Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość govvvść
Jak się sprzedaje oferta miesiąca na sklepach bo u bas tragicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wy już poważnie macie pokręcone stoły ? Przy tej pogodzie i cenach to trzeba być .... sami sobie dopowiedzcie !!! Nawet śmieszny deadline to gruba przesada !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka958
jak tam supertydzień ??? my robimy takie utargi że ogarnia rozpacz-ale to nic -zamiast obsługiwać-zmieniamy ceny a co-jak szaleć to szaleć.Premie o kant d u .p y potłuc to po co się spinać-pomalutku powolutku zmieniamy sobie ceny :/ Ten co wymyślił tą promocję powinien dostać plik cen i kopa w dup....ę żeby je zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miska masz rację!!! Zresztą od jutra - po co zmieniać ceny - jak całe to "towarzystwo" szykuje się na balangę półroczną!!?!! Najwyżej klienci będą zadowoleni z lepszych cen przy kasie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wy zmienialiście jakieś ceny???? Przecierz ta akcja co roku to mega niewypał (pamiętacie jak parę ładnych lat temu chodziliśmy w odblaskowych kamizelkach?). My od lat to wiemy i nikt tylka nie rusza - rabat naliczany jest przy kasie - mówimy albo - "do sprawdzenia na czytniku". Wszystko na tej akcji o jakies 20-30 % droższe niz przy lepszej gazetce . A może by tak w grudniu 2 reklamy mniej (i tak ludzie przyjdą ),a dwie reklamy w lutym więcej ,co wszystko wiedzący??? Ogród do tej pory zakopany i zamarznięty w sniegu! Włącznie z plastikiem ,który wg naszych elerningów na mrzoie stać nie powinien! Ale WYPRZEDZILIŚMY KONKURENCJĘ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święta racja!!!!! Ludzie nas odwiedzają od lat i śmieją się z tej suuuper kampanii:) Prawie cały sklep na biało i czym robić obroty, tydzień jak nic w plecy! Dziwi to , że przerabiamy to co roku kasa idzie na miliony ulotek , banery , flagi i pytanie po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos nie pracując w jisku moze isc na kierownika na staż, doczytalam sie parę stron do tylu ze cos takiego jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iść może, ale szczerze odradzam firmę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołzek
mozesz iść na staż na kierownika-tam ci zrobią sieczkę z mózgu i dostaniesz w nagrodę sklep do prowadzenia-tylko rzeczywistość wygląda nieco inaczej niż w programie SMT -zamów sobie od razu kilka koszul na zmianę bo leżeć się nie da a zap.....rdol taki,że nie wiadomo w co ręce wkładać-jeśli ci się zdaje,że kierownik chodzi i pokazuje palcem to od razu zapomnij o tym-najlepiej od razu bądźmy szczerzy -uciekaj od tejgo kołchozu i nawet o nim nie myśl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt - nie wiadomo w co wkładac ręce....ale wiadomo gdzie wkładac jęzor! Do d**y regionalnego! Tak się punktuje w korpo! Czysta dupa regionalnego to twój spokoj i awans spoleczny! I pamietaj ,jak juz zostaniesz tym kierownikiem - scenki sprzedazowe , scenki sprzedazowe , jysk values , solution siker , values hunter , scenki sprzedażowe , scenki sprzedazowe ....jysk values... Dodaj do tego szkolenia i tak ci sie p********i w głowie ,że tylko stymulanty ci pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, taka prawda. Trzeba mieć wiadro wazeliny i równo smarować... kasa marna, zero podwyżek, w nagrodę za dobry utarg możesz dostać od piotrusia 10 zł na ciastko....Wow, mistrzowie motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Values
Prawdziwy Values myśli tylko o sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko myśli ale i śni! Liczy ile by zarobił na konkursach, premiach, reotwarciach, delegacjach... A jysk i tak kopie go po "pupce" !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi jak wam wyszło rozliczenie podatku? Bo mam dopłatę - pytanie , czy coś sie nie zmieniło w podatkach? Rabaty pracownicze z których korzystamy nie sa teraz doliczane do dochodu i opodatkowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też dopłacam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odszedłem po prawie 5 latach, co roku liczyłem na to że będzie lepiej i słuchałem obiecanek o podwyżkach, nie doczekałem się awansu pomimo tego że nieraz słyszałem że jestem najlepszy i mam najlepsze wyniki ale niestety przyszedł nowy regionalny któremu nie lizałem d**y jak inni konkurenci więc z awansu na który zasługiwałem nic nie wyszło. Tydzień po zrezygnowaniu z jyska już pracowałem w innej firmie, też w handlu gdzie sklep jest otwarty w podobnych godzinach i też w weekendy tylko zamiast 6 etatów jest tutaj 27 etatów i prawdziwa obsługa klienta. Kasa na niższym stanowisku niż miałem w jysku sporo większa. Więc naprawdę polecam zmianę chociaż też się bałem jednak tutaj miałem coś stabilnego a nie wiadomo było na co trafię, też mam rodzinę i kredyty żeby nie było że jestem samotnym 20 latkiem. Pozdrawiam i powodzenia w odchodzeniu bo widzę że tam się nic nie zmieni skoro wszyscy na facebuku są zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwy Values
Prawdziwy Values widzi wszystko w zielonych barwach. Koloru czerwonego nie uznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wczoraj było czerwono w wielu sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dupowłazy fejsbukowe nie mają odwagi pyszczeć-im do szczęścia wystarcza 5 minutowy fame z 5 lajkami------żałosne ----ludzie mnie przerażają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy powiedzieć co sie myśli na głos w rozmowie z regionalna/regionalnym i już kiero może usłyszeć, ze z danym pracownikiem nie rozmawiało sie jej/jemu najlepiej i nie jest zadowolony z rozmowy z pracownikiem x.... Ba 2 osoby na zmianie, zmiana cen, w między czasie jeszcze dostawa .... jeszcze to jeszcze tamto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o to chodzi żeby mówić co nam nie pasuje. Jak będziemy siedzieć cicho, albo co gorsza cieszyć się ze wszystkiego jak imbecyle z fejscośtam to zaczną nam dokręcać śrubę jeszcze bardziej. Już teraz zmieniamy ceny parę razy w tygodniu. Jak tak dalej pójdzie to będzie to codzienność. Ale ..uj Big is Big, Jysk is Jysk. Za rok ogród wystawimy z choinkami, mikołajami i lampkami. Będzie klimat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A coz to sie dzieje ze na gorze wszyscy tak uciekaja? HR, Marketing... Kto nastepny? A moze mieli juz dosyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś sie dzieje nie tak w tej firmie skoro ci z najdłuższym stażem pracy uciekają z niej !(Sic!) - miało być tak kolorowo...;) i nie tylko oni bo nawet liderzy, kierownicy itd... czas naprawdę wziąć sie w garść i zacząć szukać innej pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet dział HR się sypie. Ciekawe jaki mają tera wskaźnik odejść pracowników w ciagu 12 miesiecy? 3 osoby odeszły z 6 = 50% zwolnień. Chyba dział HR potrzebuje pomocy działu HR bo coś tam nie gra. A nie, czekaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogóle w firmie nie gra... nie tylko w HR....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy już wypłaty poszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszły już wypłaty? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wypłaty poszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie sa kwa wyniki premii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie mają problem z przeliczeniem premi , księgowość też się nie wyrabia he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×