Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
To badanie to pic na wodę fotomontaż niby anonimowe ale i tak wiedzą kto i co napisał i rozliczanie moje poprzednie wyglądało że po wynikach każdy dostał kartke i miał napisać wypowiedzenie jak mu nie pasuje tak zrobiła kierowniczka za zgodą i wiedzą wielebnego rst. I to ma być ok, inaczej mówiąc zastosowała mobbing.Tak to wyglądało u mnie.Ale już mnie nie dotyczy bo zabrałem swoje zabawki z tej syfiastej piaskownicy wiem że żyje grafik mam stabilny i płacą za nadgodziny jak są. A tu pracowałem po 12 godzin dziennie i w miesiącu powyżej 190 godzin i wiecznie miałem braki godzin owe. A jak chcialem sobie sprawdzić to wiecznie time plan nie działał to słowa mojej byłej kierowniczka. No i oczywiście ona mogła pracować po 8 godzin bo sobie zasłużyła a i tak więcej jej nie było niż była no i miała kupę nadgodzin do odbioru jakim cudem nie wiem do tej pory. No ale jak była audiencja generalna rst to ciasto kawa herbata wypad na wspólny obiad to wszystko tłumaczy.Brak słów!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zgłoś to do pip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że jeszcze można trochę przyciąć na etatach. Samoobsługa na ceratach, jakaś babinka rencistka otwierająca drzwi do magazynu i pokazująca skąd zabrać towar. Na sklepie wystarczyłby jeden kasjer. Towarowanie po zamknięciu. Ten kierunek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko w kwestii przypomnienia - po jednym z badań satysfakcji centrala w Danii wysłala tu Keneta. Dlaczego - bo badanie źle wyszlo. Przestancie trzasc d****i - oceniajcie szczerze. Zawsze ocenialem szczerze - czy in plus , czy in minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta firma to już porażka właśnie szukam nowej pracy i jak się będę zwalniał powysyłam na e-maile sklepowe bardzo wiele ciekawych informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa 1234
A ja z racji zdrowia musialam zrezygnować z Jysk nie powiem bo z pracy którą mozna powiedziec ze pokochalam . Balam sie ze nie znajdę pracy a tu po tygodniu mam prace od 8 do 16 weekendy wolne i zadnego dzwigania . Ludzie nie bójcie sie zmian bo jak widac wychodza one zawsze na lepsze - warunek oczywiście Kto chce to znajdzie i będzie pracował a kto nie to wszedzie będzie narzekal . Ja tam Tęsknię za Jysk ale moje zdrowie mówi ze to juz nie ta bajka . Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia bo tego Wam Nikt nie zwróci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypłaty już poszły?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno jest info na jysknet że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Być jak Sebastian
Po 13 latach pracy 1800 zl. Wyp....m z tej pseudofirmy. Bo inaczej jej nazwac nie mozna.A wy valuesy bawcie sie sprzedazą, idzcie i głoście jak jest wspaniale.Nic nie motywuje czlowieka jak godziwa placa, ktorej tutaj nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma placy jest...10 zl na lodzika! Piotruś bedzie robił tfuuu , pomyłka , bedzie czestowal lczywoscie!:) Ma z czego - rekordy bijemy , na premiach kupa oszczednosci. Kiedy ja sie doczekam ,ze cie Piotrusiu przewietrzą raz a dobrze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1800 po 13 latach pracy?? No cóż trzeba było awansować a nie jesteś sprzedawcą, chyba że się nie nadajesz, swoją drogą nikt Cię nie trzyma na siłę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ucieklem w 2013. Wchodze na forum ... i ciagle to samo. Nie wierzcie w anonimowosc ankiet. Mi regionalna z przekasem powtorzyla co napisalem w 'anonimowej' ankiecie. Nie wierzcie w zmiany systemu premiowania na "lepszy". Na prawde, zmiencie robote. Ja mam taka w ktorej robie swoje i jestem doceniany; slownie, finansowo oraz awansami. Po 3 latach w obecnej firmie mam nieporownywalnie lepiej niz jako LS. Odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do Kennetha to on nic nie zrobil. Wiecznie byla tylko grozba wizyty nad glowa i sranie po gaciach gorsze niz przed DMem. Zwolnilem sie zanim dotarl z wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"1800 po 13 latach pracy?? No cóż trzeba było awansować a nie jesteś sprzedawcą, chyba że się nie nadajesz, swoją drogą nikt Cię nie trzyma na siłę... " Może sie nie nadaję? Moze mam zasady , nie potrafie lizac d**y , mowie co mysle? Ta firma przeciez premiuje lizusów -wystarczy poczytac ich oficjalny facebook. Myslisz ,ze ta firma ma do klakierów jakiekolwiek sentymenty - zuzyjesz sie , predzej czy pozniej zuzyje i cie wykopią. To g****o "synku" - ale kiedys zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnie Piotruś
Ja pracuje 4 lata są lepsze i gorsze chwilę w poprzedniej firmie pracowałem 9 lat i widzę plusy w naszej firmie nie lize d.. a zarabiam więcej niż 1800 zł zdecydowanie więcej nie ukrywajac ze chcialbym zarabiac wiecej jak kazdy Wiem jedno nieraz było ciężko i nie miałem problemu porozmawiać zSMS czy Dm na ten temat i nie żałuję tego bo to taki sam czlowiek jak ja który bardzo wspiera nasz sklep normalna rozmowa potrafi wiele. Piszcie że się zwalnianie pewnie te same osoby raz w miesiącu i macie prawo... jednak pewnie Was zdziwie są osoby które z przyczyn losowych musiały opuścić nasza firmę a chciały by w niej pracować są osoby które pracują w innej firmie i cieszą się że nabyły takiego doświadczenia ale to trzeba zrozumieć większości z Was w żadnej pracy nie będzie dobrze bo niektórzy powinni wiedzieć że nic się nie zmienia od na du... siedzenia .tak należę do osób które pracują dla idei ale też jestem osobą która poza anonimowym narzekaniem na forum potrafi wypowiedzieć swoje zdanie w pracy i nigdy tego nie żałowałem . Pozdrawiam wszystkich ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnie Piotruś
Ja pracuje 4 lata są lepsze i gorsze chwilę w poprzedniej firmie pracowałem 9 lat i widzę plusy w naszej firmie nie lize d.. a zarabiam więcej niż 1800 zł zdecydowanie więcej nie ukrywajac ze chcialbym zarabiac wiecej jak kazdy Wiem jedno nieraz było ciężko i nie miałem problemu porozmawiać zSMS czy Dm na ten temat i nie żałuję tego bo to taki sam czlowiek jak ja który bardzo wspiera nasz sklep normalna rozmowa potrafi wiele. Piszcie że się zwalnianie pewnie te same osoby raz w miesiącu i macie prawo... jednak pewnie Was zdziwie są osoby które z przyczyn losowych musiały opuścić nasza firmę a chciały by w niej pracować są osoby które pracują w innej firmie i cieszą się że nabyły takiego doświadczenia ale to trzeba zrozumieć większości z Was w żadnej pracy nie będzie dobrze bo niektórzy powinni wiedzieć że nic się nie zmienia od na du... siedzenia .tak należę do osób które pracują dla idei ale też jestem osobą która poza anonimowym narzekaniem na forum potrafi wypowiedzieć swoje zdanie w pracy i nigdy tego nie żałowałem . Pozdrawiam wszystkich ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba 'lizać d...' , tylko wziąć się do roboty. Może i stawki nie są najwyższe, ale Można awansować i postarać się o podwyżkę. Tylko trzeba Pracować, myśleć, i nie ODWALAĆ roboty tylko trochę się przyłożyć, czasem jakiś kompromis może... Zrozumienie dla innych... rozmowa z kierownikiem też może pomóc... To jest korporacja. Wszyscy mają jakieś założenia, targety, etc. W wielu firmach jest podobnie. Ale.... Praca nie jest obowiązkiem w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nikogo nie zmusza , uwierz mi że nie trzeba lizać d**y aby dostać awans , trzeba się wykazać w pracy a nie stać w miejscu i czekać że może klient sam się obsłuży i wpadnie mi darmowa premia, premia jest nagrodą a nie obowiązkowym dodatkiem do pensji, za to że przyjdziesz do pracy masz pensje a nie premię. Przeczytaj umowę bo może nie wiesz jak brzmi skoro 10 lat temu się zatrudniłeś... i nie jestem twoim synkiem tak dla twojej informacji ;) Ps też pracuję 10 lat jak byś chciał wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOK
Jak was czytam, to poprostu jest mi Was żal . Pojedynek JYSK owe! Nie trzeba lizać du....y, klient się sam nie obsłuży, premia ......itd. JYSK owe zryte berety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga atak klakierów!:) Postarac sie...moj Boże. Staralem sie...nie oplacilo sie. Ta firma chce wyssac cie z energii calkowicie , wycisnac jak cytryne. Wieczny bieg , wiecznie malo . Z**********z i nie beirzesz premii bo jeden miesiac nie wyszedl ,bo byla c*****a pogoda , bo gazetka slaba , brak reklam. To ma byc sprawiedliwosc? Klakierstwo rośnie - dadzą wam medal! I zadam wam pytanie - czy wy jestescie normalni ludzie , jak wy po pracy na facebookowej oficjalnej grupie zachwycacie sie rowno ulozonymi ręcznikami , wynikiem kontroli duńczyków , gratulujecie sobie swietnego utragu (zupelnie tak jakby to byl wasz sklepik i ten utarg przekladal sie na wasza kieszonkę) Ja nie mam parcia na awanse , wielu z nas nie ma. My tylko chcemy uczciwego traktowania , przejrzystych zasad premiowania i godziwej placy za ciezko W jysk tego co raz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nikt nikogo nie zmusza , uwierz mi że nie trzeba lizać d**y aby dostać awans , trzeba się wykazać w pracy a nie stać w miejscu i czekać że może klient sam się obsłuży i wpadnie mi darmowa premia, premia jest nagrodą a nie obowiązkowym dodatkiem do pensji, za to że przyjdziesz do pracy masz pensje a nie premię. Przeczytaj umowę bo może nie wiesz jak brzmi skoro 10 lat temu się zatrudniłeś... i nie jestem twoim synkiem tak dla twojej informacji oczko.gif Ps też pracuję 10 lat jak byś chciał wiedzieć " -" - zapisz sobie swój post , pokażesz go synowi , jaki głupi kiedyś byłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Huje i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale was boli że są ludzie którzy lubią tą pracę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybaczcie, ale zeby przez 13 lat nie awasowac to trzeba chciec albo byc leniem. Przez 13 lat otworzylo sie pewnie ponad 150 sklepow. Nawet dzisiaj awans na SM czy LS to zaden problem jak ktos potrafi pracowac, a wtedy wyplaty zaczynajace sie od 3xxx bywaja czesto. Zwyczajnie, dostajesz 1800zl po 13 latach bo na nic wiecej nie zasluzyles...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszedzie trzeba z********ac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 13 latach pracy 1800 zl - niezle :D 13 lat jako sprzedawca. dobry jestes !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość9999
Inowrocław - jacy oni są słodcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość445
Inowrocław - ludzie uciekajcie jeśli wam życie miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość7999
Inowrocław - Bóg zamknął na chwile oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×