Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość Bonek
kornelii ch*j z produktywnoscia .! kolejne dni w tej pracy coraz bardziej mnie od niej oddalają... je*ać te dewoty które przychodzą do sklepu aby się wyżyć... szukam nowej pracy ... będzie mi brakowało mojej Nie całej załogi. nie wiąże żadnych przyszłości z tą firma bo starań i tak nikt nie doceniał. :'( i te pier*olone 30 cm ceratki Szacun, nigdy nie ciąłem mniej niż 0,8m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xcerata
A mi zdarzylo sie nawet 5 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kniiaz
A i tak najlepsze hasło to "na typowy stół" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ludziom pracy :) pozdrawiam wszystkich niedocenionych przez Naszą ''górę'' praca fajna , ekipa bardzo fajna, tyle że obowiązków coraz więcej !!!!!!!!!!!!!!!!! czy ta Nasza ''góra'' DMy ,RMy, IAy, dziewczynki z HR WIDZĄ W 3D czy przez mgłę????? dziewięć działów , magazyn , biuro , kasa , TK , TAJNY ZŁODZIEJ , obsługa Klienta, aaaa ważna INWENTARYZACJA - w cztery dwadzieścia pięć etatu !? - w kwadrans !? ALE PRODUKTYWNOŚĆ !!! PROCEDURY ?!? MYŚLI TAM KTOŚ ???? Ktosiu obudż się albo odejdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlkp
Wyżej opłacany pracownik jest lepiej odżywiony i zdrowszy, co prowadzi do wyższej efektywności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymtyrymty
drodzy rodacy... przyszla i pora na mnie rozstac sie z ta nedzna firma... zaczal sie kolejny etap lapanki na nas jyskowcow, mobbingu, znecania sie na naszych zrytych jusz psychikach,zastraszania i tłamszenia... dluzej tego nieda sie zniesc. Zegnam wszystkich...i pamietajcie o jednym...na nich tez przyjdzie pora..ale mnie juz zgnojili do zera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfk
A kto tam ma myslec? Oni juz dawno stracili kontakt z rzeczywistoscia? Grzegorzu B. wytłumacz nam - jak to jest ,że mamy konukrowac z Dania pod wględem produktywnosci?! Jak to jest stawiac na oobsluge klienta jednoczesnie pozbywajac sie obslugi do skrajnego minimum , a nawet i nie to? wszystkich zapraszam menadzerow na obowiazkowe cwiczenia sklepowe - powrot do korzeni. Popracujecie w tym burdelu tydzien to wam minki zrzedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NUMERO P UNO
Własnie mam sprawę w sodzie ale nie w gdańsku, jestem ciekawy co z tymi godzinami bo nie do końca wiem o co chodzi może to jakaś sprawa do poruszenia . Nie pracuje już w firmie mam to za sobą i jak ktoś ma dziwny mobingowy klimat niech się zwija ,bo kij i tak się znajdzie - dajcie mi człowieka a znajdzie się coś na niego. Kierownik swojej pupy pilnuje, jak każdy pracownik( strach) i skopią cie grupowo razem z regionalnym i dyrekcją. Perspektywa nie ciekawa dla osób pracujących ponad 5 lat ,lub dobijają do 5 tki, są na liście od dawna. Odzywajcie się zwolnieni z Jysk bo wiem że jest nas juz troche, jak byliśmy potrzebni do nadgodzin, zamykania otwierania sklepów,przeszkolenia pracowników to świetnymi pracownikami bylismy ale sory 0,5 etatu w nagrode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymtyrymty
doopa i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymtyrymty
Skoro juz tu nie pracuje... to nie zostawie tego tak... bo szkoda mi ludzi, z ktorymi tyle czasu spedzilem... pora dobrac sie do tylka temu kto jest winny... sa nagrania , jest inspekcja.... wiec co...??? lecicie skodziarze!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyskowiec
A może ktoś pamięta kiedy mają przesłać na konto '' bony '' na święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F12
O w mordę! Z PIP mają układy w Gdańsku, z sądem mają... ABW i CIA też cię namierza? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tchórz kierownik
Tak już ja widziałem Wy " nie tchórzliwi kierownicy rozmawiacie z regionalnym na poziomie, się "spieracie bez jątrzenia" Człowieku Ty albo jesteś tak głupi, że sam nie wiesz co mówisz, albo tak zindoktrynowany, że wierzysz w coś co w realu nie ma miejsca! Przecierz jak przyjeżdża regionalny i mówi zrób to tak i tak to robisz beż zająknięcia bo się o własną dupę boisz, ewentualnie też o dupy swoich znajomych czy innych pociotków, bo tajemnicą poliszynela jest , że kierownicy na sklepach zatrudniają pół swojej rodziny. To w ramach polityki prorodzinnej , a później robią wszystko, żeby ten stan rzeczy utrzymać. Wieć nie opowiadaj głodnych kawałków jeden z drugim jacy to odważni jesteście, bo mam odruch wymiotny jak coś takiego czytam. Gdyby DM kazał Ci jego odbyt wylizać to w ramach "sporu bez jątrzenia" zapytałbyś tylko czy od przody czy od tyłu. I sam o tym dobrze wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alvin T.
Dialog schodzi na niebezpieczny poziom. A naszym zadaniem jest utrzymywać poziom wyższy niż pracodawca i jego żołnierzyki. Nie zapominajmy, że konflikt został rozpętany przez pracodawcę, który cały czas próbuje wmówić personelowi, że wszelkie niedociągnięcia związane z realizacją budżetu to wynik lenistwa, zaniedbań, braku umiejętno0sci organizacyjnych pracowników itp. Podsuńmy pomysł dyrektorom: tablica z zadaniami dziennymi (KDK/values) jest za mała. Niech w przypływie geniuszu Grzegorz Piotrek, Artek i Piotr Wielki przygotują taką jebitną z przygotowaniem do kampanii na 9 m-cy do przodu, zadania dzienne z wyprzedzeniem na 1 rok (wszak warto w nich zaznaczyć, że Hanka jest odpowiedzialna za rozłożenie cen na ręczniki do kampanii Listopad 2012). Najważniejsze to planowanie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PePe wróć
a że geniusz należy nagrodzić,... niechaj przyznają sobie premie zaoszczędzone na wynagrodzeniach zredukowanych etatów. Delicious!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jans
Na czym tajniak dzialal w piatej rundzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jedyny
witajcie,z dobrze poinformowanych żródeł wiem, że na podkarpaciu, do jednego ze sklepów wpadła Kasia S. a potem nawiedzony regionalny Radziu i ponoć jest baaaaaaaardzo niewesoło:( straszą załogę zwolnieniami chodzą słuchy że mozliwa wymiana całej załogi!!!!!!! Coraz bardziej firma zaciska pasa albo chce wprowadzić coś na wzór 13.12.1981? A może to nowa forma zabawy w firmie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxd
hehehe Kasia S wprowadza stan wojenny ;) pewnie coś łoili na sklepie jak to w takich przypadkach bywa tzn "dorabiali sobie premie" której za chiny nie mogli zdobyć bo jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotny
Mam do was pytanie jak w jysku jest z weekendami tzn czy każda sobota i niedziela w pracy? czy jest jakiś wolny weekend jak to wygląda ,i ile na początek na rękę zarabia nowy pracownik?dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Towar z gazetki
sprzedawca na pełen etat ma ok. 1700zł na 3/4 etatu ok. 1300zł w zależności od regionu, sklepu itp itd. a grafik ustala kierownik sklepu, więc może być różnie z weekendami. u nas na sklepie bywa, że się robi 3 pod rząd ale też bywa że 3 ma się wolne, zależy kto jak bardzo liże dupy kierownikowi :) to samo ze świętami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fresno
ale jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FRESNO
NIECH SIE WALA NA RYJA, NIECH SIE KUR***WA DO ROBOTY WEZMA REGIONALNI, A NIE JEZDZA FIRMOWYMI OZAMI, WOZA DUPE ZA NASZE PIENIADZE, I LUDZI PSYCHICZNIE WYKAŃCZAJA, DEBILE, NIECH SAMI ZAPIER===JA ZA 1800 ZLGOW**NO ROBIA A 6 TYS WEZMA. ZA MOBING

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mads666
nie rozczulajcie sie bo i tk wam to nic nie da, gora ma wladze, ma nasze pieniadze, chodza upasieni z tego darmowego zarcia, oza dupu firmowymi autami, jedza za fri ,czy ktos z was chodzi w czasie pracy na obiad, tak jak oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOTOWOSC DO KAMPANI
CIEKAWE KIEDY KASA NA SWIETA?, ZASTANAWIA MNIE CO BEDZIE OD 1 STYCZNIA,WYPIERD*****LA NAS NA ZBITY LEB, ZATRUDNIA NOWE OSOBY, BEZ DOSWIADCZENIA,NIE ROZUMIEJA ZE KTOS NA 3 DZIECI, KREDYTY, POZYCZKI, W DUPIE NAS MAJA, DOBRZEBY BYLO DOTRZEC DO bossa LARSA, CIEKAWE CZY BY SIE UCIESZYL ZE W POLSCE LUDZIN SPRZEDAJACY JEGO TANI BUBEL SIE GNEBI, ILE RAZY CZLOWIEK MUSIAL ZEBY ZACISNAC ZEBY NIE WYJ*****AC REGIONALNEMU, CIEKAWE JAKBY ZAREAGOWAL? ZADZWONIL BY GO GRZESIA , OKLADY BY MU TAMTEN ZROBIŁ, POJEBANA FIRMA, NA SZCZESCIE ZA 1 M-C, KONCZY SIE WYPOWIEDZENIE I SPADAM STAD, W GRUDNIU ZOSTAJE POMOGE SWOIM ZIOMKOM, BO LUDZI DUZO, ROBIE TO DLA NICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Towar z gazetki
Lars ma wszystko w dupie , a wy myślicie, że by się przejął tym co dzieje się w Polsce, ważne że cyferki na koncie mu się zwiększają i tyle co go obchodzi. Czytał ktoś biuletyn nr. 3, który ukazał się dzisiaj na jysknecie ? Jak można zrobić konkurs na sprzedaż materacy i mat z serii Gold, wiedząc dobrze o tym, że nie ma kto obsługiwać na materacach ? Jak można zwiększyć sprzedaż bez obsługi bo 2 max 3 osoby na zmianie i pełno innej roboty ?! Firma jak zwykle wszystko zwali na kryzys, a ciekawe czy wyliczyli ile tracą kasy na tym, że nie ma kto zaproponować droższego materaca , kołdry itd. klientowi ? z głupiego Basic S15 dało się w łatwy sposób przejść na S40, a teraz kto to będzie proponował ? zróbmy sklep całkowicie samoobsługowy, klient sam sobie wydaje, informacje na temat artykułów będą w ulotkach i zróbmy "kase miłą" jak w Auchan , zatrudnijmy tylko 2 pracowników, którzy będą sprzątać po klientach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotny
Mógł by mi ktoś powiedzieć jak wygląda rozmowa o prace właśnie w jysk jakie pytania zadają raczej nic by mnie nie zaskoczyło bo milem już takie o wiarę i o to czy do kościoła chodzę ale jak to u nich wygląda są jakieś etapy czy jedna rozmowa i na tym koniec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Wawie Kasier-sprzedawco- magazyniero-sprzątaczko-obsługa klienta ... ma 2100 brutto. Kierownicy w granicach 4100 do 5500 może więcej... wiem bo wiem:-) Liderzy w granicach 3200-3600 brutto oczywiście wszystko + premia( tak ta wirtualna;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z punktu widzenia kasjera pod warszawą zarabia się brutto na obecną ok 1400-1600 + ewentualne premie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×