Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość Pracownik Radomsko 12365
Związki powinny być poza zakładem pracy. Ktoś chce się zapisać do związku, niech się zapisuje. To jego sprawa. Ktoś chce być przewodniczącym wybiera, albo pracuje w zakładzie pracy, albo przechodzi na etat związkowy i pracuje w siedzibie związku i związek płaci mu pensje. Czemu jest kilku pracowników podlegających szczególnej ochronie, a reszta nie. Czym oni różnią się od nas. To jest przykład jawnego nierównego traktowania pracowników. Już dawno powinny ostać zmienione przepisy dotyczące związków zawodowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KońPociągowy
Ooo, obrońcy wartości Jysk Values i innego g ó w na się odezwali. Ale wy jesteście śmieszni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safdfdgfdhghjgf
XYXYXY78 piszesz ze zrobili porzadek poniewaz chca zwolinic pracownikow ktorzy pracuja po 5-6 lat w firmie i mieli cos do powiedzenia a nie chowali spojrzenia w podloge.Co rozumiesz przez zrobienbie porzadku?Możesz rozwinać swa mysl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slowianin
Do XYXYXY78 Szkoda że z tobą nie zrobili porządku. A tak w ogóle to ciekawa jakie pełnisz stanowisko bo raczej nie pracownika fizycznego. A te 12 osób to skąd wiesz, że miały wylecieć, jeśli posiadasz takie informacje i je ujawniasz na forum to naruszasz prawo o tajności informacji, więc zastanów się co piszesz. Bo była mowa tylko i wyłącznie o tym, że będą rozmowy z pracownikami i na podstawie tych rozmów będą podejmowane decyzje. Do Pracownik Radomsko 12365 A jak twoim zdaniem taki pracownik z komisji miałby chronić pozostałych pracowników, działać w ich obronie i upominać się o ich prawa. Bez ochrony zostałby natychmiast zwolniony i koniec. A gdyby związki działały poza zakładem pracy to jakiekolwiek interwencje takich osób nie miałby sensu bo pracodawca po pierwsze utrudniałby wejście takie związkowca na teren zakładu po drugie na jakiej podstawie miałby się opierać ocena działań pracodawcy względem pracowników, tylko i wyłącznie poprzez doniesienia pracowników, a taki pracownik bałby się cokolwiek mówić bo następnego dnia zostałby zwolniony po trzecie w każdym cywilizowanym kraju na zachodzie istnieją ZZ, a w Danii i Szwecji uzwiązkowienie sięga 80%, więc tutejsza zgraja lemingów chce chyba sprowadzić zakłady pracy do poziomu kołchozów gdzie nie masz żadnego prawa głosu i nikogo kto stanąłby w obronie pracownika Na koniec uwaga odnośnie wartości Jysk Values i zapewnień o świadomości społecznej. W świetle takich wypowiedzi, działań dyrekcji w Gdańsku i Radomsku oraz wypowiedzi niektórych osób z dyrekcji w Radomsku cytuję "Jak ci się nie podoba to się zwolnij", "Za karę tu nie robisz" itp, okazuje się, że wyżej wymienione wartości zaczynają robić za papier toaletowy. Bo tak naprawdę jedynymi pracownikami, którzy szanują Jysk Values są zwykli pracownicy, a dyrekcja, kierownictwo itp. osoby mają je głęboko gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radomszczanin
Praw pracowników i warunków pracy pilnuje konkurencja i perspektywa tego, że gdy będzie Ci źle to po prostu idziesz do innej firmy lub zakładasz własną firmę. Związki zawodowe niech sobie będą, ale już na pewno zbędne są ich przywileje. To paranoja żeby pracodawca nie mógł kogoś zwolnić w firmie którą stworzył za własne pieniądze, a nie pieniądze związków zawodowych. One powinny być poza zakładem pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Radomszczanin - marzy ci się dżungla bez zasad - robota za grosze - bo konkurencja to zweryfikuje? Przeczytaj co napisałeś weź rozpęd i walnij baranka w ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 153154156
Jest COŚ w pierwszym zdaniu Radomszczanina :) Tylko, że my nie potrafimy jeszcze wykorzystać dojścia do konkurencji, a rynek pracy jaki jest każdy widzi! Ale coraz częściej pojawiają się przypadki, że dobrego pracownika konkurencja pokupuje. Niestety ta konkurencja nie jest "produktem" Polskim. Więc kto wie? Może z deszczu pod rynnę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slowianin
Radomszczanin napisał To paranoja żeby pracodawca nie mógł kogoś zwolnić w firmie którą stworzył za własne pieniądze Ciekawe jak te słowa wyglądają w świetle tych informacji: "Duńska firma dostała 79, 5 mln zł wsparcia na rozbudowę centrum logistycznego, które będzie gotowe w połowie przyszłego roku. O tym, że JYSK rozbuduje centralny magazyn dystrybucyjny na Europę Środkowo-Wschodnią wiadomo było od trzech lat. Jak pisze "Puls Biznesu" w grudniu ruszyły prace budowlane. Wtedy JYSK dowiedział się, że dostanie 79, 5 mln zł dotacji na tę inwestycję w ramach programu unijnego wspierającego projekty o dużym znaczeniu dla gospodarki. To 30 proc. wartości projektu, który sięga 265 mln zł. Jest to także najwyższa dotacja przyznana w działaniu skierowanym do firm inwestujących w centra usług i centra logistyczne w pierwszej rundzie." Tak początkowo na pewno to były cudze pieniądze, jego pomysł i wkład, ale później ciekawe jaki wkład to dotacje państwowe, ulgi podatkowe i tym podobne. A przecież Państwo cz UE prowadząc tego typu działania robi to funduszami które pochodzą od nas wszystkich i nie robi tego bezinteresownie bo liczy, że taki pracodawca będzie utrzymywał m.in. stałe zatrudnienie redukując poziom bezrobocia. Każdy pracujący to określone wpływy do budżetu z tytułu podatku, więc działania zmierzające do redukcji zatrudnienia trochę kłócą się moim zdaniem z zasadą współpracy Państwo przedsiębiorca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihott
witka ludzie pracy ! jak tam nasze premie za materace ? jakoś żadnego info nie ma ? czyżby cisza i zapomnienie ? Gdzie łazi tajna łajza ? a mam haslo do newsletra: koko koko jysk jest spoko ;) buahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartlomiej88
no właśnie o premiach cisza, w ogóle ciekawe kiedy zapłacą, bo na jutro nie ma pewnie co liczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taira
Są prognozy premii tylko nie napisali na głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jysk 2.....
No iiii regionalnego zwolnili,nikt nie jest w tej firmie na zawsze,jednak szkoda ale napewno będzie miała lepiej w nowej pracy życzę mu powodzenia:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegradowany
Poszło!!!!!!!!! ciekawe co takiego nietykalny regionalny wymodził zapewne nie chciał przyjąć umowy na 1/2,BRAWO!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duńska
A ja słyszałem,że Skody zamieniają na zabytkowe trabanty i o to ta cała afera:)))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urlop
Sorki ale jestem chwilowo na urlopie. Którego zwolnili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszek okruszek - radomsko
siema wszystkim jysk-owcom. Chciałam się dowiedzieć czy ktoś coś wie w sprawie tego burdelu jaki związki zrobiły w DCR? Podobno pseudo sipowców wywali na zbity ryj (z czego się bardzo cieszę). Mam nadzieję, że wywalą również tę gnidę p. Kowalskiego i jego świtę :-) Niestety p. Kowalski trafiła kosa na kamień i nawet królowa nie pomoże - hej! Pozdrawiam uczciwie pracujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śruba od nantesa
"pozdrawiam uczciwie pracujących" ale dających się j... w d....Ktoś mi wytłumaczy, jak się oblicza premie za materace bo dziś niby przelali, ale nic się nie zgadza z wynikami cząstkowymi, bo przecież bie było wyników chyba.i osoby, które były wtedy na urlopie nie dostały za to premi, ale nie podzielelili tej premi na osoby które pracowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja czyli twoja premia za goldy
Jak to ???Nie wiesz jak jestem liczona???RÓWNO-dla dyrekcji wszytko tobie gów..o wyrobniku! A za wątpliwości za karę w następnym trymestrze dymasz w każdy weekend!Kto wątpi w jysk to jakby wątpił w Boga!!!!!! Ciesz sie ,że nie spłonąłeś na stosie z rekalmacyjnych łóżek jill 140x2000 za swoje blużnierstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzie bieda
Do KohłoZ Jak najbardziej jestem za ale czy ty myślisz że na jego miejsce przyjdzie ktoś lepszy???????????? o nie nie przyjdzie jeszcze gorszy cweluch który będzie musiał się wykazać i to dopiero będzie kołchoz tak jak to kiedyś ktoś napisał "1,5 etatu: magazynier i niepełnosprawna kasjerka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola walczy w kisielu
A może pistolecik na wodę ? psik psik? Nie? A może jednak , no prosze taki ładny pistolecik kup pani kup. Tanie pani tanie kup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234321
No i opublikowano wyniki badania satysfakcji z pracy, a raczej chyba wstęp do wyników, no chyba że ta jedna strona A4 to cały raport ? I pamiętajcie " klient jest naszym największym dobrem" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie te wyniki można zobaczyć ?! jakoś mi się nie rzuciło w oczy na Jysknecie :( Tak tak-klient to dobro największe szczególnie ten który zwróci do 14 dni zakupiony towar kupiony w normalnej cenie i kupi go po promocyjnej....Qwa co to za polityka?! i jak się ma do tego indeks sprzedaży z którego "mamy" liczoną premię :/ Jeśli można używać kodu 7 rabatujac w ten sposób materace,teraz można oddać w ciągu 14 dni towar kupiony w normalnej cenie i zakupić go w promocyjnej to może niech firma zrobi WSZYSTKIE CENY PROMOCYJNE NA STAŁE...Sklep będzie różowo/żółty czyli będzie polityka agresywna w stosunku do klienta,my nie będziemy musieli się ścierać z kodami na kasie,drukami zwrotu i całej tej procedury ,nie będziemy musieli szukać najbliższej promocji marudzącemu klientowi,odpadnie zmiana cen a co za tym idzie i ich drukowanie a to już oszczędności papieru,tonerów i czasu zmiany formatów wywieszek,pamiętania gdzie jaki kolor cenówki włożyć i będzie zajefajnie.....a my się oddamy obsłudze klientów,cięcia z uśmiechem 0,43 cm ceratki itd.Moze jakiś postulacik napiszemy w tym celu ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no i umknęło mi ...drukowanie gazete...będzie jedna na cały rok-no chyba że ceny "promocyjne" pójdą lekko w górę ze wzg.na podwyżkę paliw,ew,dostaniemy nowe artykuły to wyda nie aktualizację gazetki i luzik...same oszczędności.Przynajmniej 5 osób zajmujących się reklamą,układaniem gazetek itd będzie można pożegnać-jak oszczędności to wszędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porto
2 osoby na zmianie niedziela 10 godz pracy=> TRAGEDIA i to za marne 1000zl az sie plakac chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna wizja
W temacie zwrotów to zapewne niedługo nastąpi nowa rewolucja: Klient będzie mógł oddać towar rozmemłany i poskręcane nieudolnie meble a co za tym idzie niewątpliwy chłam będzie konieczny do wyregulowania co też będzie miało odzwierciedlenie w naszych premiach a raczej ich braku. Mam wrażenie ,że taka jest właśnie polityka firmy ogarniętej jakże wielkim "kryzysem widmo", która ma w zamiarze uderzyć w największe zło czyli "pracowników". Ja pieprze takiej bandy matołów dawno świat nie widział ,oj sorry widział przedwczoraj w sejmie. KLIENT NASZ PAN, MASAKRA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihott
dokładnie ! klient matołek krzesła nie umie dobrze skręcić i przynosi ch... wie jak skrecone i co ? trzeba mu wymienic a to chuj... mamy odpisac. Jak już pisałem że takimi durnymi procedurami firma pnie się ale w dół. Teraz bede sprawdzał z kalendarzykiem czy nie mineło 14 dni od zakupu zeby wielce pan mogl wymienic sobie towar na ten sam tylko w tanszej cenie buahaha. Oj jak mi przykroooo minęło 15 dni i nie może pan wymienic....JAK TO KURW.. NIE ??? PROSZĘ Z KIERONIKIEM buhahah powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byrne
Szanowna dyrekcjo! Wzrost sprzedaży tak mi się wydaje zależy od jakości towaru no i CEN te pomysły niby komu maja służyć, jak nie macie co robić to weżcie się za robotę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyłączcie się
A taki był fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JYSKowiec
Do "przyplączcie się" : o którą Panią chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×