazwy inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narzekacie na kierowników, idźcie na Smt i bądźcie sobie Panem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Panem, a sługusem jyskowym !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ku......a Panem czego? Bezdupce bez swojego zdania latający za DM z wiatrem wazeliny! Żal!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgr
Ludzie wam się nigdy nie dogodzi.Co wy tutaj robicie?Takie niskie bezrobocie,nie pracuję ten to nie chce a wy biedaki ciągle musicie w tym jysku tyrac za darmo.No ludzie zrobcie cos z tym,chyba ze jedyne co potraficie to narzekac jak nam ciezko i zle.Pozdro dla kumatych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty gośćgr Ty ku.....jesteś zadowolony i wchodzisz na to forum żeby się jeszcze bardziej dowartościowaćwiczenia. Spie....... do tabelek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie po co tu j****y valuesie wchodzisz? Masz forum lizodpupów na facebooku. Tam się udzielaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu jest jakie forum? Wiecznie niezadowolonych płaczków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze tylko obiektywnie.Też uważam że firma nas dyma.Ale ludzie kto was tu trzyma na silę?Poproszę o jakiś solidny argument?Chyba że Tylko stać Cie na wyzwiska pod moim adresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rodzina musi jesc kretynie! To mnie trzyma! Ile masz lat? 20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magazynierrrr
Rozumiem to.Powiem ci Ci ze moja tez.Ale zachowujesz sie co najmniej dziwnie.Twierdzisz ze firma cie dyma,jest ci zle i pracujesz za grosze,wiec czemu nie zmienisz pracy?Przeciez piszesz ze wszedzie jest lepiej niz w jysku a nie robisz nic zeby cos z tym zrobic.Nazywanie mnie kretynem pokazuje twoj poziom.Jedyne co potrafisz w zyciu to ponarzekac na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adammmmm
Ludzie pracowałem 3 lata w tym burdelu.Zmieniłem pracę i nie narzekam.Trzeba tylko dobrze poszukać.Wszędzie trzeba pracować i wszędzie w każdej firmie są tacy valuowcy jak w jysku.Tego nie przeskoczycie.Pieniądze o niebo lepsze mam niż w jysku,a nie muszę pracować w weekendy.Dlatego warto spróbować,bo takie pisanie że jest ciulowo niczego nie zmieni.Pozdrawiam centralną polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znasz mnie więc nie przypisuj mi niczego. Z pracą wciąz jest krucho , szczegolnie w mniejszych ośrodkach. Nie moge na tą chwile podjac ryzyka (umowa na stale to jako taka stabilizacja). Po to jest to forum żeby odreagowac tą żenadę i głupotę Jysk Polska. Nie masz nic do powiedzenia - dziękujemy zapraszamy gdzie indziej. Na fejsbuku obłed trwa - tam wszyscy są szczesliwi , chwalą się ułozonymi ręcznikami , ocenami GSM itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jyskowy fejsbuk to szczyt propagandy, przywódcy Korei Północnej mogliby sie uczyc od dyrektorów . Matko Bosko jak pięknie na sklepach, ankiety na 90-100 nps. Głupie matoły ze sklepów zawyżają sztucznie wyniki przy ankietach a potem dziwią się ze zamiast dotrudniać pracowników, to firma ucina etaty. Banda kretynów uległych pieknym wpisom. Całe szczęscie są jeszcze normalni pracownicy. Panowie dyktatorzy, tfu - dyrektorzy - bez pozdrowien. Dalej klepcie sie po plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik DCR
Nie przejmujcie się nie jesteście sami.Na magazynie,też nas dymają jak Tylko chcą.Plus jest jedynie taki,że u nas jest dużo pracy i większość odchodzi.Nikt już nie chce pracować.Teraz rozwiązaniem są pracownicy z ukrainy.Zobaczymy co będzie jak pracy będzie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na sklepach już widzimy różnicę .Wcześniej straty w związku z dostawami dostrzegało sie co jakis czas .Teraz to juz jakaś plaga ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plaga za ktora placa sklepy, bo radomsko jest bez karne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
99,7% dostaw się zgadza... podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moich obserwacji wnikliwego analityka zgadza się 104,3% dostaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam tak. Ciagle jeszcze pracuje w JYSK od 3 lat i nie jest zle. Pensja na czas, swiadczenia socjalne, wszyscy na ty, ale wszystko zalezy od kierownika i od regionalnego. Bedac zwyklym sprzedawca opiekunem dzialu niw odczuwa sie takiefo nacisku , jest luzik tyle ze ciagle cos wymyslaja jakies gsm, szkolenia, spotkania...masakra nigdy tego nie bylo. Awanaujac mozna...ale pozniej zaczyna sie problem. Czepianie aie, wymagania z kosmosu, kontrole, a pwnsja po awanaie? Smiesznie wieksza w ogole nie proporcjonalna do obowiazkow. Jak mowie polecam prace bo super mozna sie rozwijac. Ale niw trafiajcie na regionalnego lodzkiego!!! Niedlugo mam ostatni dzien w pracy ( spokojnie nie pracuje w lodzkim i dlatego go krytykuje, odszedlem niedawno) ale jak mowie zalezy jaki kierownik i kierownik refionalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wasz ogr"u"d zimowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekstra. Ku.....de. Dwa TIR-y... Rozpacz... Dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobione raz dwa. Stoły na zewnątrz przykryte śniegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościo
Witam, Jakie warunki trzeba spełnić aby zostać kierownikiem sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puścili już forsę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu taka cisza aaa aaa zapomniałem ogród się kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×