Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
Gdzie są takie zarobki, bo nam mydlą oczy że nie ma kasy i etatów też nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałem że kolejne osoby odchodzą i to nie tylko z powodu wypłat. Kierowników piwinno się bardziej kontrolować bo samowolke mają i robią co chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wszystko zgodnie z kodeksem jeśli chodzi o zatrudnienie ale trzeba też zwrócić uwage że wszystko zależy od kierownika. Niektórzy lubią tyłki lizać wyżej i myślą że się lepdzego stanowiska szybciej doczekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wszystko zgodnie z kodeksem jeśli chodzi o zatrudnienie ale trzeba też zwrócić uwage że wszystko zależy od kierownika. Niektórzy lubią tyłki lizać wyżej i myślą że się lepdzego stanowiska szybciej doczekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie narzekam na kierowniczke super jest Dorotka z Wejherowa to najlepsza jaką miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem okazje być u was na sklepie i popieram super macie kierowniczke. Ale o niektórych kierownikach to by trzeba było powiadomić góre bo dzięki nim ludzie z pracy uciekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Gdańska
Nie martwcie sie na każdego przyjdzie pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba przyjdzie pora by uciekać z tej roboty :/ ja narazie sobie szukam spokojnie innej i uciekam z tej 2 osobowej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba przyjdzie pora by uciekać z tej roboty :/ ja narazie sobie szukam spokojnie innej i uciekam z tej 2 osobowej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o nowych wytycznych akceptowalności SAO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompletna glupota. Pracuje juz 7 lat i nie pamietam zeby kiedyz byl taki nacisk. Rozumiem ze w radomsku nie ma miejsca ale na naszych magazynach rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mamy magazynów jak w Harrym Poterze ze cudownie sie powiększają! Jak zejdziesz poniżej 85 piszesz wyjaśnienie do DM nóż k***a Mac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie p****ało , dostawa 50 palet a magazyn wielkości osiedlowego spozywczaka. Ta firma spda na psy, ludzie coraz chętniej będa się zwalniać. Nie za takie pieniądze dymanie we dwóch w tym dostaw po 40 palet i więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już zwiększa sie rotacja.... Hmm jestem ciekaw co na to dział HR;) Poza tym jak idzie wam ocena popeline? Oczywiście pytanie do SL;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzial hr sam ma najwieksza rotacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robi sie co raz wiekszy burdel. Zaczyna to przypominac organizacyjny burdel , taki jaki kilka lat temu. I podkrecanie śrubki. Co tym razem - BED , BED , BED! Juz nie wystarczy proponowanie - teraz musisz byc jak sprzedawca garnków w telemango. Chuj ,że masz kolejkę - wciskaj latarenki wszak na latarenkach robimy prawdziwe pieniadze... Ale wiecie ,że mnie mozecie w D pocałowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No robi sie coraz większy burdel! Gonimy Chuj wie za czym! Poza tym mega dostawy z DCR nie jesteśmy k***a w harrym Poterze! Sao 85? Ok ale powiększ mi k***a magazyn! Wyjaśnienia do DM? Jak zamówienie poniżej 85.... proszę ja Was! Wspólna szuflada? I co jeszcze? Na poważnie czas zacząć rozglądać sie za inna praca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie czy ktoś wie ile dostaje się za jubileusz 10 lecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uścisk dłoni regionalnego, gąskę do postawienia na szafce nocnej i fotę na fejsa.... i 2500 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy bez znaczenia czy jesteś sprzedawcą czy kierownikiem bo ja słyszał ze mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znieśli 5 letnie nagrody to może i zniosą 10letnie. Dpiero po 20latach dstaniesz dofinansowanie na wózek inwalidzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo to trzeba będzie się cieszyć že nam wypłatę ogólne płacą, co e dzieje z tą firmą. Pracuje tu ponad 7 lat i do tej pory było super ludzie fajni pracowali teraz non stop odchodzą bo mają dość nagonki i zaczyna się mobing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie mobbing nie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam wycieczka za 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest mobing to to zgłaszajcie do swoich przelozonych a nie piszecie na forum. Ja zadnego mobingu nie widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CO tu taka cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mamy ostatnio dużo produktów złej jakości do skasowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trójmiasto
Słyszałam że niektórzy próbują dyrekcji dać znać na to co się dzieje. Może wkońcu ktoś zauważy że niektóre sklepy są źle zarządzane. Z ludzmi można rozmawiać nie trzeba być chamem i władcą absolutnym jak się wydaje nie którym kierownikom. Podobno nie ma u nas lepszych gorszych wszyscy jesteśmy równi i mamy tworzyć zespół. Było by fajnie jeżeli niektórzy kierownicy wzieli by to sobie do serca i nie chcieli tylko za wszelko cene pokazać że są najważniejsi a wkońcu słowa zaczeli przeradzać w czyny bo mówić to jedno a robić to drógie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto tam mobingu nie widział to dobrze bo przecież nie wszędzie się zdaża. Wszystko zależy od ludzi a właściwie od kierownika i od tego na ile się im pozwoli. Trzeba wkońcu zacząć mówić jednym głosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×